STILMAT extraliga inline hokeje

Mission Roller Brno – IHC Nový Jičín

5:6

po prodl. (3:1, 0:1, 1:1, 1:2 - 0:1)

11.05.2019, 13:00 • Hokejová hala Úvoz, Brno • 3. kolo • Daniel Kinc, Helena Hegeďová

Konec zápasu. (14:25:56)

48:50

Nový Jičín právě vstřelil branku!
V dnešním zápase díky vítězné brance v první minutě prodloužení vítězí hosté. Kaukič nejprve nastřelil betony domácího gólmana a JAN BARTKO tento odražený kotouč dostal do vzdálenějšího horního rohu. Asistence: Lukáš Kaukič.

48:35

Drobný z levého křídla přestřelil.

48:15

V prodloužení se puku jako první chopili domácí. Ti pomalu rozehrávají.

48:01

48:00

Čtvrtá čtvrtina skončila.

47:54

Skácel z levého křídla přestřelil.

47:25

Střela Hrachoviny z ostrého úhlu přeskočila Stehlíkovu hokejku, a tak se připravený hráč nemohl dostat k přizvednutí puku nad pravý beton.

47:13

Brno je v před Fendrichem a kombinuje.

46:43

O dorážku Dufkovy střela z pravého kruhu se na hranici brankoviště snažil ještě Stehlík. Fendrich má betony na svém místě.

46:26

Oddechový čas pro domácí.

46:26

Vyloučení v týmu IHC Nový Jičín (Janiczek – 1,5 min., krosček).

46:26

Zahradníčkova střela z levého kruhu končí v lapačce Hrachoviny.

45:28

Přečíslení dva na jednoho v podání Stehlíka s Dufkem skončilo ukázkovou nahrávkou prvně jmenovaného a pohotovým a prudkým zakončení Dufka, jenž mířil mezi betony. Fendrich byl připraven a včas své chrániče sklapl.

45:08

Chvostek nenašel po Paličkově přihrávce vhodné místo pro zakončení, a nakonec se uchýlil k rozehrávce zpoza soupeřovy branky.

44:33

Hra je před Fendrichem, ale kotouč je na holích hostujícího celku. Novému Jičínu se nedaří prodrat do útoku.

42:37

Hosté se nevzdávají a opět se na svého soupeře gólově dotahují. JAKUB HERALT prostřelil vše, co mu stálo v cestě, čímž dostal puk až za brněnského brankáře, který na střelu neměl ideální výhled. Asistence: Daniel Plitko, Jan Zahradníček.

42:07

Hrachovina mohl završit hattrick, střela z ostrého úhlu mu ale nesedla.

5:6

Branky a nahrávky: 3. Hrachovina D. (Göndör), 9. Skácel (Obdržálek), 11. Stehlík (Obdržálek), 26. Hrachovina D. (Dufek), 41. Kadlec (Hrachovina D.) – 5. Janiczek (Plitko, Kaukič), 19. Palička (Chvostek), 36. Kaukič (Zahradníček), 38. Kaukič (Bartko), 43. Heralt (Plitko, Zahradníček), 49. Bartko (Kaukič)

Mission Roller Brno: P. Hrachovina (Chvátal) – Obdržálek, Rosendorf, D. Hrachovina, Kadlec, Dufek, Stehlík, Göndör, Skácel (C), Drobný, Sedláček.

IHC Nový Jičín: Fendrich – Palička, Chvostek (C), Plitko, Sluštík, Ohera, Heralt, Kaukič, Bartko, Zahradníček, Janiczek, Gebauer, Novák.

Rozhodčí: Petr Bláha