38:34

konec (16:19)

04.05.2019, 17:00 • Sportovní hala ZŠ Vítězná • O 9. - 12. místo • TK

Tatran Litovel – TJ Cement Hranice 38:34 (16:19)
Nejvíce branek: Piwko 7/1, Geist 6/2, Tkadleček 4 – Kozlovský 9, Magrla 6/1, Pernička 5/1. Rozhodčí: Frieser, Kavulič. Sedmimetrové hody: 3/3 – 3/2. Vyloučení: 6:5. ČK: Kozlovský (HRA). (18:39:00)
Neskutečně ofenzivní utkání nakonec našlo svého vítěze. Stala se jím Litovel, která ve druhé půli měla sice výpadky, které Hranice trestaly vedením o tři nebo čtyři góly, tým okolo trenéra Vávry se ale chtěl rozloučit s extraligou vítězně a potěšit skromně naplněnou halu. To se nakonec i stalo, Hranice odešly především fyzicky a poslední zápas pro oba týmy v sezoně tak dopadl pro Litovel výhrou 38:34.

Já se pro dnešek s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek víkendu!

Konec zápasu. (38:34)

60

Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Tomáš Pernička). (38:34)

60

Gól vstřelil tým Tatran Litovel (Luděk Piwko). (38:33)

60

Šmíd zakrokoval a Hranice jdou rychle vpřed. (37:33)

59

67 sekund před koncem je tu poslední oddechový čas Litovle v tomto extraligovém ročníku. (37:33)

59

Juráš chytá i další náskok z levého křídla! (37:33)

58

Gól vstřelil tým Tatran Litovel (Zdeněk Kuchař). (37:33)

58

Pomalu se domácí dostávají do pasivní hry. (36:33)

57

Tůma se přes Juráše v domácí kase nedokázal prosadit! (36:33)

57

Kuchař to na pivotu urval a domácí vedou již o tři branky v tomto neskutečně ofenzivním utkání! (36:33)

56

Navíc, když Piwko navyšuje čtyři minuty před koncem na dvě branky náskoku. (35:33)

56

Obrana Litovle donutila Hranické k chybě a Tatran má poměrně blízko k výhře na konec sezony! (34:33)

55

Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Petr Magrla). (34:33)

55

Gól vstřelil tým Tatran Litovel (Jan Šmíd). (34:32)

54

Vyloučení v týmu Tatran Litovel (Michal Havlíček). (33:32)

53

Třetí vyloučení a následně červená karta v týmu TJ Cement Hranice (Jiří Kozlovský). (33:32)