Tipsport: 2.65 3.69 2.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:29:43)
2. Anton CHUDOBIN (DAL) 43 zák., 2 góly, 95,6%

Radek FAKSA (DAL) 1+1 1 střela, čas na ledě 17:00

Roman POLÁK (DAL) 0+0 0 střel, čas na ledě 19:04
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Dallas Stars: 25

St. Louis Blues: 45.
Skončilo utkání, které nabídlo velmi dobrou hokejovou podívanou. Dallas v ní nakonec dokázal vybojovat veledůležité tři body nad soupeřem, který nehrál vůbec špatně, naopak. Hosté byli v útoku mnohem nebezpečnější, nicméně chtělo to přece jenom lepší zakončení a hlavně také horší formu gólmana Chudobina, který dnes v brance Dallasu podal parádní výkon. Naproti tomu Binnington v brance St. Louis příliš nezářil, naopak, některé góly jsou z kategorie lacinějších a přičte-li se k tomu i občasné zaváhání defenzivy St. Louis, nelze se divit, že hosté inkasovali celkem pětkrát...

59:18

59:18 Tyler SEGUIN - 5:2

59:18

Dallas právě vstřelil branku!
Dále již není co řešit, hosté chybují při rozehrávce ve středním pásmu, k puku se dostali domácí a TYLER SEGUIN v pádu posílá puk do odkryté branky. Asistence: Jason Dickinson.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny, možná i celého zápasu.

58:37

Jamie Benn (Dallas) míjí prázdnou branku soupeře, hattrick se tak odkládá.

57:55

Branka St. Louis je stále prázdná, hosté hrají v šesti a nyní se opět dostávají do útočného pásma.

57:37

Colton Parayko (St. Louis) pálí od modré, jeho dělovku Chudobin chytá, parádní střela, parádní zákrok domácího gólmana.

57:27

Zakázané uvolnění Dallasu, hra se tak vrací před Chudobina.

57:09

Alex Pietrangelo (St. Louis) netrefuje z levé strany branku Chudobina, poté se puk dostává ze třetiny.

56:59

Po vyhraném vhazování se St. Louis drží v útočném pásmu.

56:41

Jordan Binnington (St. Louis) na střídačce, hosté to zkouší v šesti, branka St. Louis prázdná.

56:20

Dělovku Tylera Seguina chytá Jordan Binnington (St. Louis), který přerušuje hru.

56:08

55:03

A to hosté předvádí nyní, kdy se Alex Pietrangelo dostal sám před Chudobina, ale skákající puk nedokázal dostat za záda gólmana. Totéž i dojíždějící Barbašev.

54:50

Naopak hosté musí útočit i v oslabení, času již mnoho nezbývá.

54:31

Pro Dallas jsou to důležité dvě minuty, které nemusí bránit.

54:08

Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Vladimir Tarasenko – 2 min., příliš mnoho hráčů).

54:02

Tyler Seguin (Dallas) si opět sjíždí před branku soupeře, tentokrát ale, díky dobré práci obránce St. Louis, nedokázal zakončit.

53:10

Dallas si hlídá střední pásmo a vypadá to, jako by se již domácí zaměřili hlavně na hlídání svého náskoku.

52:01

Tyler Seguin (Dallas) vybojoval puk ve středním pásmu, najel si z levé strany do zakončení, ale Binnington jeho střelu vyráží nad branku.

51:38

Puk míří až za branku St. Louis, Jordan Binnington pomáhá obráncům s rozehrávkou.

50:30

Patrick Maroon (St. Louis) úspěšně bojuje o puk za brankou soupeře, následně ale jeho pas nedokázal zachytit spoluhráč na útočné modré.

50:02

Důležitý zákrok Chudobina, který vyráží bekhendový pokus Sundqvista.

49:28

Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:28

Anton Chudobin (Dallas) sedí na ledě a kolem se rojí hráči v bílém, naštěstí pro domácí se puk dostává až k modré čáře.

48:48

48:38

St. Louis v útočném pásmu, bránící čtveřice ale nedává příliš prostoru hostům k zakončení.

47:48

Dallasu se podařilo dostat puk ze třetiny, ale hosté jsou velmi rychle zpět.

47:29

A ten okamžik přichází právě nyní, Jaden Schwartz na ledě, hosté mají přesilovou hru.

47:10

Hraje se ve čtyřech na obou stranách, po příchodu Schwartze budou mít přesilovou hru hosté.

46:48

Vyloučení v týmu Dallas Stars (Miro Heiskanen – 2 min., vysoká hůl).

46:05

Dallas chybuje v rozehrávce a hosté tak získávají cenné vteřiny v útočném pásmu.

45:40

Jason Spezza (Dallas) vyzkoušel pozornost Binningtona, střelou z levé strany, ten vyráží a hosté dostávají puk ze třetiny.

45:29

Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Jaden Schwartz – 2 min., sekání).

45:07

Úvodních pět minut třetí třetiny patřilo jednoznačně hostům, kterým pomohla i přesilová hra, byť jí hosté nedokázali využít.

44:37

A Roope Hintz (Dallas) vyhazuje puk na zakázané uvolnění, hosté usilují o třetí gól.

44:15

Ivan Barbašev (St. Louis) s pukem u pravého mantinelu, ve třetině domácích, Dallas stále pod tlakem.

43:53

St. Louis zůstává, po vyhraném vhazování, ve třetině Dallasu.

43:09

42:42

Branka za Chudobinem posunuta, hra přerušena.

42:25

Mattias Janmark (Dallas) zablokoval střelu Schwartze od modré, puk poté zamířil do středního pásma.

41:55

St. Louis je zpět v útočném pásmu, Alex Pietrangelo (St. Louis) netrefuje branku Chudobina.

41:32

Roman Polák (Dallas) neprohrál důležitý souboj u mantinelu a dokázal i odehrát puk z vlastní třetiny, dobrá práce.

41:09

Vyloučení v týmu Dallas Stars (Joel L'Esperance – 2 min., nedovolené bránění).

40:55

Brett Ritchie (Dallas) se dere před branku hostů, ale byl odstaven od puku, ten skončil v rohu.

40:20

Alex Pietrangelo (St. Louis) podstoupil tvrdý střet s Bennem, za vlastní brankou.

40:01

Další třetina začne přibližně v 4:35.
Co nenabídla první třetina, přinesla ta druhá... po úvodní bezbrankové dvacetiminutovce to byla v té druhé doslova gólová smršť. Tu odstartovali domácí ve 24. minutě a v následujících minutách dokázali soupeři odskočit až na tříbrankový rozdíl. Po snížení Tarasenka vrátil tříbrankové vedení domácím výtečně hrající Jamie Benn, ale gól do šatny, z hole Ryana O'Reillyho, je hodně důležitý pro hostující tým, který tak stále může živit naději na body.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:36

39:36 Ryan O'REILLY - 4:2

39:36

St. Louis právě vstřelilo branku!
RYAN O'REILLY hraje také povedený zápas! Útočník St. Louis se nyní gólově prosazuje z prostoru před brankou, je to podobný gól, jaký vstřelil Radek Faksa, kdy se Ryan O'Reilly dokázal také prosadit svou pohotovostí před brankou soupeře. Asistence: Jay Bouwmeester a Jaden Schwartz.

39:24

Zakázané uvolnění domácích, hra se tak vrací zpět před Chudobina.

39:00

Poslední minuta druhé třetiny, Anton Chudobin (Dallas) trochu zariskoval při rozehrávce za vlastní brankou, kdy se puk dostal k soupeři, pro domácí nakonec vše dobře dopadlo.

38:34

Domácí posílají puk z vlastní třetiny.

37:53

Jamie Benn (Dallas) je jediný gól od hattricku, dočká se?

37:14

Pro St. Louis je to opravdu velmi kruté, hosté nehráli vůbec špatně, ale dostávají góly, což je hodně sráží.

35:56

35:56 Jamie BENN - 4:1

35:56

Lajna JAMIEHO BENNA řádí! Esa Lindell pálí od modré, před brankou St. Louis již číhá Radek Faksa a právě Jamie Benn, oba zkouší tečovat střelu, což se nakonec podařilo právě Bennovi, který si tak připisuje druhý gól v zápase. Asistence: Esa Lindell a John Klingberg.

35:42

Radek Faksa (Dallas) bojuje o puk v útočném pásmu, je úspěšný, díky tomu domácí zůstávají ve třetině soupeře.

35:00

Poslední pětiminutovka druhé třetiny, Oskar Sundqvist (St. Louis) to zkusil, z pravé strany nabruslil před branku Dallasu, kde ale na Chudobina nevyzrál.

34:16

Miro Heiskanen (Dallas) přihrál rukou, hra přerušena, následuje komerční přestávka.

32:57

32:57 Vladimir TARASENKO - 3:1

32:57

Bleskově využitá přesilová hra hostů, tři vteřiny po návratu vyloučeného Bouwmeestera na led! Roman Polák (Dallas) prohrál souboj jeden na jednoho za vlastní brankou, Ryan O'Reilly poté přihrál před branku, kde tušil VLADIMIRA TARASENKA. Ten tam skutečně byl a v podřepu zametl puk do branky. Asistence: Ryan O'Reilly.

32:31

Anton Chudobin (Dallas) má puk ve své výstroji a přerušuje hru.

32:20

Hraje se tak ve čtyřech na obou stranách, po návratu Bouwmeestera si hosté zahrají přesilovou hru.

31:48

Brett Ritchie (Dallas) ale dostává ještě dvouminutový trest za hrubost, to znamená jediné – poměr si na ledě se vyrovná.

31:48

K vidění je první bitka tohoto zápasu, domácí jsou sice nadšeni, ale dalo by se říci, že to bylo tak nějak nerozhodně... oba bijci si jdou na pět minu odpočinout na trestnou lavici.

31:16

Dallas zahajuje svou druhou přesilovou hru s elitní formací, na ledě tak nemůže chybět mj. Jamie Benn.

30:54

Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Jay Bouwmeester – 2 min., nedovolené bránění).

30:44

Ivan Barbašev (St. Louis) vyzkoušel pozornost Chudobina v domácí brance, ten raději přerušuje hru, následuje komerční přestávka.

29:58

Oddechový čas pro hosty.

29:58

29:58 Alexandr RADULOV - 3:0

29:58

Hodně velká nepříjemnost pro St. Louis! Domácí dávají třetí gól a ten stál opravdu za to! ALEXANDR RADULOV si totiž na pravé straně doslova pohrál s vracejícím se obráncem, přes něhož dokázal nakonec i vystřelit a střelou pod víko nachytal i gólmana Binningtona, pěkná individuální akce ruského internacionála. Asistence: Tyler Seguin.

28:53

28:53 Radek FAKSA - 2:0

28:53

RADEK FAKSA si připisuje druhý bod v tomto zápase! Po získaném puku ve středním pásmu vlastně sám založil útočnou akci, kdy se po střele Lindella, jenž byla ztečována obráncem St. Louis, dokázal před brankovištěm prosadit pohotovým bekhendem z otočky. Asistence: Esa Lindell a Blake Comeau.

28:21

Po střele Hieskanena, z pravé strany, od modré, Jordan Binnington (St. Louis) chytá puk do své lapačky a přerušuje hru.

27:50

Vince Dunn (St. Louis) objel branku Dallasu a z pravé strany vypálil na Chudobina, ten vyráží.

27:12

Hosté se dostali do útočného pásma, domácí se musí bránit.

26:39

Roman Polák (Dallas) nahazuje puk na Binningtona, ten sráží do rohu.

26:18

Po prvním gólu dostal zápas další náboj, nyní sledujeme opravdu parádní utkání.

25:25

Robert Bortuzzo (St. Louis) zkoušel dostat z levé strany puk před branku Dallasu, ale tam byl obránce Stars.

24:48

Mohlo být bleskově srovnáno, Vince Dunn (St. Louis) nebyl daleko od gólu, ale Chudobin dokázal jeho střelu, při velkém závaru před domácí brankou, vyrazit.

23:46

23:46 Jamie BENN - 1:0

23:46

Velká vzpruha pro Dallas, který jde do vedení! Parádním pasem našel Miro Heiskanen JAMIEHO BENNA na levé straně, odkud Benn dokázal z ostrého úhlu prostřelit Binningtona. Asistence: Miro Heiskanen a Radek Faksa.

23:20

Po střele Spezzy se dostal do protiútoku Robby Fabbri (St. Louis), kterého sice bránil vracející se obránce, toho ale Fabbri obhodil a dostal se i do zakončení, Chudobin chytá.

22:58

Mattias Janmark (Dallas) to udělal výtečně, ve středním pásmu se efektní kličkou zbavil bránícího hráče a zavezl puk do třetiny hostů.

22:05

Zachary Sanford (St. Louis) zkoušel po levé straně zavézt puk do třetiny Dallasu, byl ale zastaven již ve středním pásmu.

21:40

Miro Heiskanen (Dallas) váhal se střelou v útočném pásmu, až nakonec o puk přišel.

21:11

Bojuje se ve třetině Dallasu, který je od úvodních vteřin druhé třetiny pod tlakem.

20:40

John Klingberg (Dallas) s velkou námahou dostává puk ze třetiny.

20:06

20:01

Další třetina začne přibližně v 3:36.
Je za námi svižná první třetině, v níž měli opticky více ze hry hosté, kteří se dostávali častěji do útoku, což dokazuje i poměr střel – 12:8 pro St. Louis. Dallas má problém s přechodem do útočného pásma, ale i díky výbornému Chudobinovi zatím domácí neinkasovali.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:38

St. Louis opět v útočném pásmu, po střele Bozaka, kterou Chudobin také vyráží, míří puk opět ze třetiny Stars.

19:05

Střelu Tarasenka dokázal Chudobin vyrazit, Roman Polák hned poté odpaluje puk ze třetiny Dallasu.

19:00

Poslední minuta první třetiny, hosté s pukem v útočném pásmu.

18:20

Vhazování po levici Chudobina, domácí úspěšnější, puk tak míří ze třetiny.

18:06

Vypadá to, že je všechno již v pořádku a budeme tak moci pokračovat ve hře.

18:06

Pracovní četa byla rozhodčím pozvána na led, zřejmě kvůli problému s plexisklem.

18:06

První přesilovou hru si v první třetině zahrají také hosté, Jason Spezza (Dallas) zahrál v souboji s Tarasenkem vysokou holí a odchází na dvě minuty na trestnou lavici.

17:45

Jordan Binnington (St. Louis) zastavuje nahozený puk za vlastní brankou a hosté jdou do útoku.

17:06

Roman Polák (Dallas) odvedl dobrou práci ve středním pásmu, ale založit útočnou akci se domácím stále víceméně nedaří, je to takové kostrbaté.

16:36

Přechod přes střední pásmo mají zatím hosté výrazně lepší a je to znát i na aktivitě St. Louis ve třetině Dallasu.

15:55

Anton Chudobin (Dallas) si připisuje další důležitý zákrok, po bleskové střele Patricka Maroona z levé strany.

15:23

Dallas útočí, ale chybou ve středním pásmu se celá akce zbrzdila, nakonec puk získává soupeř.

14:52

Ryan O'Reilly (St. Louis) se prezentuje rychlou střelou z levé strany, kterou dokázal Anton Chudobin bleskovým zákrokem vytěsnit nad branku, bylo to ale hranou lapačky, přesto výtečný zákrok domácího gólmana, kterému na ledě přihlížel i Radek Faksa (Dallas).

14:26

Tyler Seguin (Dallas) spěchá za pukem do útočného pásma, tam ale hrají hosté, konkrétně Colton Parayko.

14:04

Anton Chudobin (Dallas) chytá střelu od modré a přerušuje hru.

13:36

Jay Bouwmeester (St. Louis) se vrací na led, hosté jsou v plném počtu, domácí se při přesilové hře dostali k jediné střele.

13:15

Přesilová hra Dallasu spěje ke svému konci a Jordan Binnington (St. Louis) je stále bez práce.

12:55

Při první přesilové hře toho domácí moc nepředvedli, zatím... vlastně zatím vůbec nic.

12:25

Puk opět na holích hostujících borců, kteří se tak opět osvobozují, při vlastním oslabení.

12:05

Hosté vyhráli vhazování před vlastní brankou a vyhazují puk přes všechny čáry.

11:58

Jamie Benn (Dallas) pálí, Jordan Binnington chytá a přerušuje hru.

11:36

Budeme svědky první přesilové hry, kterou si zahrají domácí, po faulu Jay Bouwmeestera, který zahákoval Andrewa Cogliana.

10:58

Třeba se gólu dočkáme nyní, kdy útočí hosté... Colton Parayko pálí od modré, Chudobin chytá a přerušuje hru, následuje komerční přestávka.

10:25

Úvodní desetiminutovka nabídla zajímavý hokej, rychlý a pohledný, k vidění byly i nějaké šance, zbývají tomu již jen ty góly.

09:29

Střelu Tylera Seguina, z levé strany, Jordan Binnington (St. Louis) chytá a raději přerušuje hru.

09:10

Vhazování po levici Binningtona, úspěšnější domácí, kteří tak zůstávají v útočném pásmu.

08:38

Mackenzie MacEachern (St. Louis) a jeho bekhendový pokus nenadělal Chudobinovi nějaké starosti.

08:16

Puk ve třetině hostů, Jason Spezza (Dallas) o něj ale přichází a do útoku jdou hosté.

07:24

Během všeobecného střídání se z ničeho nic Alexandr Radulov (Dallas) dostal do zakončení, ale Binningtona nepřekonal.

06:55

St. Louis v útočném pásmu, Jay Bouwmeester pálí z levé strany, Chudobin vyráží a domácí poté dostávají puk ze třetiny.

06:23

Jamie Oleksiak (Dallas) zkouší pozornost Binningtona střelou od modré, z levé strany, gólman St. Louis máchl lapačkou a puk lapil, hra přerušena, následuje komerční přestávka.

06:10

Anton Chudobin (Dallas) sráží nahozený puk do rohu, následně hrají domácí.

05:18

Jason Spezza (Dallas) v útočném pásmu, z pravé strany to zkouší střelou zápěstím, Jordan Binnington (St. Louis) vyráží.

04:50

Oba týmy střídají, puk na holích hostů, Robby Fabbri si to namířil do třetiny Dallasu, ale o puk přišel.

04:18

Jamie Benn (Dallas) bojuje o puk za brankou hostů, nedaří se, hrají hosté.

03:52

Je z toho přečíslení hostů dva na jednoho, Vladimir Tarasenko to vzal na sebe, z pravé strany zkoušel prostřelit Chudobina pod vyrážečku, to se ale nepovedlo.

03:35

Alexandr Radulov (Dallas) v útočném pásmu, ale kazí přihrávku a dopředu jdou hosté.

03:15

Blake Comeau (Dallas) opět v akci, tentokrát je pískán ofsajd.

02:59

Blake Comeau (Dallas) nahazuje puk do třetiny soupeře, tím ale akce domácích končí, hrají hosté.

02:18

Robby Fabbri (St. Louis) pálí z levé strany, Chudobin vyráží.

02:02

Hosté zamkli domácí v jejich třetině.

01:31

Anton Chudobin (Dallas) leží na ledě, na břiše, ale puk je jinde, takže ruský gólman musí bleskově zpět na nohy.

01:06

A právě Tyler Bozak (St. Louis) si připisuje první střelu na branku Dallasu, Anton Chudobin musel vyrážet.

00:44

John Klingberg (Dallas) s pukem za vlastní brankou, kde ho napadá Tyler Bozak, který je úspěšný.

00:20

Nepřesná rozehrávka Bluesmanů, puk se došoural do třetiny Dallasu.

00:01

Dallas Stars: Chudobin (Bishop) – Lindell, J. Klingberg, Heiskanen, R. Polák, Oleksiak, Fedun – Ja. Benn, Faksa, Comeau – Hintz, Seguin, Radulov – Janmark, Dickinson, Spezza – Cogliano, L'Esperance, B. Ritchie.

St. Louis Blues: Binnington (Allen) – Edmundson, Pietrangelo, Bouwmeester, Parayko, Dunn, Bortuzzo – Schwartz, R. O'Reilly, Tarasenko – Thomas, Bozak, Steen – Sanford, Sundqvist, Maroon – MacEachern, Barbašev, Fabbri.

Rozhodčí: Brenk, Chmielewski – Sericolo, Cameron.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

ST. LOUIS BLUES
Bluesmanům se v Západní konferenci dýchá přece jenom lépe, na pátém místě totiž mají již slušný, osmibodový, náskok. Aktuálně jim patří pátá příčka a do Dallasu přijeli s velmi dobrou vizitkou – posledních osm venkovních duelů dokázali vyhrát!
DALLAS STARS
Domácí si nemohou dovolit ztrácet body, na sedmém místě Západní konference mají pouze dvoubodový náskok před dvojicí Colorado (8.) a Chicago (9). Pouhé tři body pak ztrácí desátá Minnesota a ani ostatní týmy této konference nemají kdovíjakou ztrátu. Pro Dallas půjde o druhé domácí utkání ze tří, v tom prvním doma prohrál 3:5 s Nashvillem.
Vítejte u online přenosu utkání základní části hokejové NHL, v němž DALLAS STARS přivítá na svém stadionu ST. LOUIS BLUES.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.

5:2

Branky a nahrávky: 24. Ja. Benn (Heiskanen, Faksa), 29. Faksa (Lindell, Comeau), 30. Radulov (Seguin), 36. Ja. Benn (Lindell, J. Klingberg), 60. Seguin (Dickinson) – 33. Tarasenko (R. O'Reilly), 40. R. O'Reilly (Bouwmeester, Schwartz)

Rozhodčí: Brenk, Chmielewski – Sericolo, Cameron

Diváci: 17 945

11:36 STL 2 Bouwmeester, hákování
18:06 DAL 2 Spezza, vysoká hůl
23:46 DAL 1:0 Ja. Benn (Heiskanen, Faksa)
28:53 DAL 2:0 Faksa (Lindell, Comeau)
29:58 DAL 3:0 Radulov (Seguin)
30:54 STL 2 Bouwmeester, nedovolené bránění