konec (15:14)

13.04.2019, 14:30 • 22. kolo • Štěpán Slovák

Tipsport: 1.03 20.0 12.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60

Poruba se prosazuje na začátku poslední minuty dnešního utkání, o vítězi je definitivně rozhodnuto! (30:26)

58

Plzeň ještě rozhodně nic nevzdává, Fousková se prosazuje z levého křídla střelou o zem! (29:26)

57

Ostravanky přišly o balón, Franzová se prosadila z rychlého brejku! (29:25)

56

Mudrová vůbec poprvé v dosavadním průběhu utkání neproměňuje sedmimetrový hod. Krebsová vytáhla výborný zákrok jednou rukou! (29:24)

56

Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Veronika Andrýsková). (29:24)

55

Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Ivana Novobilská). (29:24)

54

Tvrdá rána Oravcové, balón se zastavil až v síti, už je to zase jen o čtyři góly! (28:24)

53

Po šesti minutách se prosazuje také Poruba, rychlý kontr zakončila na pravé straně Smetková! (28:23)

52

Další trhák Plzně, Linda Galušková zakončovala do horní části branky, Krebsová šla na zem! (27:23)

48

Mudrová překonala i Roháčkovou, rozdíl ve skóre je v tuto chvíli pětibrankový! (27:22)

47

Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Alžběta Michalíková). (27:21)

46

Galušková si na pozici pivota řekla o přihrávku, vzápětí skórovala z bezprostřední blízkosti! (26:21)

46

Po delší době se mění skóre také na domácí straně. Postarala se o to Desortová! (26:20)

45

Gól vstřelil tým DHC Plzeň (Eva Svobodová). (25:20)

44

Velmi pěkná akce hostujícího týmu, z levého křídla se prosazuje Svobodová! (25:19)

43

A zase Mudrová! To i nadále dnes zůstává stoprocentní na čáře sedmimetrového hodu! (25:18)

43

Gól vstřelil tým DHC Plzeň (Veronika Mudrová). (25:17)

42

Smetková z pravé strany přehodila hostující brankářku! (25:16)

41

K odraženému míči se dostala Smetková, která volila zakončení na vzdálenější tyčku! (24:16)

40

Teprve podruhé se ve druhém poločase trefuje také Plzeň, a to zásluhou Oravcové! (23:16)

40

Sama na branku teď běžela Minarčíková, rozdíl ve druhé půli je zatím znatelný. (23:15)

39

Na pravé straně zůstala úplně volná Svobodová. Ta zakončovala úspěšně o palubovku! (22:15)

38

Na druhé straně gól platí, postarala se o to Mýlková, která navyšuje domácí náskok! (21:15)

37

Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Silvie Polášková). (20:15)

35

Další pěkná akce Ostravanek, druhý poločas má zatím naprosto jasný průběh, trefila se Mýlková. (19:14)

34

Dlouhou přihrávku přes celé hřiště obdržela Smetková, rozdíl ve skóre je čtyřbrankový! (18:14)

33

Z delší vzdálenosti napřáhla Desortová. Mířila přesně k tyči, Šibrová byla bez šance! (17:14)

32

Sama na branku běžela Minarčíková. Poměrně snadná branka pro tuto hráčku! (16:14)

28

Parádní přihrávka Mudrové do pivota, Plzeň se dotahuje na jedinou branku! (15:14)

27

Míč směřoval do pravého křídla, odkud se nemýlila Šmrhová, rozdíl ve skóre je dvoubrankový! (15:13)

26

To byla znovu velmi rychlá odpověď ostravských házenkářek! (15:12)

26

Mudrová je dnes zatím na čáře sedmimetrového hodu stoprocentní! (14:12)

25

Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Valerie Smetková). (14:11)

24

Tvrdá rána Mudrové! Balón se odrazil do tyče, následně do zad domácí gólmanky, od které skončil v síti! (13:11)

23

Na konci třiadvacáté minuty se prosazuje Maiwaelderová, útoky teď jednoznačně převyšují obrany! (13:10)

23

Gól vstřelil tým DHC Plzeň (Anna Šmrhová). (12:10)

22

Pěkná kombinace plzeňských hráček, Smetková skórovala z bezprostřední blízkosti! (12:9)

21

Gól vstřelil tým DHC Plzeň (Věra Oravcová). (11:9)

20

Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná desetiminutovka prvního poločasu, Poruba vede tříbrankovým rozdílem. (11:8)

20

Oravcová je v posledních útocích hostujícího týmu k nezastavení, další její nechytatelná střela! (10:8)

19

Žlutá karta pro tým DHC Sokol Poruba (Veronika Andrýsková). (10:7)

18

Ze druhé vlny se prosazuje Oravcová, která znovu snižuje na tři góly! (10:7)

16

Blesková akce ostravských házenkářek zakončená přesnou střelou z ruky Konečné! (10:6)

16

Po střele Oravcové šel balón do tyče, která napíná síť, Plzeň snižuje na rozdíl tří gólů! (9:6)

14

Nechytatelná střela od Poláškové, balón šel od brankové konstrukce do sítě! (9:5)

13

Do lepší střelecké pozice si vyběhla Maiwaelderová, která přehodila Šibrovou! (8:5)

13

Ostravanky šly rychle dopředu, Polášková se trefuje podruhé v dosavadním průběhu utkání. (7:5)

12

Domácí hráčky doslova rozebraly obranu soupeře, Michalíková rozvlnila síť! (6:5)

11

Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Plzeň (Veronika Mudrová).
(5:5)

10

Hodně krkolomná situace na pivotu, Konečná se štěstím dokázala skórovat! (5:4)

10

Mudrová to vzala na sebe! Tato hráčka se prosazuje už potřetí během krátké chvíle a srovnává! (4:4)

9

Pěkná kombinace plzeňských házenkářek, Mudrová mířila pod horní tyčku! (4:3)

8

Mezi hostující obranu se dostala Desortová. Ta zakončovala na vzdálenější tyčku! (4:2)

8

(3:2)

5

Na druhé straně se prosadila Desortová, rozdíl ve skóre je znovu dvoubrankový! (3:1)

5

I přesto, že byla Svobodová faulována, tak v pádu dokázala skórovat! (2:1)

4

Žlutá karta pro tým DHC Sokol Poruba (Lenka Roháčková). (2:0)

4

Skvěle se uvolnila Polášková, která následně zakončovala z bezprostřední blízkosti! (2:0)