0:4

po n.s.n. (0:1) (0:1, 0:3, 0:0 - N 0:0)

07.03.2019, 17:30 • Zimní stadion Kotlina • Nadstavba D • Dominik Adam

Pro tuto chvíli je to ode mě vše, děkuji za pozornost a přeji krásný večer. (19:45:12)
Máme za sebou další kolo nadstavbové skupiny D, kde Havlíčkův Brod podlehl Jihlavě 0:4. Hosté po celou dobu byli lepším týmem a zaslouženě si připsali do tabulky i čtvrtý bod.

4. série 0:1

Prášek nepřekonal brankáře od levé tyče.

3. série 0:1

Báťa rozmíchal brankáře a poslal mu puk pod víko.

3. série 0:0

Vašák si položil brankáře, ale nedokázal poslat puk do sítě.

2. série 0:0

Vranka nepřekonal brankáře střelou na vyrážečku.

Zych se rozjel na Maláče středem, hned vystřelil, ale napálil jen beton brankáře.

1. série 0:0

Jungwirth se rozjel na Krále, ale jeho bekhendová klička mu nevyšla.

Tomáš Krejčí se rozjel na brankáře po po pravé straně, stáhl si kotouč, ale nepřekonal brankáře.

Nadstavbové samostatné nájezdy začínají.

65:00

Nadstavbové prodloužení skončilo.

63:43

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Zdarsa – 2 min., držení).

61:49

Pavelec jel sám na Krále, zkusil kličku do forhendu, ale brankář domácích jej v rozkleku vychytal.

61:31

Broža nahazuje kotouč do útočného pásma.

60:28

Jihlavští kombinují v obranném pásmu.

60:15

Pavelec se natlačil před Krále, který jej skvělým semaforem vychytal.

60:01

Buly vyhráli hosté.

60:01

Začalo nadstavbové prodloužení.
Je konec základní hrací doby, kterou ovládli hosté z Jihlavy, když vyhráli 4:0. Za malou chvilku bude následovat nadstavbové prodloužení.

60:00

Třetí třetina skončila, následovat bude nadstavbové prodloužení.

59:44

Daniel Král si připisuje další zákrok na své konto.

50:53

Broža nadvakrát nepřekonal Krále z bezprostřední blízkosti.

49:51

Souboj o puk u mantinelu vyhráli hosté.

49:13

Jihlavští se bez problémů ubránili.

47:31

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Pigl – 2 min., zásah do hlavy nebo krku + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Pavelec.

46:54

Král zastavil pravým betonem rozehrávku jihlavské formace.

46:00

Rauš jel pro volný puk do útočného pásma, ale v rychlostním souboji s Maláčem neuspěl.

45:01

Jihlava nahazuje puk do útočného pásma.

43:30

Kutlvašr kontroluje hru s kotoučem na holi za vlastní brankou.

42:27

Dvořák poslal do útoku Matoušů, který ale na kotouč nedosáhl.

41:44

Dymák si nahodil kotouč do útočného pásma, ale rychlejší byl jeho soupeř.

40:40

Zakázané uvolnění Dukly.

40:01

Jihlavští vyhráli vhazování.

40:01

Je za námi druhé dějství, které jednoznačně ovládli hráči z Jihlavy. Nejprve se trefil Matouš Menšík, následně Martin Pigl a poté opět Menšík, jenž zaznamenal hattrick. Druhá třetina začne v 18:48.

40:00

37:44

Dukla právě vstřelila branku!
Dukla navyšuje svoje vedení na rozdíl čtyř branek! Martin Hrbek přihrál na Šimona Zdarsu, který jel na pravé straně a poslal puk na MATOUŠE MENŠÍKA, jenž od pravé tyče poslal kotouč mezi betony brankáře! Asistence: Šimon Zdarsa, Martin Matějíček

36:29

Jihlavští jsou v útočném pásmu.

34:37

Jihlava má tříbrankové vedení na svém kontě! Daniel Pavelec přihrál na Davida Moravce, jenž hned protečoval touš na MARTINA PIGLA, který poslal puk do branky! Asistence: David Moravec, Daniel Pavelec.

34:10

Vrankova střela neprošla na Krále.

31:39

Štorek se dostal až před Krále, ale jeho pokus na bližší tyč mu neprošel.

30:53

Jihlavští diktují tempo hry.

28:48

Hraje se nahou, dolu oba brankáři si mohou oddechnout.

27:26

Raušova střela z mezikruží skončila v Maláčově náručí.

26:32

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kuchta – 2 min., nedovolené bránění).

25:57

Jihlavští se zatím v klidu brání ve čtyřech. Domácí se k ničemu nedostávají.

25:45

Jihlavští vyhazují.

25:18

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Chvátal – 2 min., podrážení).

24:22

Dvořák vystřelil od modré, jeho rána byla zastavena pravým betonem brankáře.

23:50

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Adam – 2 min., podrážení).

22:52

Jihlavští jdou do dvoubrankového trháku ze začátku druhé třetiny! MATOUŠ MENŠÍK se dostal po pravé straně až před Krále, kterého si položil a poslal střelu mezi betony! Asistence: Šimon Zdarsa

22:15

Besmák vypálil ze středního pásma puk na Maláče, který jej hned rozehrál.

21:22

Dymák projel do útočného pásma, avšak Maláč si na něj počíhal.

20:28

Zdarsa se dostal za branku domácích, ale s pukem nic nevymyslel.

20:01

Bruslaři vyhráli vhazování.

20:01

Je konec první třetiny, ve které padla jen jedna branku, kterou zaznamenali hosté. Jonáš Jungwirth společně s Melenovským přečíslili obranu domácích. Prvně jmenovaný dostal pas k tyči a jen doklepl puk do branky. Druhá třetina začne v 18:13.

20:00

19:50

Jihlavští dohrají třetinu s kotoučem na svých holích.

18:47

Král opět bezchybně zastavil střelu jednoho z obránců hostí.

17:56

Chvátalova střela od modré čáry skončila v Besmákově výstroji.

17:23

Moravec z vrcholku pravého kruhu vypálil, ale Král dobře nastavil svou lapačku.

16:48

Bruslaři zvládli vyhodit.

16:39

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kuchta – 2 min., podrážení).

16:15

Chvátal to zkusil od modré čáry, Král připraven.

16:01

Moravcova střela od modré čáry skončila vedle Královy branky.

15:07

Jeden z obránců Bruslařů měl problémy s rozehrávkou, jelikož k němu hned přistoupili dobře napadající Jihlavští, jež jej o puk obrali.

14:24

Zdarsa se hnal do střely, nakonec jeho pokus z mezikruží přeletěl domácí svatyni.

13:58

Maláč přijel pomoci s rozehrávkou za vlastní branku a zvládl to bez problémů.

13:45

Jihlavští hrají v útočném pásmu.

13:16

Jiráček vystřelil od modré čáry, ale minul jihlavskou klec.

12:57

Vašákovi se nahození z obranného pásma nepovedlo.

12:20

Matoušů si nastřelili kotouč na Maláče, jenž jej přikryl lapačkou.

12:00

Souboj u hrazení trval necelou půl minutku, rozhodčí tak hru přerušil.

11:29

O puk se strhl menší souboj u mantinelu.

10:37

Pigl si pohrál s obranou domácího celku, avšak nenasměroval puk na hůl jednoho ze spoluhráčů.

10:18

Hra se přelévá ze strany na stranu.

08:50

Jihlavští jdou v první desetiminutovce do vedení! Marek Melenovský společně s JONÁŠEM JUNGWIRTHEM přečíslili domácí obranu. Prvně jmenovaný poslal puk k levé tyči na Jungwirtha, který pouze nasměroval kotouč mezi tři tyče za Králova záda! Asistence: Marek Melenovský, Ondřej Broža

08:38

Maláč si poradil s Raušovou střelou bez problému.

07:39

Vašák hledal před brankou Beneše, ale jeho přihrávka nenašla hůl druhého jmenovaného.

07:03

Pavelec se prokličkoval domácí obranou, ale jeho bekhendové zakončení přestřelilo branku.

06:22

Vhazování v obranném pásmu Bruslařů vyhrál Dymák, který hned posílal puk do středního pásma.

05:03

Max Kutlvašr nahodil puk do útočného pásma, za toušem spěchal Tomáš Krejčí, kterého ale předjel hostující Moravec.

04:08

Střelu Chvátala tečoval před brankou Broža, ale Král fantastickým zákrokem zažehnal situaci.

03:51

Duklu zastavil ofsajd.

03:36

Dukla motá s obranou domácího výběru.

03:12

Moravec vystřelil od modré čáry po ledě, Král připraven.

03:08

Hosté jsou v útočném pásmu.

02:46

Dymák vyhrává vhazování a domácí se tak osvobozují.

02:42

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Zych – 2 min., podrážení).

02:32

Vašák zkusil stahovačku na Sapíka, kterou ale jihlavský bek vystihl.

02:04

Nahození od od modré čáry skryl Maláč do lapačky.

01:49

Rauš poslal kotouč do středního pásma, kde kus černé gumy zůstává osamocen.

01:18

Jungwirth zkusil střelu z pravého kruhu, ale jeho rána byla zablokována.

00:30

Dymák napadá rozehrávku jihlavské obrany.

00:13

00:01

00:01

BK Havlíčkův Brod: Král (Kubík) – Dvořák, Besmák, Zych, Kuchta, Jiráček, Kutlvašr – Matoušů, Dymák, Rauš, Janko, Holenda, Beneš, T. Krejčí, D. Krejčí, Vašák, Prášek

HC Dukla Jihlava: Maláč (Pulda) – Matějíček, Sapík, Chvátal, Moravec,Vranka, Adam – Pigl, Melenovský, Zdarsa, Juřička, Štorek, Broža, Menšík, Mlejnek, Pavelec, Jungwirth, Bulík

Rozhodčí: Josef Barek – Jan Pechánek, Aleš Roischel.
Krásný podvečer z havlíčkobrodského stadionu, kde nás čeká derby, ve kterém se představí BK Havlíčkův Brod a HC Dukla Jihlava. Utkání dorostenců začíná v 17:30.

0:4

Branky a nahrávky: 9. Jungwirth (Melenovský, Broža), 23. Menšík (Zdarsa), 35. Pigl (Moravec, Pavelec), 38. Menšík (Zdarsa, Hrbek)

0:1   Prášek (HBR)

HC Dukla Jihlava: Maláč (Pulda) – Matějíček, Sapík, Chvátal, Moravec,Vranka, Adam, Hrbek – Pigl, Melenovský, Zdarsa, Juřička, Štorek, Broža, Menšík, Mlejnek, Pavelec, Jungwirth, Bulík, Báťa

Rozhodčí: Josef Barek – Jan Pechánek, Aleš Roischel

02:42 HBR 2 Zych, podrážení
08:50 JIH 0:1 Jungwirth (Melenovský, Broža)
37:44 JIH 0:4 Menšík (Zdarsa, Hrbek)
47:31 JIH 2+10 Pigl, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Pavelec