IHC Prague Rats – Mission Roller Brno

8:5

konec (1:2, 1:0, 3:0, 3:3)

04.05.2019, 14:00 • SH Jižní Město, Praha • 1. kolo • Vít Trubička (@VtTrubika)

Je dobojováno! Po vyrovnané závěrečné čtvrtině se domácí dostali ke konečnému vedení 8:5. (15:14:59)

47:58

Brno právě vstřelilo branku!
A ještě v závěru Brňané upravují své vedení zásluhou JANA DUFKA na konečných 8:5. Asistence: Zdeněk Kubica

47:18

A z jedné takové se také Brněnští dostali k další gólové trefě. O tu se postaral DOMINIK HRACHOVINA. Asistence: Pavel Strýček.

46:54

Brňané se ale nevzdávají a stále to zkoušejí. Nájezd Marka Göndöra přinesl Michajlovovi mnoho starostí.

45:38

Prague Rats právě vstřelili branku!
Krysy svým dalším protiútokem potvrzují své vedení! Do šance se dostal DAVID BERNAD, který pohotově dopravil kotouč do soupeřovy branky a vrátil svému týmu pětigólový odstup. Asistence: Petr Šinágl.

45:09

Do souboje jeden na jednoho se dostal Jan Dufek proti Jiřímu Brandejskému! Brněnský útočník navíc dokázal vypálit, ovšem Michajlov vyrazil.

44:50

43:27

I přes oslabení se u kotouče stále drží brněnští hráči, konkrétně Pavel Strýček, který vyvezl puk do útočné třetiny. V jeho počínání ho ovšem nikdo nepodpořil, což mělo za následek pražský protiútok.

43:20

Vyloučení v týmu Mission Roller Brno (Zdeněk Kubica – 1,5 min., podrážení).

42:18

Zčistajasna se objevil před Martinem Michajlovem DAVID SEDLÁČEK, který převzal odražený kotouč od gólmana, který z první poslal přímo za záda gólmana pražského týmu. Bez asistence.

40:37

Velmi pomalý průnik středem hrací plochy zvolil Dominik Hrachovina. Puk do pásma ale dokázal dostat, navíc se s ním i v tomto prostoru udržet, byť za cenu tuhého souboje o něj.

39:31

Do samostatného průniku se dostal David Bernad. Ten ovšem ani tentokrát nevystřelil, pouze obloučkem objel prostor brankoviště. Na modré čáře následně poslal kotouč křižmo na Martina Tvrzníka.

38:10

Pražané ve svém útočném apetitu pokračují! Z dalšího brejku dokázal uklidit kotouč do brněnské branky ADAM PŘIBYL, který tím zvyšuje již na rozdíl pěti gólů. Asistence: Petr Šinágl.

36:52

Ze vzdoroakce ovšem Krysy navyšují své vedení! K zakončení protiútoku se postavil PETR ŠINÁGL, který si navíc připisuje již třetí trefu dnešního utkání! Asistence: Radek Pavlata, David Bernad.

36:14

Krátký výjezd středem pole zakončil důraznou trefou Pavel Strýček. Kotouč ovšem nedojel až k brance Martina Michajlova.

36:01

Začala čtvrtá čtvrtina.
Třetí čtvrtina už patřila celkem jednoznačně pražskému týmu, který díky třígólovému přídělu do brněnské branky právě o tři góly dokázal odstoupit a získat tak před závěrečnou čtvrtinou velkou výhodu.

36:00

Třetí čtvrtina skončila.

8:5

Branky a nahrávky: 4. Poul (Tvrzník, Šinágl), 21. Šinágl (Bernad), 28. Brandejský (Šinágl), 32. Šinágl, 33. Tvrzník (Šinágl), 37. Šinágl (Pavlata, Bernad), 39. Přibyl (Šinágl), 46. Bernad (Šinágl) – 9. Dufek (Kubica, Strýček), 9. D.Hrachovina (Kubica), 43. Sedláček, 48. D.Hrachovina (Strýček), 48. Dufek (Kubica)

IHC Prague Rats: Michajlov (Kolinger) – Bernad, Pavlata, Pouska, Přibyl, Tvrzník, Šinágl, Brandejský, Lechner, Poul, Popela.

Mission Roller Brno: Chvátal (Hrachovina P.) – Kazlepka, Göndör, Sedláček, Strýček, Hrachovina D., Dufek, Skácel, Drobný, Kubica