22.02.2019, 01:30 • Bell Centre, Montreal • Veronika Loudová

Tipsport: 2.06 3.95 3.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jakub Voráček (Philadelphia) 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:49
Tomáš Tatar (Montreal) 1+0, 3 střely, čas na ledě 14:12
1. Brendan Gallagher (Montreal) 3+0
2. Tomáš Tatar (Montreal) 1+0
3. Jesperi Kotkaniemi (Montreal) 1+0
A je tu konec i třetího dějství. V poslední třetině jsme viděli pouze jeden gól, když se šikovnou tečí prosadil Michael Raffl. Flyers si vynutili i v této třetině přesilovou hru,ale Canadiens se znovu ubránili a zaslouženě slaví výhru. Domácí tým tak v tabulce přeskočil Pens a posunul se na 6. místo. Naopak Flyers budou muset rychle zapomenout na 2 nepovedené zápasy a v příštím zápase se pokusí vrátit na vítěznou vlnu.
Střely po 3. třetině: Domácí – 39, Hosté – 30.

59:45

Zápas se dohrává za potlesku domácích fanoušků, v Bell Center panuje výborná atmosféra.

59:20

Habs jsou na kotouči ve třetině hostů.

58:50

Obě 11ky dostaly trest a vidíme hru 4 na 4.

58:33

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Brendan Gallagher – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Travis Konecny – 2 min., sekání).

58:20

Andrew Shaw se dostal ke střele z pravého kruhu pro vhazování, Brian Elliott si povyjel a střelu zneškodnil.

57:50

Habs přečkali i 3. oslabení v zápase.

57:10

To je opravdu nepovedená přesilová hra hostů, nyní se do šance v oslabení dostal Nate Thompson,ale ani tentokrát Elliota nepřekonal.

56:20

Kotouč znovu za brankou hostů, teď ho tam poslal Weber.

55:50

Benn vystihl nahrávku Simmondse a ihned vyhazuje kotouč.

55:28

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Artturi Lehkonen – 2 min., podrážení).

54:20

Staňte se fanoušky NHL.cz!

54:20

Letci jsou v posledních minutách aktivnější a vytváří si spoustu šancí.

53:40

Jakub Voráček se pokusil přejít kličkou 1 na 1, ale českému útočníkovi se dnes příliš nedaří.

52:20

Nate Thompson nahodil kotouč na branku, ale jeho pokus Elliot vytěsnil.

51:20

Hostující tým vstřelená branka nakopla a jsou častěji na puku.

50:25

50:25 Michael RAFFL - 5:1

50:25

Philadelphia právě vstřelila branku!
Flyers se konečně dočkali a střílí první gól! Shayne Gostisbehere vypálil od modré a jeho pokus těsně před Pricem tečoval MICHAEL RAFFL.
Asistence: Shayne Gostisbehere.

49:10

Mike Reilly trefil Elliota přímo do hlavy a hostující brankář potřebuje trochu času.

48:30

Kulak zavezl kotouč do třetiny hostů, ale kousek za modrou o něj přišel.

47:20

Philippe Myers dnes vystřelil už tak 5x,ale většina jeho střel míří mimo branku, zrovna jako tahle.

46:40

V Bell Center se probrali diváci a povzbuzují Habs k dalšímu zásahu.

46:10

Nepovedená rozehrávka Flyers končí zakázaným uvolněním.

45:50

Nate Thompson se dostal ke střele z mezikruží,ale nepodařilo se mu vstřelit první gól v barvách Montrealu.

44:30

Flyers se usadili ve třetině Habs a snaží se dostat kotouč za záda Price.

43:20

Shea Weber se dostal k jeho pověstné dělovce od modré, Elliot zasáhl betonem!

42:50

Kulak zahrál výborně pozičně a zblokoval střelu od modré.

41:20

Jesperi Kotkaniemi našel krásně volného Armiu, ale jeho pokus skončil pouze v rukavici Elliota.

41:10

Další slibně rozjetý útok hostů zastavuje čárový rozhodčí pro offside.

40:40

Shayne Gostisbehere vypálil od modré, jeho pokus zblokovala obrana.

40:10

Brendan Gallagher se dostal k dorážce a mohl přidat svůj 4. gól, ale Brian Elliott výborně zasáhl hokejkou!

40:01

A je tu konec i druhé třetiny. V úvodu prostředního dějství se prosadil znovu Brendan Gallagher a zapsal tak svůj první hattrick v NHL! Ve 27. minutě se krásnou střelou zápěstím prosadil Tatar a na ukazateli skóre svítí stav 5:0. Hosté měli k dispozici další přesilovou hru,ale ani tu se jim nepodařilo využít. Flyers si vytvořili pár gólových šancí,ale Price je dnes opravdu vynikající.
Střely po 2. třetině: Domácí – 26, Hosté – 18.
Třetí třetina začne přibližně v 3:33.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:50

Jonathan Drouin je s kotoučem za brankou Elliota a Habs se pokusí dohrát třetinu na kotouči.

39:20

Habs jsou s kotoučem znovu ve třetině soupeře.

38:30

Wayne Simmonds vypálil po zemi na druhou tyč, Price jeho pokus vykopl před sebe a těsně před dojíždějícím hráčem Flyers kotouč odkopl Weber!

37:30

Tomáš Tatar se dostal k volnému puku před brankou a střelou z jedničky chtěl přidat druhý gól,ale Elliot se výborně přemístil a chytil gólovou střelu!

36:10

Ivan Provorov protečoval kotouč do třetiny,ale nerozuměl si se spoluhráči a kotouč mají domácí

35:40

Nate Thompson vypálil ze středu hřiště,ale jeho pokus trefil pouze hostujícího obránce.

35:20

Michael Raffl se výborně vrátil a za vlastní brankou připravil o kotouč Gallaghera.

34:50

Philippe Myers vypálil dělovku od modré, jeho pokus skončil v lapačce Price a následuje komerční přestávka.

34:10

Shaw byl přišpendlený k mantinelu, vše v rámci pravidel.

33:40

Robert Hägg měl trochu prostoru ke střele od modré,ale Byron se výborně vrátil a kotouč mu vzal!

33:05

Canadiens se usadili ve třetině soupeře a pálí ze všech pozic.

31:30

Michael Raffl zavezl kotouč do třetiny Habs,ale následně nenahrál přesně a Habs jsou znovu u kotouče.

30:50

Jordie Benn vypálil od modré, Elliot našel kotouč v lapačce.

30:20

Tatar promáchl letící puk před brankou a připravil o slibnou šanci ke skórování.

29:50

Artturi Lehkonen vypálil od mantinelu, Elliot zasahuje lapačkou.

29:20

Matthew Peca se vrátil do sestavy a hraje výborný zápas, nyní se uvolnil před obránce,ale nevyzrál na Elliota.

28:40

Claude Giroux dostal krásnou nahrávku před branku a střílel dobře na druhou tyč, Price předvedl neuvěřitelný zákrok a vysloužil si potlesk domácích fanoušků!

27:40

Mete nerozehrál přesně a máme tu zakázané uvolnění.

26:48

26:48 Tomáš TATAR - 5:0

26:48

Montreal právě vstřelil branku!
A je tu další gól do sítě hostů! Domi našel krásnou nahrávkou před brankou postaveného TOMÁŠE TATARA, který se neunáhlil a krásnou střelou zápěstím se prosadil.
Asistence: Max Domi.

26:10

Meteho nahrávka nenašla spoluhráče a máme tu icing.

25:40

K volnému kotouči před brankou se dostal Shea Weber,ale z dobré pozice přestřelil branku!

24:40

Jordie Benn nahodil kotouč do třetiny a puk mají hosté.

23:50

Habs se zatím daří opravdu všechno a je jich plný led.

22:56

22:56 Brendan GALLAGHER - 4:0

22:56

Na ledě jsou čepice, BRENDAN GALLAGHER se prosazuje střelou backhandem z těsné blízkosti a připisuje si tak první hattrick v NHL v jeho kariéře!
Asistence: Andrew Shaw, Shea Weber.

22:44

Brendan Gallagher tečoval střelu do tyče!

22:20

Flyers mají obrovský tlak a střílí z každé pozice.

21:40

Nolan Patrick našel krásnou nahrávkou Seana Couturiera, který netrefil odkrytou branku!

20:59

Kotouč je za brankou Elliota, Canadiens se podařilo vyhodit.

20:24

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Brendan Gallagher – 2 min., podrážení).

20:01

A je tu konec první třetiny. Canadiens si nemohli přát lepší start do utkání, když se z kraje třetiny dostali do vedení 3:0. Dvakrát se prosadil Brendan Gallagher a třetí zásah přidal mladičký Jesperi Kotkaniemi. Flyers po 3. gólu vystřídali brankáře a dostali výhodu přesilové hry,ale ani tu nedokázali zužitkovat. Do šaten se tak jde za stavu 3:0.
Střely po první třetině: Domácí – 15, Hosté – 8.
Druhá třetina začne přibližně v 2:38.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:40

Brendan Gallagher tečoval střelu od modré těsně vedle branky!

19:25

Robert Hägg byl zasažen kotoučem do obličeje a zamířil do šatny.

18:40

Brendan Gallagher vypálil skrz obránce, ale jeho pokus prolétl těsně kolem tyče!

18:10

Max Domi se dostal ke střele z mezikruží, ale jeho pokus Elliot ramenem vyrazil!

17:50

Nepovedená rozehrávka Benna končí zakázaným uvolněním.

17:10

Jeff Petry vypálil od modré, jeho pokus Elliot vyráží betonem.

16:10

Chyběly opravdu milimetry a Travis Konecny by střílel do prázdné branky, teď měli Habs štěstí!

15:10

Flyers se usadili ve třetině Canadiens a kombinují podél mantinelů.

14:50

Nepovedená rozehrávka domácích končí icingem.

13:20

Philippe Myers vypálil od modré, Price měl zakrytý výhled,ale podařilo se mu zasáhnout.

12:40

Flyers se dostali ke kotouči ve třetině soupeře po delší době,ale Mete ukořistil kotouč za brankou a založil další útok Habs.

11:50

Lehkonen vypálil z ostrého úhlu, Elliot si připisuje první zákrok.

11:20

Tatar dostal krásnou nahrávku na první tyč, ale jeho střela z jedničky skončila na obránci Flyers.

10:33

Střídání v týmu Philadelphia Flyers: ze hřiště odchází Carter Hart, přichází Brian Elliott.

10:33

10:33 Brendan GALLAGHER - 3:0

10:33

A je tu další branky domácích, BRENDAN GALLAGHER nahodil kotouč na branku a našel mezírku u tyče! Hart je tak stejně jako v minulém zápase střídán, když pustil 3 góly z 9ti střel!
Bez asistence.

10:24

Jesperi Kotkaniemi vypálil z otočky od mantinelu, Hart měl zakrytý výhled,ale podařilo se mu zasáhnout ramenem!

09:59

Habs přečkali oslabení a jsou v plném počtu. Tohle nebyla zrovna povedená přesilová hra.

09:20

Lehkonen s Danaultem se dostali do přečíslení 2 na 1, celou akci zakončil Lehkonen střelou mezi betony. Hart si připisuje další zákrok.

08:32

James van Riemsdyk dostal krásnou nahrávku na druhou tyč, ale jeho pokus dokázal Price skvělý zákrokem zneškodnit!

08:10

Canadiens vyhazují kotouč ihned po buly.

07:45

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Tomáš Tatar – 2 min., hákování).

07:10

Shaw našel krásnou nahrávkou rozjetého Tatara,ale slovenský útočník nezpracoval skákavý kotouč.

06:10

Peca nahodil kotouč na branku ze středního pásma a Flyers se dostali po delší době ke kotouči.

05:20

Travis Konecny se dostával do šance, ale Lehkonen se výborně vrátil a žabičkou ho připravil o kotouč.

04:32

Drouin vypálil od mantinelu, Hart si konečně připsal úspěšný zákrok a zastavil hru.

03:11

03:11 Jesperi KOTKANIEMI - 2:0

03:11

Tak to je opravdu povedený vstup do utkání od domácích! Byron se pěkně vyhnul obránci, zavezl kotouč do třetiny a krosovou nahrávkou našel
JESPERI KOTKANIEMIHO, který se prosazuje střelou z jedničky!
Asistence: Paul Byron a Jordie Benn.

02:50

Justin Bailey vystřelil z otočky, Price zasahuje betonem.

02:08

Mike Reilly trefuje z rychlého protiútoku tyč!

00:58

00:58 Brendan GALLAGHER - 1:0

00:58

A máme tu úvodní branku utkání! Kulak založil rychlý útok, který zakončil střelou z mezikruží BRENDAN GALLAGHER. První střela Canadiens tak končí v síti!
Asistence: Phillip Danault a Brett Kulak.

00:01

Úvodní buly pro Canadiens.

00:01

Montreal Canadiens: Price (Niemi) – S. Weber, Mete, Petry, Reilly, Jo. Benn, Kulak – Gallagher, N. Thompson, Drouin – A. Shaw, Domi, Tatar – Armia, Kotkaniemi, Byron – Hudon, Peca, Lehkonen – Danault.

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Provorov, Sanheim, P. Myers, Gostisbehere, Hägg, Gudas – J. van Riemsdyk, Giroux, Konecny – Lindblom, Couturier, Voráček – Laughton, Patrick, Simmonds – M. Raffl, Varone, Ju. Bailey.

Rozhodčí: Mclsaac, Rank – MacPherson, Nagy.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Montreal Canadiens
Montrealu se podařila zvrátit šňůra 4 proher, ve kterých si zapsal pouhý 1 bod za prohru v prodloužení s Torontem. Následovaly prohry s Nashvillem, Tampou a Floridou. V minulém kole Habs zabrali a připsali si výhru 3:2 nad Columbusem, když si vítěznou trefu připsal slovenský útočník Tomáš Tatar. Skórovat se podařilo i Domimu a Byronovi, který se vrátil po delší době do hry. V tabulce Východní konference najdeme Canadiens na 7. místě se 71 body.
Nejproduktivnější hráči
1. Domi – 20 + 32
2. Drouin – 17 + 29
3. Tatar – 19 + 25
Philadelphia Flyers
Letcům se v poslední době daří. Z posledních 5ti zápasů si připsali 6 bodů a velkou měrou se pod to podepsal brankář Hart, který předvádí skvělé výkony. Flyers si poradili s Minnesotou a 2x s Detroitem. V minulém kole ale přišla prohra, když hostující tým prohrál s Tampou 2:5. Mezi úspěšné střelce se zapsali Lindblom a Konecny. Philadelphia se dnes pokusí vrátit na ledě Montrealu na vítěznou vlnu a připsat si další 2 důležité body. V tabulce Východní konference najdeme Flyers na 11. místě s 63 body.
1. Giroux – 17 + 44
2. Couturier – 24 + 32
3. Voráček – 15 + 35

Dobré ráno, vítám všechny fanoušky zámořské NHL! Dnes se spolu podíváme na zápas mezi Montreal Canadiens a Philadelphia Flyers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.

5:1

Branky a nahrávky: 1. Gallagher (Danault, Kulak), 4. Kotkaniemi (Byron, Jo. Benn), 11. Gallagher, 23. Gallagher (A. Shaw, S. Weber), 27. Tatar (Domi) – 51. M. Raffl (Gostisbehere)

Philadelphia Flyers: Hart (11. Elliott) – Provorov, Sanheim, P. Myers, Gostisbehere, Hägg – J. van Riemsdyk, Giroux, Konecny – Lindblom, Couturier, Voráček – Laughton, Patrick, Simmonds – M. Raffl, Varone, Ju. Bailey.

Rozhodčí: Mclsaac, Rank – MacPherson, Nagy

Diváci: 21 302

00:58 MTL 1:0 Gallagher (Danault, Kulak)
03:11 MTL 2:0 Kotkaniemi (Byron, Jo. Benn)
07:45 MTL 2 Tatar, hákování
10:33 MTL 3:0 Gallagher
10:33 PHI -Elliott +Hart (Střídání)