Elba DDM Ústí nad Labem – TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

8:0

konec (5:0, 3:0, 0:0)

13.04.2019, 11:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem

Ústí v utkání prokázalo jasnou převahu, Jindřichův Hradec pouštělo jen do osamocených šancí. Ty měli hosté hlavně zkraje třetin, kdy se snažili na svého soupeře vlétnou. Ani jednu z šancí v gól proměnit nedokázali a Ústí jasně zvítězilo 8:0. (12:35:26)

44:11

Ústí se osvobozuje přes celé hřiště, vypadá to, že už se mu podaří udržet čisté konto.

43:27

Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Babka – 2 min., zásah do oblasti hlavy a krku + 10 minut osobní trest, zásah do oblasti hlavy a krku). Trest odpyká Belica.

42:08

I nadále vidíme kombinace ústeckých hráčů v útočném pásmu, snaží se to spíš už hrát na krásu a hledají se navzájem před prázdnou bránou, což k úspěchu nevede.

41:03

Zeman se snažil protlačit míček do brány u levé tyče, kterou si Kvapil ale pohlídal.

40:06

Po Bauerově střele se snažil k dorážce dostat ještě Tůma, Kvapil byl však rychlejší a míček přikryl.

39:11

Mauleho střela od modré letěla na Kvapila velkým obloukem, raději tak míček chytil do náruče, aby nedostal smolný gól.

38:02

Elba DDM se drží v útočném pásmu a snaží se kombinovat. Hosté se ale nevzdávají a i nadále brání poctivě, čímž domácí k šancím nepouštějí.

37:08

Lukáš tentokrát prověřil hostujícího brankáře z levé strany, ten však nyní předvádí velmi dobré zákroky svojí lapačkou. I tentokrát ukryl míček v ní.

36:03

Hned po vhazování se cpali domácí hráči do brány, ani na potřetí však míček do odkryté klece nedostali.

35:51

Zeman vystřelil z pravého kruhu, jeho ránu podržel raději Kvapil v lapačce. Vhazovat se bude po jeho levici.

34:05

Jsou to opět domácí hráči, kteří útočí. Ostřelují Kvapila ze všech stran, který míčky pouze vyráží.

33:12

Costa se snažil najít volného Škurlu před bránou, na poslední chvíli do přihrávky strčil hůl jeden z hostujících obránců.

32:13

Duba zůstal úplně sám před bránou, zakončit přesně se mu však nepodařilo. I tak zůstávají hosté v útočném pásmu a pokoušejí se o první branku.

31:11

Jindřichův Hradec se stále drží v útočném pásmu a snaží se kombinovat, Ústí je ale k ničemu zatím nepouští.

30:16

Scénář se opakuje i tentokrát. Hronza vyslal první střelu třetiny, Tůma vyrazil míček až za ochrannou síť.

30:01

Jindřichův Hradec zlepšil svůj výkon, branky se však ani tentokrát nedočkal. Ústečtí velmi dobře brání a svého soupeře k ničemu nepouštějí. Sami naopak navýšili své vedení o další tři branky.

8:0

Branky a nahrávky: 2. Tůma (Maule), 4. Costa, 7. Bauer (Janáček, Hrdlička), 12. Babka, 15. Costa (Navarra), 21. Janáček (Costa), 26. Belica (Lukáš), 29. Bauer (Costa)

Elba DDM Ústí nad Labem: Tůma K. (Vaněk) – Bečvář, Hrdlička, Janáček, Kapusta, Maule, Navarra, Polata, Procházka – Babka, Bauer, Belica, Costa, Lahovský, Lukáš, Maixner, Škurla, Tůma Š., Zeman, Filip, Myškovský.

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec: Kvapil – Hronza, Duba, Slabý – Švábirt, Macků, Klíma, Škarda, Ryšlavý, Pánek.

28:14 UNL 8:0 Bauer (Costa)
43:27 UNL 2+10 OT Babka, zásah do oblasti hlavy a krku+zásah do oblasti hlavy a krku, odpyká Belica