MOL liga žen

DHK Baník Most – SHK Veselí n.M.

32:26

konec (20:10) Stav série: 2:0

04.05.2019, 18:00 • Sportovní hala Most • Semifinále ČR • Jiří Rybář, Matěj Vybíral (@Matavyb)

Tipsport: 1.05 16.0 11.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas už byl rozhodnutý do poločasu, když si domácí hráčky vytvořily desetibrankový náskok. Druhá půle už proběhla v pohodovém tempu. Černí andělé jenom kontrolovali výsledek, který jim zajistil postup do finále, kde se jim postaví Slavia Praha. (19:30:54)

Konec zápasu. (32:26)

60

Těsně před koncem ještě koriguje Kubáčková. (32:26)

60

Šustková ze spojky. (32:25)

59

Kubáčková z dálky úspěšná. (31:25)

59

Veselková trefuje prázdnou branku Mostu. (31:24)

59

Janoušková trestá Veselí z brejku. (31:23)

57

Dělovka v podání Šustkové končí v brance. (30:23)

56

Kučerová a tentokráte ze hry! (29:23)

55

Poslední time out míří na lavičku Panenek. (29:22)

55

Kostelná se z brejku nezmýlila. (29:22)

54

Zemčíková přidává další branku Panenek. (28:22)

53

Rovněž Kovářová ze spojky. (28:21)

53

Zemčíková ze spojky. (27:21)

52

Z pravého křídla uspěla Janoušková. (27:20)

52

Rovněž Veselková trefuje z pivota. (26:20)

51

Borovská se prosazuje z pivota. (26:19)

50

Time out pro kouče Panenek Ľuboše Hudáka. (25:19)

48

Červená karta pro tým SHK Veselí n.M. (Kristína Pastorková). (25:19)

48

Po 7 minutách padl gól ze hry. Prosadila se hostující Pastorková. (25:19)

46

Šustková ze sedmičky. (25:18)

46

Vyloučení v týmu SHK Veselí n.M. (Eva Veselková). (24:18)

42

Další sedmička v podání Kučerové. (24:18)

41

Kučerová a opět ze sedmičky. (24:17)

40

Vyloučení v týmu SHK Veselí n.M. (Kateřina Novotná). (24:16)

40

Kovářová zdálky. (24:16)

39

Trenér Hudák dostává žlutou kartu. (23:16)

39

A znovu Kubáčková. (23:16)

38

Kubáčková ze spojky. (23:15)

37

Také Zachová přidává další branku ze sedmičky. (23:14)

36

Kučerová je dnes ze sedmiček neomylná. (22:14)

36

Zachová z brejku. (22:13)

34

Janoušková prošla až na brankoviště a trefuje k tyči. (21:13)

34

Další úspěšná sedmička v podání Kučerové. (20:13)

32

Vyloučení v týmu SHK Veselí n.M. (Tereza Kubáčková). (20:12)

32

Kubáčková z brejku. (20:12)

31

Kučerová proměnuje sedmičku. (20:11)

31

Veselí začíná s míčem a pokračuje jeho přesilovka. (20:11)

31

Začal druhý poločas. (20:10)
Most zatím naprosto září a je jednou nohou ve finále! Veselské panenky naprosto nezachytily úvod utkání a Baník si vypracoval vedení 11:1, to čekal opravdu málokdo. Desetibrankový náskok domácí házenkářky udržely až do poločasu, teď už jen nesmějí vypadnout z tempa a pokračovat stále v předvedeném výkonu.

30

První poločas skončil. (20:10)

30

Most v útoku neuspěl, ale Veselské panenky už zakončit nestihly. (20:10)

30

Hostující házenkářky snižují z pozice pivota, navíc to bylo s faulem a zahrají si přesilovou hru. (20:10)

29

A ještě jednou, Mikulčík vystihla přihrávku a Zachová proměnial samostatný únik. (20:9)

29

Vidíme gól za gólem, vzápětí se trefují i domácí hráčky. (19:9)

29

Veselí rychle odpovídá. (18:9)

28

Zachová ze sedmičky uspěla. (18:8)

28

Dohrávka na pivota, sedmička pro Most. (17:8)

27

Šikovný proskok hostující hráčky, která se trefuje. Veselí nad Moravou však stále ztrácí devět gólů. (17:8)

26

Lucia Mikulčík z levého křídla přelobovala brankářku, ale zamířila jen do vzdálenější tyče. (17:7)

26

Yuliia Kučerová zakončila proti Novotné technicky o tyčku. (17:7)

25

Tereza Kubáčková faulována, síly na palubovce se srovnávají, i sedmička pro hostující házenkářky. (17:6)

25

Baník přesilovku využívá a trefuje se po proskoku jedné z domácích hráček. (17:6)

25

Vyloučení v týmu SHK Veselí n.M. (Eva Veselková). (16:6)

24

Klaudia Michnová pozorná v obraně a Kučerová přidává další trefu, tentokrát ze samostatného úniku. (16:6)

24

Yuliia Kučerová vypálila k pravé tyči. (16:5)

24

Sedmička pro Veselí nad Moravou. (16:4)

23

Lucia Mikulčík naopak ranou ze spojky uspěla a vedení Baníku stále narůstá. (16:4)

23

Kateřina Novotná z pravého křídla branku netrefila. (15:4)

22

Šustková na střední spojce vyskočila velmi vysoko a dává patnáctou branku Mostu. (15:4)

22

Jana Šustková se trefuje k pravé tyčce. (14:4)

22

Proskok také na druhé straně, sedmička pro Most a síly na palubovce se srovnávají. (13:4)

21

Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Yuliia Kučerová).
(13:4)

21

Eva Veselková proskočila středem, sice nevyzrála na domácí brankářku ale byla faulována. Sedmička a přesilovka pro Veselské panenky. (13:3)

20

Kostelná proskočila na levé straně a dává jednoduchý gól. (13:3)

19

Po neúspěšném útoku Mostu předvedla Müllnerová dobrý zákrok proti střele z levého křídla. (12:3)

19

Veselí odpovídá ranou z podobné pozice. (12:3)

19

Baník se opět prosazuje, přesná rána ze spojky. (12:2)

18

Oddechový čas pro domácí. (11:2)

17

Veselské panenky kontrují ranou ze spojky. (11:2)

15

Slabá střela hostí, následuje rychlý protiútok a jedenáctý gól. (11:1)

14

Po postupném útoku domácí zvyšují. (10:1)

13

Hosté při postupném protiútoku ztratili míč a domácí Veronika Mikulášková zvyšuje. (9:1)