Elba DDM Ústí nad Labem – HBC Kladno

1:5

konec (0:3, 1:0, 0:2) Stav série: 0:3

13.04.2019, 18:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • Čtvrtfinále • Jan Melicher

Ode mě je to pro dnešek a pro celý letošní ročník z Extraligy vše, děkujeme za pozornost a sledování během celé sezony a v září zase na značkách! (19:38:07)
Je to konec zápasu a také ústecké sezony. Vyloučení na čtyři minuty ze začátku třetiny se stalo pro domácí osudným. Kladno dvakrát udeřilo a bylo prakticky po zápase. Skvělý Banda dlouho držel naděje domácích, ale tříbranková ztráta z první třetiny byla už nad ústecké síly. Kladno postupuje do semifinále, Elba svou pouť letošní sezonou dnes končí.

44:30

Kladenští příznivci už tleskají svým svěřencům, je rozhodnuto.

43:41

Banda další zákrok z kategorie snů, když vykopl pokus Prokopa.

43:09

Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Poláček – 2 min., zásah do oblasti hlavy a krku + 10 minut osobní trest, zásah do oblasti hlavy a krku).

42:19

Tyč zvoní za Bandou po střele Dědiče!

41:49

Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Grus – 2 min., naražení zezadu + 10 minut osobní trest, naražení zezadu).

41:23

Zakázané uvolnění Kladna. Elba se snaží ze všech sil, ale bude to mít už obrovsky těžké.

40:41

40:08

Kladno se osvobozuje, domácí nedokázali vytvořit gólovku.

38:57

Lukáš Soukup dostal nabito od Červinky, ale pokus mu nesedl a skončil mimo hřiště. Hra se stěhuje do středního pásma, Elba pokračuje ve hře 4 na 3.

38:41

Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Hrabár – 2 min., nedovolené bránění).
Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Schnaubelt – 2 min., napadení).

38:14

Schnaubelt v dobré pozici přestřelil branku o metr.

37:41

Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Smolík – 2 min., krosček).

37:12

Lukáš Soukup našel Balcara, který měl velkou šanci snížit, ale Hájek teď podržel svůj tým.

36:19

Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Poláček – 2 min., zdržování hry).

35:46

Dva kladenští unikali sami na Bandu, který bravurním skluzem vyřešil situaci!

1:5

Branky a nahrávky: 30. Langthaler (Červinka, Tomáš) – 1. Pražák (Pospíšil), 2. Štěpáník (Hrabár), 7. Schnaubelt (Šícha), 34. Barnošák (Hrabár, Schnaubelt), 35. Dědič

Elba DDM Ústí nad Labem: Banda(Rechtorik) – Balcar, Bím, Čejka, Červinka, Grus, Haken, Kváš, Langthaler, Michajličenko, Poláček, Růžička, Sedláček, Smolík, Soukup, Švanda, Tomáš, Gottfried, Stupka

HBC Kladno: Hájek(Jirotka) – Pospíšil, Soukup, Pliml, Hrabár, Dědič, Haisman, Novák – Špaček, Prokop, Pražák, Schnaubelt, Barnošák, Šícha, Kohout, Štěpáník, Procházka, Eitler, Hnízdil, Kamenář

28:14 KLA 2 Pospíšil, zdržování hry
29:52 UNL 1:3 Langthaler (Červinka, Tomáš)
31:16 UNL 2+2 Růžička, vysoká hůl+vysoká hůl
33:08 KLA 1:4 Barnošák (Hrabár, Schnaubelt)
34:04 KLA 1:5 Dědič
36:19 UNL 2 Poláček, zdržování hry
37:41 UNL 2 Smolík, krosček
38:41 KLA 2 Hrabár, nedovolené bránění
KLA 2 Schnaubelt, napadení
41:49 UNL 2+10 OT Grus, naražení zezadu+naražení zezadu
43:09 UNL 2+10 OT Poláček, zásah do oblasti hlavy a krku+zásah do oblasti hlavy a krku