06.04.2019, 04:00 • Honda Center, Anaheim • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.01 3.93 3.26 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na branku – 33:46 (13:13, 12:12, 8:21)
Zblokované střely – 11:11
Vyhraná vhazování – 22:30
Trestné minuty – 30:22
Hity – 10:21
Anaheim se loučí s letošním ročníkem NHL výhrou 5:2 nad LA Kings. Hosté sice skórovali jako první, ale Kačerům se postupně podařil obrat až na 4:1.

Do třetí části se vstupovalo za stavu 3:1. Ve 49. minutě domácí skórovali ve vlastním oslabení, když skvělou práci Silfverberga dokončil zakončením do prázdné branky Sam Steel. Pět minut před koncem ještě Králům vykřesal naději Carl Grundström, ovšem skóre na 5:2 pečetil střelou do opuštěné klece soupeře Jakob Silfverberg. Ducks se tak rozloučili s fanoušky výhrou, Kings naopak ještě jedno utkání čeká.

59:59

Brown na zadní tyčce netrefil prudký pas spoluhráče. Víc se už dnes nestane!

59:36

Do dobré příležitosti se ještě dostal Dustin Brown. Gibson se ale proti jeho dorážce přemístil a uhájil brankovou čáru.

59:12

Za sekání je vyloučen Nick Ritchie. Hosté tak dohrají zápas v početní výhodě.

59:12

Až teď se klubko hráčů roztrhalo. Uvidíme, jaké tresty uloží rozhodčí.

59:12

Ještě tu máme hromadnou potyčku za brankou Ducks!

58:48

58:48 Jakob SILFVERBERG - 5:2

58:48

Anaheim právě vstřelil branku!
Domácí dávají pečeť na své vítězství! Rickard Rakell odzbrojil na obranné modré Doughtyho a z toho mohl těžit JAKOB SILFVERBERG, který měl před sebou prázdnou klec a od modré ji trefil. Asistence: Rickard Rakell.

58:16

Rickard Rakell netrefil od modré čáry prázdnou branku soupeře!

58:01

Drew Doughty trefil z pravého kruhu Gibsona do masky. Hosté se pak snažili ještě dorážet, ale Gibson puk zalehl.

57:43

Teď už tam zamířil. Hosté jsou v šesti!

57:32

Domácí odehráli puk za branku Kings. Campbell tak ještě musí v brankovišti počkat.

56:48

Hosté se usazují v útočném pásmu. Blíží se čas pro hru bez brankáře.

55:57

Střelu Sama Steela zachytil Campbell. Následuje reklamní přestávka.

54:57

54:57 Carl GRUNDSTRÖM - 4:2

5:2

Branky a nahrávky: 15. Rowney (Jones, D. Grant), 31. Holzer (Jones), 37. Sprong (D. Shore, Fowler), 49. Steel (Silfverberg, Fowler), 59. Silfverberg (Rakell) – 12. Amadio (Wagner, Roy), 55. Grundström

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Ja. Larsson, H. Lindholm, Fowler, Guhle, Holzer, J. Megna – Silfverberg, Steel, Rakell – Sprong, Getzlaf (C), N. Ritchie – Perry (A), Henrique (A), D. Shore – Rowney, D. Grant, Jones.

Los Angeles Kings: J. Campbell (Quick) – Doughty (A), Forbort, Roy, Martinez, LaDue, Phaneuf – D. Brown, Kopitar (C), Iafallo – Toffoli, Kempe, Kovalčuk – Lewis, J. Carter (A), Clifford – Grundström, Amadio, Wagner.

Rozhodčí: Lee, Hebert – Cormier, Rody

Diváci: 17 306

01:52 LAK 2 Kempe, sekání
11:51 LAK 0:1 Amadio (Wagner, Roy)
14:02 ANA 1:1 Rowney (Jones, D. Grant)
30:38 ANA 2:1 Holzer (Jones)