25.03.2019, 19:00 • ŠKOENERGO Aréna • Čtvrtfinále • Lukáš Chuchválek

Tipsport: 3.1 4.35 2.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z Mladé Boleslavi je to pro dnešek vše. Přeji pěkný zbytek večera. (21:33:12)
Další zápas se bude hrát ve středu 27. března na ledě liberecké arény.
Ve třetí třetině rozhodl Liberec dvěma slepenými góly, o které se postarali Tomáš Havlín a Jaroslav Vlach v 52. minutě. Za beznadějného stavu se ale Boleslav dostala do hry v povedené power-play, když David Šťastný snížil na rozdíl jedné branky. Infarktový závěr před Willovou bránou ale hosté už odbránili dobře a navyšují své vedení na 3:1 na zápasy.
Nejlepší hráči utkání:
Martin Procházka (MBL)
Tomáš Filippi (LIB)

59:58

Ještě jedna, ale také vyražena.

59:53

Šťastného rána od modré byla v chumlu vyražena mimo.

59:36

Těsně vedle v závaru!

59:25

Kotvan těsně nad!

58:59

Krošelj opět na střídačce a puk lítá kolem brankoviště Willa!

58:35

Liberec po vhazování dobře zamkl modrou čáru a Bruslaři museli stáhnout hru zpět.

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Nakonec domácí v power-play snižují, když se trefil sklepnutím kotouče DAVID ŠŤASTNÝ, jemuž nabil od modré Jiří Kurka. Asistence: Jiří Kurka.

57:38

Prudkou ránu Skalický, který mohl dorážet, nevyřešil dobře a hledal lépe postaveného hráče, i když mohl z mezikruží dorazit.

57:27

Zakázané uvolnění libereckých Bílých Tygrů.

57:04

Valský od mantinelu netrefuje prázdnou branku!

56:33

Hosté zabránili vpádu Boleslavi do pásma, ale nepodařilo se jim ujet.

2:3

Branky a nahrávky: 12. Procházka (Klepiš, Kotvan), 59. Šťastný (Kurka) – 19. M. Kvapil (Filippi, Šmíd), 52. Havlín (Birner, Ševc), 52. J. Vlach (L. Krenželok)

BK Mladá Boleslav: Krošelj (J. Růžička) – Kotvan, Kovačevič, Němeček, Kurka, Hrdinka, Pláněk, J. Drtina – Skalický, Klepiš (A), Vondrka (C) – Procházka, R. Zohorna, Šťastný – Pacovský, P. Musil, Látal – Flynn, Najman, P. Kousal.

Bílí Tygři Liberec: Will (Schwarz) – Derner, Kolmann, Šmíd (A), T. Hanousek, Ševc, Havlín, Doherty – Birner, L. Hudáček, Ordoš – M. Kvapil, Filippi, Lenc – L. Krenželok, P. Jelínek (C), M. Zachar – J. Vlach, Redenbach, Valský.

Rozhodčí: Hodek, Jeřábek – Gebauer, Lederer

Diváci: 4200 (vyprodáno)

02:35 LIB 2 Redenbach, sekání
09:05 LIB 2 Filippi, vysoká hůl
11:02 LIB 2 Ševc, krosček
11:55 MBL 1:0 Procházka (Klepiš, Kotvan)
18:48 LIB 1:1 M. Kvapil (Filippi, Šmíd)
29:23 MBL 2+10 R. Zohorna, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Flynn
45:23 LIB 2 Ševc, podrážení
47:09 MBL 2 R. Zohorna, vysoká hůl
51:09 LIB 1:2 Havlín (Birner, Ševc)
51:54 LIB 1:3 J. Vlach (L. Krenželok)
58:17 MBL 2:3 Šťastný (Kurka)