konec (2:0, 0:2, 0:2, 0:1)

11.05.2019, 17:00 • 3. kolo • Daniel Kinc, Helena Hegeďová

45:26

Night Birds Přerov právě vstřelili branku!
Zbořil si zpracoval získaný kotouč a ihned jej poslal dál na rozjetého PETRA ŠKOLOUDA. Ten se z pravého křídla dostal do mezikruží, kde objel bránícího hráče a zakončil do horních pater branky. Asistence: Mikuláš Zbořil.

33:11

A Přerov potvrzuje svůj přehled v tomto oslabení vstřelenou brankou. Zbořil vyslal PETRA ŠKOLOUDA. který nikým nebráněn poslal kotouč bekhendem do levého horního rohu. Asistence: Mikuláš Zbořil.

30:01

Šanci na třetí branku měli už Hanák se Zbořilem, když si vyměnili kotouč na levém křídle. Následně putoval kotouč na druhou stranu hřiště a této přihrávky využil k přesné střele JAN ANDRÝSEK. Asistence: Pavel Hanák, Mikuláš Zbořil.

18:21

Od první přerovské branky neuplynula ani minuta herního času a hosté dávají gól na 2:2. Před brankovištěm usměrnil kotouč nad Chvátalovo pravé rameno ALEŠ JERGL. Asistence: Jakub Navrátil.

17:31

Nyní už se hostující celek přeci jen prosazuje. Souhru Přerova před gólmanem korunoval úspěšnou střelou obránce MIKULÁŠ ZBOŘIL. Asistence: Jan Andrýsek.

11:58

Brno právě vstřelilo branku!
Domácí celek využívá početní výhody dvě sekundy před koncem první čtvrtiny. Střela JIŘÍHO DROBNÉHO se od levé tyčky odrazila až za brankovou čáru. Asistence: Jan Dufek.

08:37

Domácí přečkali první oslabení a mohou se radovat z úvodní branky tohoto utkání.Střelou z levého kruhu se prosadil JIŘÍ DROBNÝ. Asistence: Marek Göndör.

2:5

Branky a nahrávky: 9. Drobný (Göndör), 12. Drobný (Dufek) – 18. Zbořil (Andrýsek), 19. Jergl (Navrátil), 31. Andrýsek (Hanák, Zbořil), 34. Školoud (Zbořil), 46. Školoud (Zbořil)

Mission Roller Brno: Chvátal – Hrachovina D., Skácel, Drobný, Kadlec, Dufek, Stehlík, Rosendorf, Göndör, Kazlepka.

IHC Night Birds Přerov: Dohnal (Mánek) – Zbořil, Gremlica, Ferenc, Husák – Školoud, Jergl, Hanák, Navrátil, Plášek, Andrýsek.