4:3
po prodl. (1:3, 1:0, 1:0 - 1:0)
04.05.2019, 19:00 • Tondiraba Ice Hall, Tallinn • 5. kolo • Rostislav Králik
Estonsko – Ukrajina
4:3
po prodl. (1:3, 1:0, 1:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 4. Petrov (Makrov), 40. Viitanen (Embrich, Svarogin), 51. Andrejev (Petrov), 62. Rooba (Lahesalu) – 2. Merežko (Grycenko), 2. Ljalka (Pangelov-Juldašjov), 15. Čerdak (Babynec)
Karty:
Neproměněná penalta:
Estonsko:
Koitmaa (Šumichin) – Lahesalu, Sorokin, Kerna, Ossipov, Novikov, Slessarevskij, Svarogin, Vorang – Sibircev, Arrak, Rooba – Makrov, Petrov, Andrejev – Usov, Embrich, Viitanen – Vasjonkin, Parras, Fursa
Náhradníci:
Trenér:
Ukrajina:
Djačenko (Ogandžganjan) – Merežko, Pangelov--Juldašjov, Tolstuško, Petruchno, Grygorjev, Skrypec, Romaněnko – Gavryk, Grycenko, Nimenko (A) – Ljalka, Mazur, Michnov (C) – Peresunko, Bucenko (A), Babynec – Kovalenko, Danylenko, Zadojenko – Čerdak.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Frandsen – Nothegger, Zganc
Diváci:
1. třetina | ||||
01:34 | UKR | 0:1 | Merežko (Grycenko) | |
01:55 | UKR | 0:2 | Ljalka (Pangelov-Juldašjov) | |
03:51 | EST | 1:2 | Petrov (Makrov) | |
13:17 | EST | 2 | Andrejev, podrážení | |
14:58 | UKR | 1:3 | Čerdak (Babynec) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
25:35 | EST | TS | Kerna, hákování | |
39:25 | EST | 2:3 | Viitanen (Embrich, Svarogin) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
47:00 | UKR | 2 | Grygorjev, hrubost | |
50:54 | EST | 3:3 | Andrejev (Petrov) | |
53:34 | UKR | 2 | Bucenko, držení | |
56:05 | EST | 2+10 | Niměnko, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Zadojenko | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
61:15 | UKR | 2 | Bucenko, sekání | |
61:22 | EST | 4:3 | Rooba (Lahesalu) | |
po prodl. |
Roller Storm – Brno 12:00 6:9
ILHK Hr. Králové – Černošice 12:00 4:7
IHC Olomouc – IHC Kladno 12:00 5:2
IHC Nový Jičín – Uh. Brod 13:00 11:4
IHC Přerov – Devils Zlín 13:00 13:4
IHC Prague Rats – Brno 14:00 8:5
Roller Storm – HC Boskovice inline 16:00 6:8
IHC Nový Jičín – Devils Zlín 17:00 12:6
IHC Přerov – Uh. Brod 17:00 15:3
ILHK Hr. Králové – IHC Kladno 17:00 6:4
IHC Olomouc – Černošice 17:00 11:3
IHC Prague Rats – HC Boskovice inline 18:00 9:3
61:22
61:22 ROOBA - 4:3
61:22
Přesilovou hru bleskově využívá rOBERT ROOBA – 4:3! Asistence. Lauri Lahesalu.
61:15
61:11
60:35
60:01
60:00
59:59
59:30
59:25
59:00
58:05
58:00
57:42
56:15
56:05
55:34
55:19
54:51
54:18
53:34
53:25
53:05
52:27
51:38
50:54
50:54 ANDREJEV - 3:3
50:54
Tento gól Estonska už platí! Petrov šikovně objel branku u zadního mantinelu, ale u první tyče nahrál přesně ROMANU ANDREJEVOVI, který ho uklidil přesně pod břevno do šibenice – 3:3! Asistence: Aleksandr Petrov.
50:44
50:28
49:42
49:00
48:39
47:57
47:00
47:00
46:21
45:45
41:44
40:57
40:01
40:00
39:25
39:25 VIITANEN - 2:3
39:25
Až nyní to po pěkné kombinaci Estoncům gólově vyšlo! A stadion má co dělat , aby vydržel estonskou radost. Embrich skvěle z levého kruhu na osu nabil MARKOVI VIITANENOVI a ten už konečně pro Estonce propálil výtečného Djačenka – 2:3! Asistence: Riho Embrich, Filipp Svarogin.
39:05
39:00
38:29
37:42
36:58
36:25
35:51
35:21
34:40
33:52
33:05
32:23
32:23
31:42
30:58
30:45
29:53
29:02
28:25
27:58
27:14
26:22
25:35
25:35
25:35
25:10
24:45
23:57
23:08
22:21
21:37
20:58
20:01
20:00
19:44
19:27
19:15
19:00
18:52
18:11
17:37
17:22
16:39
15:57
14:58
14:58 ČERDAK - 1:3
14:58
dlouho to nevypadalo, ale Ukrajina přeci jen využívá přesilovou hru když se prosazuje střelou z otočky VOLODYMYR ČERDAK – 1:3! Asistence: Sergij Babynec.
13:53
13:17
13:17
13:12
12:34
11:49
11:00
10:51
10:03
09:25
08:39
07:54
07:07
06:22
05:37
04:44
03:51
03:51 PETROV - 1:2
03:51
ALEKSANDER PETROV bleskově snižuje na 1:2 po přihrávce Andreje MARKOVA. Asistence: Andrej Makrov.
01:55
01:55 LJALKA - 0:2
01:55
Nejhezčí gól na šampionátu předvedl VITALI LJALKA poté co probruslil půlku stadionu zesměšnil čtyři soupeře a puk zasunul brankáři mezi betony – 0:2! Asistence: Pylyp Pangelov-Juldašev.
01:34
01:34 MEREŽKO - 0:1
01:34
Přesnou střelou se prezentoval IGOR MEREŽKO – 0:1! Asistence: Timur Grycenko
01:14
00:55
00:29
00:01
Estonsko: Koitmaa (Šumichin) – Lahesalu, Sorokin, Kerna, Ossipov, Novikov, Slessarevskij, Svarogin, Vorang – Sibircev, Arrak, Rooba – Makrov, Petrov, Andrejev – Usov, Embrich, Viitanen – Vasjonkin, Parras, Fursa
Ukrajina: Djačenko (Ogandžganjan) – Merežko, Pangelov--Juldašjov, Tolstuško, Petruchno, Grygorjev, Skrypec, Romaněnko – Gavryk, Grycenko, Nimenko (A) – Ljalka, Mazur, Michnov (C) – Peresunko, Bucenko (A), Babynec – Kovalenko, Danylenko, Zadojenko – Čerdak.
Rozhodčí: Frandsen – Nothegger, Zganc.