Mistrovství světa U20

Itálie – Mali

4:2

konec (1:1)

07.06.2019, 18:30 • Stadion Miejski (Tychy) • Čtvrtfinále • Vít Schück (@VitSchuck)

84

84. Davide FRATTESI - 4:2

84

Itálie právě vstřelila branku!
A je to o dvě branky! Mali se ihned po rozehrávce hnalo do útoku, ale o míč velmi rychle přišlo a toho využili Evropané. DAVIDE FRATTESI byl při hlavičce zcela sám a mohl tak téměř stvrdit postup Itálie do semifinále.

83

83. Andrea PINAMONTI - 3:2

83

Italové potřetí v zápase vedou! Balon si na značku penaltového bodu postavil ANDREA PINAMONTI. Kapitán Italů následně zavěsil přesně do levého horního rohu branky.

80

80. Mohamed CAMARA - 2:2

80

Mali právě vstřelilo branku!
Mali se téměř ve druhém poločase nedostalo na útočnou polovinu, ale deset minut před koncem druhé půle srovnává stav na 2:2. Ranieri podklouzl na levé straně a míč se dostal ke Koïtovi, ten ještě přihrál před branku MOHAMEDU CAMAROVI, který z blízkosti přidal druhý gól.

62

62. Andrea PINAMONTI - 2:1

62

Itálie se ujímá vedení! Esposito pálil z volného přímého kopu jen do obranné zdi, následně se ale míč odrazil k nohám Frattesiho, který našel osamoceného ANDREU PINAMONTIHO. Zdálo se, že byl kapitán Itálie v ofsajdu, ale na trávníku zůstal nešťastně Kanouté a toho využil Pinamonti, který poté prostřelil Koïtu.

40

40. Sékou KOÏTA - 1:1

40

Oslabené Mali srovnává stav! Fofanu nedokázal na pravé straně zastavit Pellegrini ani Ranieri, následně parádní patičkou uvolnil ve vápně Koné SÉKOU KOÏTU, který z úhlu překonal Plizzariho křížnou ránou.

14

14. Ibrahima KONÉ - 1:0

14

Italové se zničehonic dostávají do vedení. Esposito centroval do vápna, jeho pas byl na hranici šestnáctky tečován Koïtou, následně byl sám na malém vápně IBRAHIMA KONÉ, který si ale míč napálil do vlastní sítě.

4:2

konec (1:1)

Branky: 14. Koné (vla.), 62. Pinamonti, 83. Pinamonti (pen.), 84. Frattesi (Bellanova) – 40. S. Koïta (Koné), 80. Camara (B. Traoré)

Karty:   19. S. Sissoko (MLI)   23. Diakite (MLI)

Neproměněná penalta: 90+5. S. Koïta (MLI), brankář Plizzari zneškodnil

Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 6:8. Střely mimo: 9:7. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 9:9.

Itálie: Plizzari – Gabbia, Del Prato, Ranieri – Bellanova, Frattesi, Esposito (70. Bettella), Luca Pellegrini, Tripaldelli – Scamacca, Pinamonti (C) (88. Olivieri).
Náhradníci: Carnesecchi, L. Loria – Candela, Buongiorno, Bettella, Colpani, Capone, Gori, Olivieri, Alberico.

Mali: Y. Koïta – Fofana (90+2. M. Traoré), A. Diaby, Kanouté (C), Konan – Camara, S. Sissoko, Diakite – S. Koïta, Koné (72. B. Traoré), H. Dramé (85. Konté).
Náhradníci: A. Coulibaly, S. Coulibaly – D. Diarra, Konate, M. Traoré, Konté, M. Diarra, Samake, B. Traoré, N'Diaye.