4:1
konec (1:1)
18.07.2019, 20:45 • Stadion Pod Goricom, Podgorica • 1. předkolo • Aleš Pur (@PurAles)
Tipsport: 1.14 8.63 23.7 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.14 - 8.63 - 23.7
FK Budućnost Podgorica – JK Trans Narva
4:1
konec (1:1)
Branky: 2. Vučić, 49. Bakić, 56. Perović, 78. Zarubica – 39. Golovljov
Karty: 27. Milić (BDC) – 70. Plotnikov (NAR), 77. Poljakov (NAR)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 12:3. Střely mimo: 4:4. Rohy: 12:1. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 11:14.
FK Budućnost Podgorica:
Dragojević – Vučić, Damjanović, Milić (C), Boljević – Bakić, Mijić, Božović (68. Raičković) – Mirković, Perović (77. Zarubica), Ivanović (32. Stoiljković).
Náhradníci: Radović – Vujačić, Terzić, Stoiljković, Roganović, Raičković, Zarubica.
Trenér:
JK Trans Narva:
Meerits (C) – Škinjov, Elysée, Nesterovski, Tamberg – Šlein (44. McWoods) – N. Mihhajlov, Poljakov, Zakarljuka (77. Prošin), Saliste – Golovljov (63. Plotnikov).
Náhradníci: Matrossov – Prošin, V. Mihhajlov, Plotnikov, McWoods.
Trenér:
Rozhodčí: Stefan Apostolov – Martin Veněv, Miroslav Maksimov (všichni BUL)
Diváci:
První zápas: Narva - Budućnost Podgorica 0:2
Tobol Kostanaj – Jeunesse Esch 14:00 1:1
Kajrat – Široki Brijeg 16:30 2:1
FK Makedonija – Alaškert 16:30 0:3
KF Teuta – Ventspils 17:00 1:0
Inter Turku – Brøndby 17:30 2:0
Levadia Tallinn – Stjarnan • po prodl. 18:00 3:2
RFS Riga – Olimpija Lublaň 18:00 0:2
RoPS Rovaniemi – Aberdeen 18:00 1:2
Universitatea Craiova – Sabail 18:00 3:2
Dinamo Minsk – FK Liepāja 18:30 1:2
Levski – Ružomberok 18:30 2:0
Apollon Limassol – Kauno Žalgiris 19:00 4:0
Cracovia – Dunajská Streda • po prodl. 19:00 2:2
Haugesund – Cliftonville 19:00 5:1
Milsami – FCSB 19:00 1:2
Neftçi Baku – Speranța Nisporeni 19:00 6:0
CS Petrocub – Larnaka 19:00 0:1
Kutaisi – Ordabasy 19:00 0:2
Vaduz – Breidablik 19:00 2:1
Žalgiris Vilnius – Honvéd 19:00 1:1
Zrinjski Mostar – Akademija Pandev 19:00 3:0
H. Be'er Sheva – Laçi 19:30 1:0
Niederkorn – Cork City 19:30 1:2
Engordany – Dinamo Tbilisi 19:30 0:1
B36 Tórshavn – Crusaders 20:00 2:3
Hajduk Split – Gżira United 20:00 1:3
Hibernians – Soligorsk 20:00 0:1
Kukësi – Debrecín 20:00 1:1
Fehérvár – Zeta 20:00 0:0
Mura – Maccabi Haifa 20:00 2:3
Norrköping – St Patrick´s 20:00 2:1
Shkupi – Pjunik 20:30 1:2
Vitebsk – KuPS 20:30 1:1
Ballymena – Malmö 20:45 0:4
Budućnost – Narva 20:45 4:1
Domžale – Balzan 20:45 1:0
Kilmarnock – Connah's Quay 20:45 0:2
Niš – Flora 20:45 2:2
Rangers – St Joseph's 20:45 6:0
Trnava – FK Radnik • po penal. (3:2) 20:45 2:0
Reykjavík – Molde 21:00 0:0
Legia – Europa 21:00 3:0
Shamrock – Brann 21:00 2:1
77
77
68
63
44
32