2:3

po prodl. (0:0, 2:1, 0:1 - 0:1)

04.05.2019, 16:30 • Finále • Jan Prošek

Tipsport: 4.15 5.0 1.52 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že vítězi MS v para hokeji jsou hráči USA, druzí jsou hokejisté Kanady a třetí místo patří Jihokorejskému týmu se s vámi loučím. (18:58:58)
Pře je připraveno na medailový ceremoniál.
Mistrovství světa v parahokeji v Ostravě končí. Ve finálovém zápase dokázal tým USA ve třetí třetině srovnat na 2:2. V aktivní hře pokračoval i v prodloužení, ve kterém rozhodl o své výhře. Autorem poslední branky šampionátu je Brody Roybal.

50:09

50:09 Brody ROYBAL - 2:3

50:09

Spojené státy právě vstřelily branku!
Tým USA vyhrává tento šampionát, z bezprostřední blízkosti dokázal brankáře Kanady prostřelit po pěkné akci BRODY ROYBAL.

49:59

Zakázané uvolnění, vhazovat se tak bude před brankou hráčů Kanady.

49:00

Pauls to zkoušel individuálně, ovšem jeho střelu kryje brankář. Ten rychle rozehrál.

48:34

Kanadský tým nyní vybojoval kotouč, Westlake zkoušel rychlou rozehrávku.

48:10

Americký tým se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje.

47:34

Douglas byl volný před brankou, ale Farmer ho nedokázal najít.

47:25

Larocque hodně riskantně rozehrál, následně na druhé straně střelu soupeře chytil Cash.

47:00

Dva hráči se ve středním pásmu tvrdě střetli, ale hra pokračuje dál.

46:40

Sledujeme klidnější pasáž hry, Larocque rozehrává od své branky.

46:12

Hraje se spíše ve středním pásmu. Paul dostal kotouč do útočné třetiny, následná jeho rána byla nepřesná.

45:10

Začalo prodloužení, sledujeme aktivnější hru Američanů, následně se ale dostali do postavení mimo hru.

45:01

Ve třetí třetině dokázal tým USA srovnat, trefil se Farmer. Po patnáctiminutové přestávce bude následovat stejně dlouhé prodloužení se systémem náhlá smrt.

2:3

Branky a nahrávky: 22. Hickey (McGregor, Bridges), 26. Armstrong (Cozzolino, Bridges) – 24. Pauls (Farmer), 42. Farmer, 51. Roybal

Kanada: Larocque (Watson) – Hickey, Henry, Gemmell, Crane – Lavin, Westlake, McGregor – Armstrong, Bridges, Cozzolino – Lehoux, Riley, Dunn

USA: Cash (Lee) – Douglas, Pauls, Dequebec, Wallace – Roybal, Hargis, McKee – Zych, Fermer, Grove – Dodson, McDermott, Roman.

15:31 CAN 2 McGrefor, Téčko
20:38 USA 2 Douglas, Téčko
21:36 CAN 1:0 Hickey (McGregor, Bridges)
23:07 USA 1:1 Pauls (Farmer)
25:38 CAN 2:1 Armstrong (Cozzolino, Bridges)
28:25 USA 2 Roman, Téčko