13.04.2019, 14:30 • 22. kolo • Štěpán Slovák

Tipsport: 1.03 20.0 12.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (17:08:13)
DHC Sokol Poruba – DHC Plzeň 30:26 (15:14)
Nejvíce branek: Smetková 7, Polášková 5, Desortová 4 – Mudrová 10/5, Oravcová 5, Svobodová 3. Rozhodčí: Fukala, Mohyla. Sedmimetrové hody: 0 – 5/5. Vyloučení: 2:0. Diváci: 94.
Je dobojováno! Poruba po deseti minutách druhého poločasu odskočila do devítibrankového vedení, ovšem Plzeň nic nezabalila. Hostující tým zabral především v obraně, vždyť svému soupeři za posledních osmnáct minut nasázel pouhých pět branek. Favorit ale celou situaci zvládl, konečný rozdíl ve skóre je čtyřbrankový!

Konec zápasu. (30:26)

60

Úspěšné bloky domácích házenkářek, Oravcová už zakončovat nebude. (30:26)

60

Poruba se prosazuje na začátku poslední minuty dnešního utkání, o vítězi je definitivně rozhodnuto! (30:26)

59

Do konce zbývá minuta a půl, odpískán je další faul Poruby. (29:26)

58

Domácí hráčky zakončovaly do boční sítě, poté si pomohly faulem proti Oravcové. (29:26)

58

Plzeň ještě rozhodně nic nevzdává, Fousková se prosazuje z levého křídla střelou o zem! (29:26)

57

Ostravanky přišly o balón, Franzová se prosadila z rychlého brejku! (29:25)

56

Mudrová vůbec poprvé v dosavadním průběhu utkání neproměňuje sedmimetrový hod. Krebsová vytáhla výborný zákrok jednou rukou! (29:24)

56

Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Veronika Andrýsková). (29:24)

55

Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Ivana Novobilská). (29:24)

55

Oddechový čas pro domácí. (28:24)

54

Tvrdá rána Oravcové, balón se zastavil až v síti, už je to zase jen o čtyři góly! (28:24)

53

Po šesti minutách se prosazuje také Poruba, rychlý kontr zakončila na pravé straně Smetková! (28:23)

52

Další trhák Plzně, Linda Galušková zakončovala do horní části branky, Krebsová šla na zem! (27:23)

52

Samostatný únik hostující hráčky teď parádním zákrokem zastavila Krebsová! (27:22)

30:26

DHC Sokol Poruba: Roháčková, Mučková, Krebsová – Mýlková, Konečná, Smetková, Maiwaelderová, Andrýsková, Polášková, Michalíková, Minarčíková, Desortová, Novobilská.

DHC Plzeň: Mácalová, Šibrová – Oravcová, Kepková, Šmrhová, Bušauerová, Mudrová, Franzová, L. Galušková, D. Galušková, Fousková, Svobodová, Ferencová.

Rozhodčí: Fukala, Mohyla