konec (0:4)

06.06.2019, 18:30 • Estadi Comunal (Andorra la Vella) • Skupina 3 • David Suchý

Tipsport: 10.6 4.76 1.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 0:11. Střely mimo: 2:3. Rohy: 2:8. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 17:9. (20:23:50)
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí přesvědčivým vítězstvím Kosova, které svého soupeře porazilo poměrem 4:0. Druhý poločas nebyl vůbec pohledný, navíc jsme sledovali pouze jednu stranu hrací plochy, neboť se Kosovo celou dobu nacházelo na polovině soupeře. Hosté ale spíše jen drželi míč, o nějakou vyloženou šanci tak nemohlo být řeč. Andorra se většinu času pouze bránila, naopak hostující brankář Smakiqi nemusel vážněji zasahovat.

90+3

90+2

Až poté bylo pískáno, avšak Kosovo rozehrálo dozadu na vlastní polovinu. Konec utkání se pomalu a jistě blíží.

90+1

Abedini se celkem snadným způsobem dostal ke středu hrací plochy, avšak tam byl nakonec zastaven v rámci pravidel.

90

Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89

Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Eric De Pablos Sola, přichází Pol Acosta.
Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Eric Vales Ramos, přichází Alvaro Domingues.

89

Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, dost možná se ještě dočkáme krátkého nastaveného času.

87

Střídání v týmu Kosovo: ze hřiště odchází Abnor Muja, přichází Blend Baftiu.

87

Smakiqi si na levém křídle vybral Lushakua, jenž se málem dostal až k centru. Nakonec ho včas zastavila hned dvojice protihráčů.

86

Střídání v týmu Kosovo: ze hřiště odchází Besfort Kolgeci, přichází Leonat Vitija.

85

Do konce zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut, oba celky by se nejraději viděly v šatně. O atraktivitě utkání nemůže být ani řeč.

84

Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Izan Fernández, přichází Brian Pubill Dos Santos.

84

O rozehrávku rohovéhé kopu se nakonec postaral Muja, jehož centr směřoval na přední tyč, kde se domácím podařilo odklidit míč.

83

Střídání v týmu Kosovo: ze hřiště odchází Kreshnik Hajrizi, přichází Donat Hasani.
Střídání v týmu Kosovo: ze hřiště odchází Ardit Gashi, přichází Kreshnik Krasniqi.

82

Z velké vzdálenosti zkoušel štěstí jeden z hostujících hráčů, s jehož projektilem si brankář Pires poradil. Následovat bude rohový kop.

79

O přihrávku si řekl dnes hodně aktivní Kastrati, který ve finální fázi zkoušel přihrávat za obranu, což se nepovedlo. Mezitím na zemi skončil Fernández.

78

Sledovali jsme další pokus o centr do pokutového území, který v tomto případě zamířil na hlavu obránce Jiméneze, jenž odvracel do bezpečí.