13.04.2019, 18:00 • Sportovní hala Most! • 22. kolo • Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 1.07 15.5 9.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to již dnes opravdu vše. Přeji vám příjemný zbytek víkendu a budu se těšit z házené příště napočtenou! (19:28:28)

Dnešní utkání sledovalo 325 diváků.
DHK Baník Most poráží Písek poměrem 30:15 a stává se po základní části nejlepším českým týmem!

Před pár okamžiky skončilo utkání posledního kola základní části MOL Ligy a Most v něm potvrdil roli nejlepšího českého týmu po základní části. Po první půli, kterou vyhrál o devět branek poměrem 16:7, sice slevil ze svého tempa, nicméně i nadále svého soupeře jasně přehrával a vyhrál suverénním poměrem 30:15. Na svého soupeře nemusí Most v play-off čekat, díky prohře Veselí nad Moravou bude právě tento tým soupeřem v českém play-off. Za chvíli proběhne předání stříbrných medailí za druhé místo v MOL Lize, prvenství si opět zajistily Michalovce.

Konec zápasu. (30:15)

60

Poslední devítimetrový hod se ani neházel, neboť Kubišová položila sportovně míč. (30:15)

60

Ale domácí hráčky se dočkaly! Z levé spojky to na sebe vzala Šustková a propálila Kržovou na levé tyči! (30:15)

60

Poslední minuta a Most má asi poslední šanci na dvojnásobný rozdíl branek v zápase. Je to ale pomalý útok. (29:15)

59

Kubišová dostala trošku do obličeje, sudí raději přerušují hru a zkoumají její stav. Po krátké pauze pokračujeme dále. (29:15)

58

Kroky od Kubišové a Baník vyráží vstříc třicáté trefě. Tento útok se to rozhodně nepovede, neboť přihrávka na pivota byla moc vysoká. (29:15)

58

Stříšková využívá přesilové hry na levém křídle a teď je jenom otázka, zda dá Most 30 gólů. Má na to bezmála ještě tři minuty. (29:15)

58

Vyloučení v týmu Sokol Písek (Hana Kvášová). (28:15)

57

Novotná házela míč pro Zachovou do brejkové situace, proti byla však písecká obránkyně, která přihrávku odebrala do zámezí. (28:15)

57

Další brejk Mostu a další gól. Teď už to je jenom o tom, až nastane závěr utkání. (28:15)

56

Rychlý protiútok po chycené střele navíc proměnila jedna z domácích hráček a navyšuje na 27:15. Hru navíc opouští Kvášová kvůli zranění. (27:15)

55

Teď už jenom jediná přihrávka, vše se staví na Kvášovou, která sice vystřelila, Novotná si ale připsala skvělý zákrok! (26:15)

55

Pasivní hra od hostujících hráček, zbývají už jenom čtyři přihrávky. (26:15)

54

Baník je znovu v útoku a zápas se již jenom dohrává. Písku končí sezona a Most má jasnou pozici po základní části, takže ani jeden už nemá motivaci. (26:15)

53

Zachová se z pravého křídla nemýlila a Most vede znovu o 11 branek! (26:15)

53

Janoušková dostala přihrávku za obranu, ze šesti metrů mířila do protipohybu gólmanky, jenže trefila jenom pravou tyčku! (25:15)

30:15

DHK Baník Most: Müllnerová, Novotná – V. Dvořáková, Stříšková, Jungová, Šustková, Šípová, Mikulčík, Janoušková, Mishevska, Kovařová, Kostelná, Zachová, Mikulášková, Eksteinová.

Sokol Písek: Preslová – Kozáková, K. Kubišová, Michková, Kvášová, Kržová, Hauserová, Velková, Merglová, Novotná, Talafousová, Šetelíková, Součková, Eresken Krouská, Pešková.

Rozhodčí: Hájek, Nezbeda