4:1
konec (2:1, 2:0, 0:0)
22.02.2019, 17:30 • Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín • 47. kolo • Lukáš Mihal (@mihal_lukas)
Tipsport: 2.3 4.25 2.65 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.3 - 4.25 - 2.65
Berani Zlín – HC Sparta Praha
4:1
konec (2:1, 2:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 11. Valenta (Dufek), 14. Fořt (Nosek), 22. E. Kulda (P. Sedláček), 27. Šlahař (P. Sedláček, Kubiš) – 12. Piskáček (Pech, Buchtele)
Karty:
Neproměněná penalta:
Berani Zlín:
Kašík (Štůrala) – Freibergs, Nosek (A), Gazda, Řezníček, Valenta, Ferenc, Hamrlík – Kubiš (C), Fořt (A), Šlahař – Herman, Honejsek, Okál – Fryšara, P. Sedláček, E. Kulda – L. Krejčík, Popelka, Dufek.
Náhradníci:
Trenér:
HC Sparta Praha:
Machovský (J. Sedláček) – Kalina, Blain, Piskáček (C), T. Voráček, Tomáš Dvořák, Košťálek, Delisle – Beran, Sill, Smejkal – Jarůšek, Klimek, Roberts Bukarts – Buchtele, Pech (A), Forman (A) – Kudrna, Klíma, Rousek.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Antonín Jeřábek, Vladimír Pešina – Jakub Frodl, Vít Komárek
Diváci: 5427
1. třetina | ||||
10:19 | ZLN | 1:0 | Valenta (Dufek) | |
11:28 | SPA | 1:1 | Piskáček (Pech, Buchtele) | |
13:37 | ZLN | 2:1 | Fořt (Nosek) | |
18:39 | SPA | 2 | Rousek, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:57 | ZLN | 3:1 | E. Kulda (P. Sedláček) | |
26:40 | ZLN | 4:1 | Šlahař (P. Sedláček, Kubiš) | |
32:17 | SPA | 2 | Forman, držení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:27 | SPA | 2 | Blain, krosček | |
50:15 | ZLN | 2 | Gazda, hákování | |
53:55 | ZLN | 2 | Hamrlík, krosček | |
54:08 | SPA | 2 | Jarůšek, vysoká hůl | |
59:22 | ZLN | TS | Valenta, podrážení | |
Konec |
Toronto – Washington 01:00 2:3
NY Rangers – Minnesota 01:00 1:4
Florida – Carolina 01:08 3:4
New Jersey – Ottawa 01:10 4:0
Pittsburgh – San Jose 01:11 0:4
Montreal – Philadelphia 01:30 5:1
Tampa – Buffalo • po s.n. (2:0) 01:30 2:1
Nashville – Los Angeles 02:00 2:1
Dallas – St. Louis 02:30 5:2
Edmonton – NY Islanders • po prodl. 03:10 4:3
Vancouver – Arizona • po prodl. 04:00 2:3
Vladivostok – Chabarovsk 10:00 1:0
Kunlun – Barys • po s.n. (0:2) 12:30 2:3
Magnitogorsk – Kazaň 15:00 4:0
Čeljabinsk – Petrohrad 15:00 1:3
Čerepovec – Spartak Moskva 17:00 3:0
Omsk – Novosibirsk 17:30 7:3
CSKA Moskva – Riga 17:30 3:0
Dynamo Moskva – N.Novgorod 17:30 4:1
Jokerit – Minsk 17:30 3:5
Soči – Slovan 17:30 2:0
Viťaz – Jekatěrinburg 17:30 1:5
K. Vary – Havířov • po n.s.n. (1:0) 12:15 3:1
Jihlava – Zlín • po nadst. prodl. 16:00 2:5
Kladno – Havlíčkův Brod • po nadst. prodl. 16:00 4:6
Chomutov – Olomouc • po nadst. prodl. 16:00 2:0
Č. Budějovice – Sparta • po n.s.n. (1:2) 16:00 5:3
HC Litvínov – Třinec • po nadst. prodl. 16:00 6:3
Plzeň – Vítkovice • po s.n. (2:0) 17:00 4:3
Liberec – Kometa Brno • po nadst. prodl. 17:00 6:2
Žďár n/S – Přerov • po nadst. prodl. 18:00 2:8
Salzburg – Pardubice • po prodl. 18:00 3:2
Slavia – Vsetín • po s.n. 18:00 4:3
59:22
54:08
53:55
50:15
40:27
32:17
18:39