2:0
konec (0:0, 1:0, 1:0)
22.02.2019, 17:30 • Ledový palác Bolšoj • Lukáš Ureš
Tipsport: 1.13 8.5 16.3 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.13 - 8.5 - 16.3
HK Soči – HC Slovan Bratislava
2:0
konec (0:0, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 39. Polunin (Kapustin), 60. J. Alexandrov
Karty:
Neproměněná penalta:
HK Soči:
Barulin (Šikin) – Pajgin, K. Vorobjov, J. Alexandrov, Jokipakka, Rykov, Chomickij, D. Alexandrov – O'Dell, Bočarov, R. Rosén – Bakoš, Collins, Šmeljov – Starkov, Kaletnik, Lugin – Kapustin, Altybarmakjan, Rachimullin – Polunin.
Náhradníci:
Trenér:
HC Slovan Bratislava:
Vojvoda (Boldižár) – Sersen, Jánošík, Klok, Grman, Švarný, Bačik – Sukel', Jeglič, Liška – Taffe, Rau, Chipchura – M. Sloboda, Baranov, Buc – C. Bailey.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
06:08 | SBA | 2 | C. Bailey, podrážení | |
16:44 | SBA | 2 | M. Sloboda, hákování | |
19:50 | SBA | 2 | Grman, nedovolené bránění | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:12 | SBA | 2 | Baranov, nedovolené bránění | |
35:52 | SBA | 2 | C. Bailey, nedovolené bránění | |
38:18 | SOC | 1:0 | Polunin (Kapustin) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:50 | SOC | 2 | R. Rosén, podrážení | |
59:44 | SOC | 2:0 | J. Alexandrov | |
Konec |
Toronto – Washington 01:00 2:3
NY Rangers – Minnesota 01:00 1:4
Florida – Carolina 01:08 3:4
New Jersey – Ottawa 01:10 4:0
Pittsburgh – San Jose 01:11 0:4
Montreal – Philadelphia 01:30 5:1
Tampa – Buffalo • po s.n. (2:0) 01:30 2:1
Nashville – Los Angeles 02:00 2:1
Dallas – St. Louis 02:30 5:2
Edmonton – NY Islanders • po prodl. 03:10 4:3
Vancouver – Arizona • po prodl. 04:00 2:3
Vladivostok – Chabarovsk 10:00 1:0
Kunlun – Barys • po s.n. (0:2) 12:30 2:3
Magnitogorsk – Kazaň 15:00 4:0
Čeljabinsk – Petrohrad 15:00 1:3
Čerepovec – Spartak Moskva 17:00 3:0
Omsk – Novosibirsk 17:30 7:3
CSKA Moskva – Riga 17:30 3:0
Dynamo Moskva – N.Novgorod 17:30 4:1
Jokerit – Minsk 17:30 3:5
Soči – Slovan 17:30 2:0
Viťaz – Jekatěrinburg 17:30 1:5
K. Vary – Havířov • po n.s.n. (1:0) 12:15 3:1
Jihlava – Zlín • po nadst. prodl. 16:00 2:5
Kladno – Havlíčkův Brod • po nadst. prodl. 16:00 4:6
Chomutov – Olomouc • po nadst. prodl. 16:00 2:0
Č. Budějovice – Sparta • po n.s.n. (1:2) 16:00 5:3
HC Litvínov – Třinec • po nadst. prodl. 16:00 6:3
Plzeň – Vítkovice • po s.n. (2:0) 17:00 4:3
Liberec – Kometa Brno • po nadst. prodl. 17:00 6:2
Žďár n/S – Přerov • po nadst. prodl. 18:00 2:8
Salzburg – Pardubice • po prodl. 18:00 3:2
Slavia – Vsetín • po s.n. 18:00 4:3
59:44
59:44 Jurij ALEXANDROV - 2:0
59:44
38:18
38:18 Alexandr POLUNIN - 1:0
38:18