Generali play off Tipsport extraligy

BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec

4:1

konec (0:0, 2:1, 2:0) Stav série: 1:2

24.03.2019, 17:00 • ŠKOENERGO Aréna • Čtvrtfinále • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav)

Tipsport: 2.96 4.4 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Stadion se pozvolna vylidňuje. Přejeme hezký večer a opět zítra pěkné hokejové zážitky při čtvrtfinále play off Tipsport extraligy. Na počtenou. (19:30:47)
Domácí příznivci tleskají Bruslařům za opticky jednoznačnou výhru 4:1. Kdo zápas ale viděl, ví, že utkání bylo do posledních minut velice vyrovnané. Bruslařský klub však nakonec zapsal vítězství a už dnes je jisté, že se bude hrát minimálně pátý zápas této série, a to na ledě Liberce. Série však pokračuje ještě čtvrtým zápasem v pondělí, a to od 19:00 na ledě ŠKOENERGO Arény v Mladé Boleslavi.
Nejlepší hráči zápasu
Libor Hudáček (LIB)
Martin Pláněk (MBL)
V samém závěru ještě ujížděl sám na brankáře Redenbach, jenže Gašper Krošelj puk betonem výborně srazil do rohu kluziště.

59:03

Atmosféra je ve ŠKOENERGO Aréně poměrně vyhrocená, zdejší bouřlivé publikum velice hlučně, místy vulgárně skanduje, a to nejen k libereckým hráčům, ale i fanouškům. Mezitím už se schyluje k vhazování a dohrání zápasu.

59:03

Liberečtí zcela očividně toto utkání emočně nezvládají. Taylor Doherty vulgárně pokřikoval u střídaček na Dominika Pacovského, a to i po několika napomenutích ze strany rozhodčích.

59:03

V obranném pásmu Mladé Boleslavi se do sebe pustili Vlach a Klepiš, bude se vylučovat. Jaroslav Vlach (LIB) dostal 2+10 minut za hrubost, zatímco Jakub Klepiš (MBL) 2 minuty za hrubost.

58:44

Liberec však stále nic nevzdává a má puk na svých hokejkách. Bílým Tygrům se však nedaří držet kotouč v pásmu.

58:17

58:17 Dominik PACOVSKÝ - 4:1

58:17

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Trenér Filip Pešán byl nejspíš i po inkasovaném gólu plný sebevědomí, ale to se mu tentokrát nevyplatilo. Odvolání brankáře totiž způsobilo, že domácí díky DOMINIKU PACOVSKÉMU, který se trefil z mezikruží, vedou už 4:1. Asistence: Pavel Musil.

58:08

Liberec hraje opět bez brankáře šest na pět.

58:00

58:00 Jakub KLEPIŠ - 3:1

58:00

ŠKOENERGO Aréna se raduje poté, co se puk pozvolna došoural za brankovou konstrukci. Domácí tak poprvé v této sérii nejspíš zvítězí a vynutí si pátý zápas na ledě Liberce. Branku vstřelil JAKUB KLEPIŠ. Asistence:

57:23

David Šťastný má dnes spoustu šancí, ale tentokrát se opět neprosadil, když poměrně z dálky minul prázdnou branku. Zdá se tedy, že včerejší narozeniny gólem nejspíš neoslaví.

57:08

Bílí Tygři už hrají bez brankáře, zkusí uspět při hře šest na pět.

57:08

Dnešní utkání sleduje 4 200 (vyprodáno) diváků.

57:08

Mladé Boleslavi bylo odpískáno zakázané uvolnění.

4:1

Branky a nahrávky: 26. Vondrka (Kotvan, Skalický), 35. R. Zohorna (Látal, Pláněk), 58. Klepiš, 59. Pacovský (P. Musil) – 31. Ordoš (Redenbach, Kolmann)

BK Mladá Boleslav: Krošelj (J. Růžička) – Němeček, Kovačevič, Kotvan, Kurka, Hrdinka, Pláněk, Dlapa – Skalický, Klepiš (A), Vondrka (C) – Procházka, R. Zohorna, Šťastný – Pacovský, P. Musil, Látal – Flynn, Najman, P. Kousal.

Bílí Tygři Liberec: Will (Schwarz) – Derner, Kolmann, Šmíd (A), T. Hanousek, Ševc, Havlín, Doherty – Birner, L. Hudáček, Ordoš – M. Kvapil, Filippi, Lenc – L. Krenželok, P. Jelínek (C), M. Zachar – J. Vlach, Redenbach, Valský.

Rozhodčí: Hejduk, Kika – Lučan, Kis

Diváci: 4 200 (vyprodáno)

08:20 MBL 2 Klepiš, držení
19:37 LIB 2 J. Vlach, hákování
25:36 MBL 1:0 Vondrka (Kotvan, Skalický)
27:38 MBL 2 Flynn, vysoká hůl
30:13 LIB 1:1 Ordoš (Redenbach, Kolmann)