konec (14:12)

04.05.2019, 20:00 • O 5. - 8. místo • Štěpán Slovák

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (21:34:19)
DHC Plzeň – DHK Zora Olomouc 30:27 (14:12)
Nejvíce branek: Oravcová 9, Šmrhová 6, Galušková 5/4 – Krajčovičová 10/5, Patrnčiaková 4, Salašová 4. Rozhodčí: Králíček, Letev. Sedmimetrové hody: 5/4 – 6/5. Vyloučení: 2:2. Diváci: 300.
Je dobojováno! Plzeň dnes předvedla parádní výkon, za který si dva body určitě zasloužila. Domácím házenkářkám sice nevyšel vstup do utkání, ovšem s postupem času se dostávaly do hry a před odchodem do kabin vedly o dvě branky. Ten náskok poté rozrostl až na pět branek, ale jak se ukázalo, ani to nemuselo stačit, Zora totiž tři minuty před koncem prohrávala jen o jediný gól. Závěr však domácí tým zvládl na jedničku!

Konec zápasu. (30:27)

60

Hostující hráčky už pouštěly domácí celek do zakončení, Oravcová se trefila z bezprostřední blízkosti, plzeňské házenkářky mají obrovskou radost! (30:27)

60

Oddechový čas pro domácí. (29:27)

60

Nějakých třicet vteřin před koncem se prosazuje Severová. Dá se čekat, že si Plzeň vyžádá čas na poradu. (29:27)

59

Šmrhová je jistotou pro svůj tým! Ta se dnes téměř nemýlí. Troufám si tvrdit, že je rozhodnuto! (29:26)

59

Olomouc snižuje. Krajčovičová přímo ze sedmičky přehazovala Mácalovou, ta už zasáhnout nedokázala! (28:26)

58

Dominika Galušková proměňuje i tuto sedmičku! Za malou chvíli se rozeběhnou poslední dvě minuty, Plzeň vede o tři góly! (28:25)

58

Oravcová proletěla brankovištěm a i přesto, že neskórovala, vybojovala sedmičku pro svůj tým. To může být zlomový moment! (27:25)

58

Olomouci se skórovat nepodařilo, míč tak opět u domácích házenkářek. (27:25)

58

Po dlouhé době se trefuje také Plzeň! Kepková skórovala z levé strany, domácí fanoušci mají obrovskou radost! (27:25)

57

Krajčovičová zakončovala přesně k tyči, domácí gólmanka byla bez šance! (26:25)

57

Zora může snížit na rozdíl jediné branky. Nařízena byla další sedmička! (26:24)

56

Gólmanka Polášková teď vytáhla bravurní zákrok pravou nohou, to byla paráda! (26:24)

55

Teď měla Plzeň štěstí! Hostující celek sehrál celou akci do pravého křídla, následné zakončení skončilo těsně vedle branky! (26:24)

54

Bleskově využitá přesilovka! Hurychová se prodrala mezi domácí obranou a přidala další branku Zory! (26:24)

54

Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Věra Oravcová). (26:23)

53

Do brejku postupoval hostující tým. Severová snížila na tři góly, navíc to vypadá, že se bude vylučovat na domácí straně. (26:23)

53

Krajčovičová má obrovskou radost. Hostující házenkářka proměňuje sedmimetrový hod a snižuje! (26:22)

52

Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Tereza Poslední). (26:21)

52

Balón putoval opět do pravého křídla, Šmrhová si i nadále drží vysokou úspěšnost v zakončení! (26:21)

51

Rozběhla se závěrečná desetiminutovka tohoto utkání, u míče je Olomouc. (25:21)

50

Klíčem k úspěchu byly zákroky brankářky Šibrové. Na druhé straně se poté z pravého křídla prosadila Šmrhová! (25:21)

50

Úspěšnější nakonec domácí hráčka. Dominika Galušková posílá Plzeň do tříbrankového vedení! (24:21)

49

Sedmička se píská také na druhé straně palubovky. Kdo bude úspěšnější, Galušková nebo Polášková? (23:21)

49

Krajčovičová překonala Mácalovou, už zase je to jen o dvě branky! (23:21)

48

Rozhodčí nařizují sedmičku pro Olomouc, do branky jde Mácalová. (23:20)

48

V posledních minutách je to především o obraně, oba celky se prosazují jen těžko. (23:20)

47

Se štěstím se prosazuje Franzová, brankářka Olomouce si na balón sáhla. (23:20)

47

Šmrhová zakončovala z pravého křídla, jenže trefila tyč. Plzeň zůstane u míče. (22:20)

46

Nepřesnosti na obou stranách palubovky, balón pro Plzeň. (22:20)

45

Rychlou akci olomouckých házenkářek zakončila Řezníčková, ještě není rozhodnuto! (22:20)

44

Možná jsem to přivolal. Salašová teď zamířila do šibenice, rozdíl ve skóre je tříbrankový! (22:19)

44

Gól vstřelil tým DHC Plzeň (Eva Svobodová). (22:18)

44

Tak to byla hodně nepříjemná situace pro hostující brankářku, která byla při zákroku zasažena míčem zhruba z metru do hlavy! Vypadá to, že Polášková bude v pořádku. (21:18)

43

Polášková vyrazila do autu, Plzeň zůstane u míče. (21:18)

42

V tomto případě to vyšlo, Salašová proměňuje rychlý brejk a snižuje! (21:18)

42

Salašové se dnes příliš nedaří. S jejím dalším střeleckým pokusem si poradila Šibrová! (21:17)

42

Oddechový čas pro hosty. (21:17)

41

Totožná situace také na druhé straně palubovky, také Poláškové pomohla tyčka! (21:17)

41

Rozběhla se závěrečná dvacetiminutovka, domácí celek teď znovu zachránila branková konstrukce. (21:17)

40

Oravcová vůbec na nic nečekala a ze středu znovu překonala Poláškovou! (21:17)

40

Nepříjemný zásah do hlavy dostala Bušauerová, která chvíli zůstala ležet na palubovce. Teď už je domácí hráčka na střídačce, doufejme, že bude v pořádku. (20:17)

40

Šmrhová si na pravém křídla naskočila do slušného úhlu, poté přidala dvacátou branku svého týmu! (20:17)

39

Hostující tým se opět prosazuje bez dvou hráček v poli, Hurychová skórovala s faulem! (19:17)

39

A zase Oravcová! Ta si to teď namířila mezi dvě obránkyně, poté zakončovala přesně k tyči! (19:16)

38

Plzeň snižuje ve dvojnásobné početní nevýhodě, Patrnčiaková mířila do protipohybu Šibrové! (18:16)

38

Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Lucie Severová). (18:15)

38

Věra Oravcová je k nezastavení! Domácí hráčka přidala další gól, navíc to bylo s faulem za dvě minuty. (18:15)

37

Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Ivana Salašová). (17:15)

36

Skvěle to udělala Salašová, její individuální akce končí patnáctou brankou Olomouce! (17:15)

36

Další výborný zákrok Šibrové přišel proti zakončení z pravého křídla, půjde Plzeň do čtyřbrankového náskoku? (17:14)

35

Na konci páté minuty druhé půle je to po trefě Oravcové zase o tři góly. (17:14)

35

Ztráta také na druhé straně palubovky, dopředu už zase spěchají domácí házenkářky. (16:14)

34

Dominice Galuškové byl znovu pískán přešlap na brankovišti. (16:14)

34

Rozhodčí pískal prorážení, Oravcová zklidňuje hru, míč pro Plzeň. (16:14)

33

Severová míč zpracovala na brankovišti, vzápětí v pádu zakončovala. Zora snižuje! (16:14)

33

Hned dvě domácí hráčky zůstaly za obranou Olomouce, Kepková navyšuje náskok svého týmu! (16:13)

32

Místo srovnání je tady zase vedení Plzně o dva góly, trefila se Franzová! (15:13)

32

Dobrá přihrávka na levou stranu, Šibrovou dnes snad už potřetí zachránila branková konstrukce! (14:13)

31

Krajčovičová proměnila v úvodu druhé půle sedmimetrový hod a snížila na rozdíl jediné branky! (14:13)

31

Úvodní útočná akce druhého poločasu bude patřit hostujícímu týmu. (14:12)

31

Začal druhý poločas. (14:12)
Druhý poločas začne přibližně ve 20:50.
Franzová přes početnou zeď hostujících hráček neuspěla, úvodní třicetiminutovka hry je u konce. Lépe do ní vstoupila Zora, která se hned v úvodu dostala do trháku. Plzeň s postupem času vyrovnala hru a odskočila do vedení. Rozdíl ve skóre je před odchodem do kabin dvoubrankový!

30

První poločas skončil. (14:12)

30

Další sedmičku teď proměnila Dominika Galušková. Brankářka Polášková šla rychle na zem! (14:12)

29

Oddechový čas pro domácí. (13:12)

29

Patrnčiaková z pravého křídla přehodila Šibrovou, už je to zase jen o jednu branku! (13:12)

29

Dominika Galušková na brankovišti zpracovala balón a skórovala. Gól neplatí, rozhodčí pískal přešlap! (13:11)

28

Rychlou akci Zory zakončila Hurychová, rozběhly se poslední tři minuty prvního poločasu. (13:11)

27

Z pravé strany se prosazuje Šmrhová, domácí házenkářky mají obrovskou radost, stejně jako jejich příznivci! (13:10)

26

Plzeň teď může děkovat brankářce Šibrové, že to není zase jen o jednu branku! (12:10)

26

Do samostatného úniku utekla Krajčovičová, rozdíl ve skóre je rázem dvoubrankový! (12:10)

25

Prostor si na brankovišti udělala Severová, která vzápětí bez problémů skórovala! (12:9)

25

Se střelou Oravcové si poradila brankářka Polášková, balón pro Zoru. (12:8)

25

Oddechový čas pro domácí. (12:8)

24

Štěstí pro Plzeň, domácí celek teď zachránila branková konstrukce, Zora dala jedinou branku z posledních jedenácti minut! (12:8)

24

Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Plzeň (Dominika Galušková).
(12:8)

23

Nařízena byla další sedmička pro Plzeň, rozehrávky se znovu ujme Dominika Galušková. (11:8)

23

Plzeň má v těchto chvílích jasně navrch, domácí tým po trefě Oravcové odskakuje na tři branky! (11:8)

22

V závěru celé akce střílela Hurychová přes domácí obranu. Šibrová připisuje další úspěšný zákrok! (10:8)

21

K odraženému míči se dostala Franzová, která zakončovala z levé strany na vzdálenější tyčku! (10:8)

21

Zora snižuje, Krajčovičová mířila přesně k tyči, Šibrová si na balón sáhla! (9:8)

20

Výborný zákrok Šibrové! Zora dostane další možnost na skórování, sedmička pro Olomouc! (9:7)

20

Oddechový čas pro hosty. (9:7)

20

Balón si teď vzala Dominika Galušková, která poslala brankářku Olomouce na druhou stranu! (9:7)

19

Polášková sice uhlídala balón před brankovou čarou, ovšem následovat bude sedmička pro Plzeň! (8:7)

18

Linda Galušková běžela po zisku míče sama na branku. Plzeň otáčí vývoj utkání a jde do vedení! (8:7)

18

Pěkná akce Plzně! Přihrávka se vrátila ke Svobodové na levou stranu, domácí hráčka poté ze složité pozice skórovala! (7:7)

17

Salašová neproměňuje sedmimetrový hod, Šibrová zaznamenala nesmírně důležitý zákrok pro svůj tým! (6:7)

16

Žlutá karta pro tým DHC Plzeň (Eva Svobodová). (6:7)

16

Výborná individuální akce Oravcové středem. Domácí hráčka skórovala z nějakých osmi metrů a snížila! (6:7)

15

Těch nepřesností je teď opravdu hodně, míč pro Zoru. (5:7)

15

Oravcová minula branku, Patrnčiaková na druhé straně palubovky přešlápla na brankovišti! (5:7)

15

Oba rozhodčí už mají zdviženou ruku, Plzeň bude muset zakončovat. (5:7)

14

Plzeň po úspěšném zákroku Poláškové zůstane i nadále u míče. (5:7)

13

Neskutečné, jedna úspěšná akce střídá tu druhou, to byla snad čtvrtá branka za minutu. Podruhé se do střelecké listiny zapisuje Oravcová! (5:7)

13

Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Denisa Krajčovičová). (4:7)

12

Zora bleskově rozehrála, Olomouc už zase vede o dvě branky, trefila se Patrnčiaková! (4:6)

12

O přihrávku si na brankovišti řekla Svobodová, která z bezprostřední blízkosti překonala Poláškovou! (4:5)

12

Po souboji na brankovišti teď na palubovce zůstala ležet jedna z domácích hráček, kterou zdravotníci Plzně odnesli na střídačku. Doufejme, že bude v pořádku. (3:5)

11

Úvodní desetiminutovka tohoto utkání je za námi, u balónu už zase plzeňské házenkářky. (3:5)

10

To nebyla vůbec snadná střelecká pozice. Mudrová střílela na vzdálenější tyčku! (3:5)

10

Z rychlého brejku skórovala Patrnčiaková, která zakončovala k tyči, Šibrová neměla šanci! (2:5)

9

Oravcová to vzala na sebe a zakončovala z osmi metrů. Gólmanka Polášková míč vyrazila do zámezí. (2:4)

9

Žlutá karta pro tým DHK Zora Olomouc (Denisa Krajčovičová). (2:4)

8

Šibrová poslala dlouhou přihrávku na svou spoluhráčku, ovšem skóre se ani v tomto případě nemění! (2:4)

7

Dobrá obrana plzeňských házenkářek, hostující tým zakončoval nepřesně! (2:4)

7

Domácí tým šel po zisku míče rychle dopředu, Oravcová snížila na rozdíl dvou branek! (2:4)

6

Sedmička pro Plzeň, Franzová přestřelila branku! (1:4)

6

Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Ivana Salašová). (1:4)

5

Po domácí ztrátě teď Salašová běžela sama na branku. Náskok Zory narůstá! (1:4)

5

Sehrávka do levého křídla, odkud se prosadila Krajčovičová, třetí branka Olomouce! (1:3)

5

Mudrová to zkoušela středem, hostující obrana si pomohla faulem, devítka pro Plzeň. (1:2)

4

Brankářka Polášková posílala dlouho přihrávku do brejku. Hostující hráčka na míč nedosáhla. (1:2)

3

Hostující celek jde do vedení! Krajčovičová běžela sama na branku, vzápětí přehazovala Šibrovou! (1:2)

3

Rozhodčí pískal prorážení, míč pro Olomouc. (1:1)

2

Na konci druhé minuty se prosazuje Hurychová, která zakončovala přesně do růžku, srovnáno! (1:1)

2

Úspěšný zákrok si připisuje brankářka Šibrová, která má obrovskou radost, skóre se nemění! (1:0)

1

Plzeň jde do vedení, Šmrhová šla do zakončení z pravého křídla a překonala Poláškovou! (1:0)

1

Úvodní útočná akce bude patřit domácím házenkářkám. (0:0)

1

Utkání právě začalo. (0:0)
Oba celky na sebe v základní části narazily dvakrát a pokaždé se radoval domácí tým. Navíc se nedá očekávat, že by padalo velké množství branek, jejich poslední vzájemná bitva nám totiž přinesla pětatřicet gólů.
Domácí házenkářky do této skupiny poražených celků nevstoupily podle svých představ. Tedy alespoň co se výsledků týče. Plzeň odehrála dobré zápasy proti Zlínu a Písku, ovšem v obou případech nakonec padla. Plzeňské hráčky mají v tuto chvíli šestnáct bodů, stejně jako Písek. Olomouc je na tom v této skupině nejlépe, hostující tým má čtyřiadvacet bodů, Zora nejprve remizovala s Pískem, vzápětí si poradila se Zlínem.
Hezký večer přeji všem příznivcům házené! MOL liga žen má na programu třetí zápasy ve skupině o udržení, Plzeň v jednom z nich přivítá Olomouc.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

30:27

DHC Plzeň: Mácalová, Šibrová, Šlehoferová – Kepková, Oravcová, Šmrhová, Bušauerová, Formanová, Mudrová, Franzová, L. Galušková, D. Galušková, Fousková, Poslední, Svobodová, M. Sedláková.

DHK Zora Olomouc: Polášková – Hurychová, Závišková, Jansová, Sovová, Salčáková, Krajčovičová, Severová, Salašová, Gajdošíková, Řezníčková, Patrnčiaková.

Rozhodčí: Králíček, Letev