1:2
konec (0:2)
18.07.2019, 20:30 • Skopje • 1. předkolo • Michal Břuchanský
Tipsport: 2.88 3.78 2.32 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.88 - 3.78 - 2.32
KF Shkupi – Pjunik Jerevan
1:2
konec (0:2)
Branky: 82. Jurina – 7. Edigarjan, 31. Miranjan
Karty: 34. Adili (SHI), 70. Bajrami (SHI) – 9. Simonjan (PYU), 44. Ševčuk (PYU), 79. Marku (PYU), 87. Žestokov (PYU), 90+5. Dragojević (PYU) 86. Serginho (SHI)
Neproměněná penalta:
Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 5:3. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 18:23.
KF Shkupi:
Thúlio – Gjorgievski, Ilieski, Adili, Ismaili (60. Krivanjeva) – Bilalli, Diack (69. Jusufi), Bajrami (C) – Goudiaby (46. Veliu), Jurina, Serginho.
Náhradníci: Miftari – Veliu, Jusufi, Muharem, Aboubakrine, Krivanjeva, Ramani.
Trenér:
Pjunik Jerevan:
Dragojević – Stankov, Žestokov, Marku, Manučarjan – Simonjan (67. Alfred), Edigarjan, Mkrtčjan (C), Vardanjan, Ševčuk – Miranjan.
Náhradníci: Manukjan – Grigorjan, Bělov, Jefimov, Alfred, Galimov, Avagjan.
Trenér:
Rozhodčí: Romanov – Skrypka, Alochin (všichni UKR)
Diváci:
První zápas: Pjunik - Shkupi 3:3
Tobol Kostanaj – Jeunesse Esch 14:00 1:1
Kajrat – Široki Brijeg 16:30 2:1
FK Makedonija – Alaškert 16:30 0:3
KF Teuta – Ventspils 17:00 1:0
Inter Turku – Brøndby 17:30 2:0
Levadia Tallinn – Stjarnan • po prodl. 18:00 3:2
RFS Riga – Olimpija Lublaň 18:00 0:2
RoPS Rovaniemi – Aberdeen 18:00 1:2
Universitatea Craiova – Sabail 18:00 3:2
Dinamo Minsk – FK Liepāja 18:30 1:2
Levski – Ružomberok 18:30 2:0
Apollon Limassol – Kauno Žalgiris 19:00 4:0
Cracovia – Dunajská Streda • po prodl. 19:00 2:2
Haugesund – Cliftonville 19:00 5:1
Milsami – FCSB 19:00 1:2
Neftçi Baku – Speranța Nisporeni 19:00 6:0
CS Petrocub – Larnaka 19:00 0:1
Kutaisi – Ordabasy 19:00 0:2
Vaduz – Breidablik 19:00 2:1
Žalgiris Vilnius – Honvéd 19:00 1:1
Zrinjski Mostar – Akademija Pandev 19:00 3:0
H. Be'er Sheva – Laçi 19:30 1:0
Niederkorn – Cork City 19:30 1:2
Engordany – Dinamo Tbilisi 19:30 0:1
B36 Tórshavn – Crusaders 20:00 2:3
Hajduk Split – Gżira United 20:00 1:3
Hibernians – Soligorsk 20:00 0:1
Kukësi – Debrecín 20:00 1:1
Fehérvár – Zeta 20:00 0:0
Mura – Maccabi Haifa 20:00 2:3
Norrköping – St Patrick´s 20:00 2:1
Shkupi – Pjunik 20:30 1:2
Vitebsk – KuPS 20:30 1:1
Ballymena – Malmö 20:45 0:4
Budućnost – Narva 20:45 4:1
Domžale – Balzan 20:45 1:0
Kilmarnock – Connah's Quay 20:45 0:2
Niš – Flora 20:45 2:2
Rangers – St Joseph's 20:45 6:0
Trnava – FK Radnik • po penal. (3:2) 20:45 2:0
Reykjavík – Molde 21:00 0:0
Legia – Europa 21:00 3:0
Shamrock – Brann 21:00 2:1
90+6
90+6
90+5
90+5
90+4
90+3
90+2
90+1
90+1. Steven Alfred (PYU)
90+1
90
89
88
87
87
86