Play-off KHL

SKA Petrohrad – CSKA Moskva

2:1

po prodl. (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0) Stav série: 1:2

01.04.2019, 18:30 • Ledový palác, Petrohrad • Semifinále • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 2.3 3.9 2.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

72:44

72:44 Nikolaj PROCHORKIN - 2:1

72:44

Petrohrad právě vstřelil branku!
Tipoval jsem špatně, SKA v třiasedmdesáté minutě rozhoduje o své první výhře v sérii! Grigorenko chtěl vyhodit puk ven z pásma, bohužel pro hosty jej ale namířil přímo na hůl NIKOLAJE PROCHORKINA. Ten si vyjel do mezikruží a bez slitování prostřelil Ilju Sorokina. Obrat dokonán, 2:1! Bez asistence.

27:59

27:59 Alexandr BARABANOV - 1:1

27:59

Tentokrát už ale moskevský gólman inkasuje, v polovině druhé třetiny začínáme zase od začátku! Hostující obrana úplně zapomněla na ALEXANDERA BARABANOVA, který se proplížil před brankoviště, zachytil odražený kotouč po Prochorkinově střele a uklidil jej za Sorokina! Asistence: Nikolaj Prochorkin, Arťom Zub.

19:59

19:59 Pavel KARNAUCHOV - 0:1

19:59

CSKA právě vstřelilo branku!
Ospalý závěr první třetiny přináší první gól, hosté jdou zničehonic sekundu před sirénou do vedení! Hersley chtěl za klecí rozehrát kotouč podél mantinelu, vůbec se mu to ale nepovedlo. Pryž pro sebe ukořistil Světlakov, který se obtočil kolem branky a nahrál PAVLU KARNAUCHOVOVI, který jí jen doklepl za bezmocného gólmana! Asistence: Andrej Světlakov.

2:1

Branky a nahrávky: 28. Barabanov (Prochorkin, Zub), 73. Prochorkin – 20. P. Karnauchov (Světlakov)

SKA Petrohrad: Šesťorkin (Hellberg) – Gavrikov (A), Rundblad, Chafizullin, A. Bělov, Rukavišnikov, Hersley, Zub – N. Gusev, Prochorkin, Barabanov – V. Tichonov, Byvalcev, S. Plotnikov (A) – Jakupov, Koskiranta, Karpov – Kablukov, M. Malcev, Ketov (C) – Žuk.

CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – Blažijevskij, Nestěrov (A), M. Robinson (A), Dahlbeck, Marčenko, Pašnin – Grigorenko, Kaprizov, Vey – Hansen, Andronov (C), Kalinin – P. Karnauchov, Šalunov, Mamin – Tělegin, Světlakov, Slepyšev – Rtiščev.

Rozhodčí: Gašilov, Ravodin – Viljugin, Šišlo.

Diváci: 12 568 (vyprodáno)

05:10 PET 2 HL příliš mnoho hráčů
09:04 PET 2 HL příliš mnoho hráčů
16:59 PET 2 A. Bělov, sekání
19:59 MOS 0:1 P. Karnauchov (Světlakov)
27:59 PET 1:1 Barabanov (Prochorkin, Zub)