4:0

konec (1:0)

18.07.2019, 01:00 • Gillette Stadium • Adam Dořák

Tipsport: 1.35 5.18 7.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Vancouveŕ si připisuje čtvrtou porážku za sebou, zatímco jejich soupeř se stále veze na polo vítězné vlně! (výhry střídá s remízami). Navíc hosté nedali opět branku! (03:14:31)
Hosté vstoupili do druhého poločasu lépe a již si dokázali vytvářet šance, dokonce trefili tyč! A to ještě za stavu 1:0 pro domácí. Nicméně New England se postupně opět vrátil ke své nátlakové hře a v posledních deseti minutách rozpoutali svůj gólostroj. Nejprve se prosadil střídající Fagundez, následovala branka v podání Gila (který navýšil konto svých branek na číslo šest) a v poslední minutě řádné hrací doby se prosadil Bunbury.

90+3

90+1

Druhý poločas bude nastaven o tři minuty a již se bude jen dohrávat.

90

90. Teal BUNBURY - 4:0

90

Tým New England právě vstřelil branku!
TEAL BUNBURY dostal vzduchem přihrávku do vápna. Zády k brance si zpracoval míč, dokázal se obtočit a přes brankáře dostat míč do branky. New England si začíná dělat z tohoto zápasu exhibici, alespoň v posledních deseti minutách. Asistence: Penilla.

88

Střídání v týmu New England Revolution: ze hřiště odchází Caicedo, přichází Caldwell.

86

86. Carles GIL - 3:0

86

CARLES GIL dostal míč na hranici šestnáctky. Zde si jej navedl na střelu a ranou k levé tyčce dává třetí branku New Englandu. Asistence: Fagundez.

85

Hosté si nejspíše připíší na své konto další porážku, která již bude čtvrtou v řadě za sebou.

84

Hra je nyní hodně rozkouskovaná a spíše se hraje uprostřed hrací plochy. Domácí však nepřestávají mít snahu se rychle dostat před branku Vancouveru.

82

82. Diego FAGUNDEZ - 2:0

82

Tak tohle bylo dobře sehráno! Penilla výborným centrem z levé strany našel na pravé straně DIEGA FAGUNDEZE, který hlavičkou navyšuje vedení svého týmu a nejspíše rozhoduje tento duel. Asistence: Penilla.

81

Nyní se však museli bránit útočným choutkám soupeře. Jejich centr nakonec odrazili bez větších problémů.

80

Střídání v týmu Vancouver Whitecaps FC: ze hřiště odchází Venuto, přichází Giro.

80

Závěrečných deset minut a Vancouver má nejvyšší čas k tomu, aby vstřelil vyrovnávací branku.

79

Po rohovém kopu ukrývá míč do své náruče Turner, který má rozhodně více práce ve své brance, než v prvním poločase.

79

Střídání v týmu New England Revolution: ze hřiště odchází Bou, přichází Fagundez.

4:0

konec (1:0)

Branky: 45+1. Bou (Gil), 82. Fagundez (Penilla), 86. Gil (Fagundez), 90. Bunbury (Penilla)

Karty:   71. Caicedo (NER), 77. Farrell (NER) – 49. Godoy (VWC), 58. Cornelius (VWC)

New England Revolution: Turner – Farrell, Mlinar Delamea, Jones, Bye – Bou (79. Fagundez), Caicedo (88. Caldwell) – Agudelo, Gil, Bunbury – J. F. Caicedo (62. Penilla).
Náhradníci: Knighton – Castillo, Anibaba, Fagundez, Caldwell, Penilla, Rennicks

Vancouver Whitecaps FC: Crépeau – Nerwinski, Cornelius, Sutter, Godoy – Beom, Rose, Teibert (62. Lass) – Reyna, Bair (68. Montero), Venuto (80. Giro).
Náhradníci: MacMath – Henry, Giro, Erice, Felipe, Lass, Montero

Rozhodčí: R. Sibiga