Play-off KHL

SKA Petrohrad – CSKA Moskva

2:1

po prodl. (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0) Stav série: 1:2

01.04.2019, 18:30 • Ledový palác, Petrohrad • Semifinále • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 2.3 3.9 2.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Na počtenou příště! (21:35:59)
Máme hotovo! Petrohrad dnes sice v prvním dějství tahal za kratší konec pomyslného lana, v následujících dvou dvacetiminutovkách měl ale nad svým soupeřem mírnou převahu a po slušném výkonu v prodloužení snižuje stav semifinálové série na 2:1!
Československá stopa
Do utkání nezasáhl žádný český nebo slovenský hráč.

Petrohrad právě vstřelil branku!
Tipoval jsem špatně, SKA v třiasedmdesáté minutě rozhoduje o své první výhře v sérii! Grigorenko chtěl vyhodit puk ven z pásma, bohužel pro hosty jej ale namířil přímo na hůl NIKOLAJE PROCHORKINA. Ten si vyjel do mezikruží a bez slitování prostřelil Ilju Sorokina. Obrat dokonán, 2:1! Bez asistence.

71:53

Petrohrad se znovu přesouvá do útočného pásma, před chvilkou byl odtamtud soupeřem vyhnán. Tipuji, že půjdeme i do druhého prodloužení.

71:13

Jakupov si chtěl po neuznané brance z druhé třetiny spravit chuť a zkusil štěstí z prostoru pro vhazování, Sorokin byl ale ve střehu a včas zakročil.

70:09

První prodloužení se přelévá do své druhé poloviny, rozhodnutí stále v nedohlednu. Momentálně se bojuje hlavně v neutrální části ledové plochy.

69:38

Famózní zákrok z dílny domácího gólmana, který proti nebezpečné střele z kruhu předvedl ukázkový semafor! Skvělá práce!

68:39

Hosté se po nějaké době opět probudili a snaží se před soupeřovou klecí něco vymyslet. Pevná obrana Petrohradu ale jejich ambice drží na uzdě.

67:42

Šestnáctá moskevská střela v dnešním utkání zaplula do rukavice Igora Šesťorkina, na rozhodující trefu si tak budeme muset ještě chvilku počkat.

66:50

Pašnin vyhodil kotouč do pásma soupeře, kde si jej na svou hůl vzal Dinar Chafizullin. Petrohrad se přesouvá do útoku, uvidíme, jestli Sorokina překvapí.

65:37

Hra se opět začíná vyrovnávat, CSKA srovnává krok a cení zuby. Průběh prodloužení nyní na chvilku přerušil ofsajd, kterého se dopustili domácí.

64:43

Tělěgin vysunul dopředu Kalinina, který ale kvůli dotěrnému protihráči nezvládl pořádně zakončit. O chvilku později už ostrými pálil Šalunov, neúspěšně.

63:31

Zatím se hraje jen na jednu branku, CSKA se po oslabení ne a ne dostat do tempa. Petrohrad kontroluje hru a nepouští svého soka ven z obranného pásma.

Dnešní utkání sleduje 12 568 diváků, je vyprodáno!

62:59

Přesilovka už skončila, SKA je ale stále pevně usazeno v útočném pásmu. Bělovovu ránu od modré moskevský gólman chytil do rukavice.

2:1

Branky a nahrávky: 28. Barabanov (Prochorkin, Zub), 73. Prochorkin – 20. P. Karnauchov (Světlakov)

SKA Petrohrad: Šesťorkin (Hellberg) – Gavrikov (A), Rundblad, Chafizullin, A. Bělov, Rukavišnikov, Hersley, Zub – N. Gusev, Prochorkin, Barabanov – V. Tichonov, Byvalcev, S. Plotnikov (A) – Jakupov, Koskiranta, Karpov – Kablukov, M. Malcev, Ketov (C) – Žuk.

CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – Blažijevskij, Nestěrov (A), M. Robinson (A), Dahlbeck, Marčenko, Pašnin – Grigorenko, Kaprizov, Vey – Hansen, Andronov (C), Kalinin – P. Karnauchov, Šalunov, Mamin – Tělegin, Světlakov, Slepyšev – Rtiščev.

Rozhodčí: Gašilov, Ravodin – Viljugin, Šišlo.

Diváci: 12 568 (vyprodáno)

05:10 PET 2 HL příliš mnoho hráčů
09:04 PET 2 HL příliš mnoho hráčů
16:59 PET 2 A. Bělov, sekání
19:59 MOS 0:1 P. Karnauchov (Světlakov)
27:59 PET 1:1 Barabanov (Prochorkin, Zub)