7:3

konec (2:2, 4:0, 1:1)

17.02.2019, 17:30 • A-BENET Arena, Most • 40. kolo • Petr Pracný

Tipsport: 1.3 6.0 5.71 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Do první třetiny vstoupili lépe hosté, kteří se dostali zásluhou Ondřeje Sýkory a Jaroslava Šimečka do dvoubrankového vedení. Poté začali hrát hokej i Lvi a zásluhou Vítězslava Nedrdy a Pavla Smolky se jim podařilo vyrovnat. Druhá třetina přinesla ze strany Lvů již trochu jiný hokej a dokázali skóre otočit na svoji stranu. Nejprve se Lvi ujali vedené při přesilové hře zásluhou Aleše Havlůje, na 4:2 zvýšil Pavel Smolka, 5:2 Vladimír Kýhos a na 6:2 nádhernou akci zakončil Milan Böhm. Druhá třetina tak jasně vyzněla pro domácí hráče a vyhráli ji poměrem 4:0. Ve třetí třetině ze samostatného nájezdu zvýšil Tomáš Přeučil, na konečných 7:3 snížil Filip Šmejc. (19:40:15)

59:37

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Bakrlík – 2 min., sekání).

59:15

František Mála se dostal do sólíčka, ale branku netrefil

57:53

Zápas se dohrává, protože se dohrát musí, je to takové nemastné neslané a nedá se na to moc koukat...

56:54

Zakázané uvolnění Lvů

55:17

Nyní jako buldozer se snažil probít do útočného pásma Adam Novák. Skončil na hostující obraně

54:11

Pavel Smolka se snažil překvapit Antona Siniakina, ten je pozorný

52:13

Draci právě vstřelili branku!
Milan Böhm si připisuje asistenci u branky hostů. Adam Novák špatnou přihrávkou našel Milana Böhm, který kotouč přikopl na volného FILIPA ŠMEJCE. Bez asistence

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
TOMÁŠ PŘEUČIL nastartoval turbo, ujel hostující obraně a krásně zavěsil. Asistence: Roman Fučík a František Bakrlík

47:50

Kotouč se nyní stále pohybuje v obraném pásmu domácích

46:25

Pavel Smolka se snažil najít volného spoluhráče před brankou. Žádného však nenašel

41:51

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Fučík – 2 min., hákování).

40:44

Martin Mical se snažil procpat přes hostující obranu, což se mu nepodařilo

40:01

Druhá třetina přinesla ze strany Lvů již trochu jiný hokej a dokázali skóre otočit na svoji stranu. Nejprve se Lvi ujali vedené při přesilové hře zásluhou Aleše Havlůje, na 4:2 zvýšil Pavel Smolka, 5:2 Vladimír Kýhos a na 6:2 nádhernou akci zakončil Milan Böhm. Druhá třetina tak jasně vyzněla pro domácí hráče a vyhráli ji poměrem 4:0.

40:00

39:51

Pavel Smolka viděl volného Miroslava Kuncla, brankou akce nekončí

39:00

Poslední minuta druhé třetiny

38:56

Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Remnev – 2 min., hákování).

37:47

Hostující brankař nyní opět drží kotouč

36:45

Jakub Kovařík si hrál s kotoučem v brankovišti, ale Dominik Brzek vyloženou šanci neproměnil

35:15

Pavel Smolka útočil na hattrick, po ose Martin Mical, Vladimír Kýhos se dostal na pravé mezikruží, Anton Siniakin vyrazil hřbetem lapačky

34:11

Nyní kotouč držel v lapačce domácí Jakub Kovařík, nutno dodat, že po dlouhé době

32:25

Vladimír Kýhos s Pavlem Smolkou si to namířili na hostující branku, Anton Siniakin má první zákrok

31:47

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Nedrda – 2 min., krosček).

31:18

Postavení útočícího Milana Böhma v brankovišti

30:29

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Mical – 2+2 min, hrubost).
Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Heinzl – 2+2 min, hrubost).

29:55

Střídání v týmu MOSTEČTÍ LVI: ze hřiště odchází Šimon Zajíček, přichází Anton Siniakin.

29:55

Tikitaka ze strany domácích. Tak rozebranou obranu jsem dlouho neviděl. Po nádherné akci vstřelil do prázdné branky gól MILAN BÖHM, asistence: Vítězslav Nedrda a Lukáš Hrdlička

28:43

Draci se drali do útoku, ale ošálili sami sebe, na kotouč nedosáhl Tomáš Urban

28:01

Po další akci Lvů střílí branku VLADIMÍR KÝHOS. Asistence: Pavel Smolka a Miroslav Polák

27:37

Nyní velký závar před brankou Jakuba Kovaříka. Postavení útočícího hráče v brankovišti

26:48

A Lvi nemají dost, jedna akce střídá druhou. Nyní měl opět velkou šanci František Bakrlík.

25:41

Domácí PAVEL SMOLKA si vzal kotouč na obranné modré projel celým pásmem a dává branku. Asistence: Vladimír Kýhos

24:48

František Bakrlík nyní ve vyložené šanci nedává

24:06

Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Delmarche – 2 min., podrážení).

23:08

Dva Draci jeli na samotného obránce domácích. Tomáš Urban však Jakuba Kovaříka nepřekonal a prezentoval se krásným zákrokem

21:25

Lvi využívají přesilovku. Po střele Romana Fučíka před brankou osamocený ALEŠ HAVLŮJ doráží do prázdné branky. Asistence: Roman Fučík a František Bakrlík

20:50

Miroslav Kuncl vystřelil, Šimon Zajíček vyráží

20:24

Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Komínek – 2 min., držení).

20:01

Do první třetiny vstoupili lépe hosté, kteří se dostali zásluhou Ondřeje Sýkory a Jaroslava Šimečka do dvoubrankového vedení. Poté začali hrát hokej i Lvi a zásluhou Vítězslava Nedrdy a Pavla Smolky se jim podařilo vyrovnat. Po první třetině je tedy stav utkání 2:2

20:00

19:44

Velký závar před hostující brankou, akci přerušuje rozhodčí, je posunutá branka

19:15

Po krásné útočné akci střílí branku PAVEL SMOLKA. Asistence: Vladimír Kýhos a Martin Mical

18:31

Vítězslav Nedrda zatáhl kotouč do útočného pásma, ten se dostal na modrou k Oldřichovi Žítkovi, ten vystřelil

13:21

VÍTĚZSLAV NEDRDA si vzal kotouč na obranné modré, udělal si slalom z protihráčů, na modré napřáhl, střelil a kotouč se třepotal v síti. Asistence: Oldřich Žítek

12:20

Zakázané uvolnění hostů

12:05

Od modré nahodil na branku Miroslav Kuncl

11:34

Na útočné modré zůstává ležet hostující Jakub Komínek, na nohy mu pomáhají spoluhráči

11:20

Po dlouhé době Lvi vystřelili na branku. Střelu Milana Böhma Šimon Zajíček vyráží

10:28

Filip Šmejc se dostal z levého mezikruží do šance, branku netrefil

08:57

Hosté využívají přesilovku. Autorem branky je JAROSLAV ŠIMEČEK, asistence: Filip Šmejc a Jakub Komínek

07:42

Miroslav Kuncl vyhazuje přes všechny čáry

07:38

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Böhm – 2 min., pozdní dohrání).

06:57

Aleš Havlůj krásně vystřelil na modré přesně na teč, Tomáš Přeučil však minul branku

06:44

Kotouč je v ochranné síti za brankou Šimona Zajíčka

05:35

Oldřich Žítek udělal v obranném pásmu obrovskou chybu, ke kotouči se dostal Dominik Brzek, ale kotouč mu před prázdnou brankou sjel z čepele

04:10

03:45

Draci se ujímají vedení! Tomáš Urban vyhrál buly a ONDŘEJ SÝKORA rychlou střelou překvapil Jakuba Kovaříka. Asistence: Tomáš Urban

03:42

02:56

Lvi se probili do útočného pásma, puk směřoval po ose Böhm – Hrdlička, ale šance z toho není žádná

9. 2. 2019 HC Trutnov – HC Draci Bílina 6 – 5
Vítám Vás u dnešního zápasu mezi týmy Mostečtí LVI a HC Draci Bílina. Zatímco Lvi mají jistotu účasti v playoff, náš dnešní soupeř je v tabulce beznadějně poslední. V letošní sezóně se týmy utkaly zatím 3x a vždy zvítězili Lvi a také vždy šlo o brankové hody. Nejdříve Lvi zvítězili v Bílině 1:7, poté zvítězili doma 11:6, kdy za hosty nevídaným způsobem zazářil hostující Jakub Procházka, který vsítil všech šest branek hostů. V posledním zápase Lvi vyhráli 3:7.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

7:3

Branky a nahrávky: 14. Nedrda (Nedrda, Žítek), 20. Smolka (Kýhos, Mical), 22. Havlůj (Fučík, Bakrlík), 26. Smolka (Kýhos), 29. Kýhos (Smolka, Polák), 30. Böhm (Nedrda, Hrdlička), 49. Přeučil (Fučík, Bakrlík) – 4. Sýkora (Urban), 9. Šimeček (Šmejc, Komínek), 53. Šmejc

Mostečtí Lvi: Kovářík (Chabr) – Polák, Žítek, Havlůj (C), Kuncl, Fučík, Novák – Přeučil (A), Hrdlička, Böhm, Kýhos, Nedrda (A), Mical, Bakrlík, Mála, Smolka. Trenér: Vladimír Machulda

HC Draci Bílina: Zajíček (Siniakin)– Jarý, Dvořák, Remnev, Voloshin, Delmarche, Havlík, Heinzl – Kolíček, Gnusin, Komínek, Procházka, Petržílka, Brzek, Ilin, Urban (C), Sýkora, Jungvirt, Šimeček, Šmejc (A). Trenér: Miroslav Kanis

Rozhodčí: Krenželok – Toman, Kurtin