06.06.2019, 01:30 • Stade Saputo, Montreal • Michal Břuchanský

Tipsport: 2.13 3.3 3.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střídání v týmu Montreal Impact: ze hřiště odchází Omar Browne, přichází Anthony Jackson-Hamel.

Střídání v týmu Seattle Sounders FC: ze hřiště odchází Víctor Rodríguez, přichází Henry Wingo.

Střídání v týmu Seattle Sounders FC: ze hřiště odchází Alex Roldan a přichází čerstvě šestnáctiletý talent Danny Leyva!

78

78. Saphir TAIDER - 2:1

78

Montreal právě vstřelil branku!
Impact v rozmezí pěti minut otáčí stav na 2:1! Urruti musel vyběhnout pryč z pokutového území a přihrát na Brownea. Panamskému fotbalistovi střela z hranice šestnáctky vůbec nesedla, nicméně s velkou dávkou štěstí poslal míč na SAPHIRA TAIDERA a ten těžkým kopem levačkou zakončil nechytatelně pod břevno.

74

74. Spahir TAIDER - 1:1

74

Kanadský celek necelých dvacet minut před koncem vyrovnává na 1:1! SAPHIR TAIDER vystřelil z penalty do nejlepšího místa pro gólmana. Frei však skákal na opačnou stranu a neměl šanci průměrný kop vyrazit.

73

Možnost skórovat z penalty získávají také domácí! Browne posunul míč na Taidera, kterého poslal na zem nizozemský obránce Kelvin Leerdam.

67

Střídání v týmu Montreal Impact: ze hřiště odchází Daniel Kinumbe, přichází Harry Novillo.

65

65. Víctor RODRÍGUEZ - 0:1

65

Seattle právě vstřelil branku!
Hosté ze hry nevystřelili, ale i tak se v pětašedesáté minutě dostávají do vedení! Míč si na penaltový puntík postavil VÍCTOR RODRÍGUEZ a nekompromisní ranou ho zavěsil do levého horního rohu Bushovy brány.

63

Zničehonic je tady penalta pro Seattle! Cabrera ve vápně jednoznačně vrazil do Shippa, který si zrovna zpracovával míč hrudníkem.

61

Jordy Delem pozdním zákrokem dohrál Brownea. Je z toho další žlutá karta na straně Sounders.

60

60. Maximiliano Urruti (MTR)

60

Konečně pořádná šance! Krolicki uvolnil na křídle Shomea, který odcentroval na Urritiho. Argentinský forvard zakončoval z jedničky, ovšem trefil přesně to místo, kde byl připravený Frei.