3:4

po prodl. (2:1, 0:1, 1:1 - 0:1)

17.02.2019, 01:20 • Bell MTS Place, Winnipeg • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 1.72 4.28 4.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z dnešního zápasu je to vše. Těším se na Vás u komentování NHL zase příště. Na počtenou! (04:04:29)

Buly: 30-28.
Dnešní utkání nám nabídlo překvapivý výsledek. Favorit dnes neuspěl a z tohoto zápasu bere pouze bod. Ottawa zvítězila na ledě Winnipegu 4:3 po prodloužení a uspěla hlavně díky třem využitým přesilovým hrám.
O branky Jets se postaral Brandon Tanev a také dvougólový obránce Tyler Myers. Za Ottawu se dnes trefili Mark Stone, Rudolfs Balcers, Matt Duchene a Ryan Dzingel.

63:44

63:44 Ryan DZINGEL - 3:4

63:44

Ottawa právě vstřelila branku!
Ottawa nakonec rozhoduje o dnešní výhře. Dvojice Dzingel – Tierney si krásně vyměnila puk a druhý jmenovaný nachystal kotouč RYANU DZINGELOVI před bránu. Šikovný útočník pak krásnou kličkou do bekhendu obelstil Brossoita, jenž neměl šanci reagovat. 3:4 po prodloužení. Asistence: Chris Tierney.

62:59

Přečíslení 3 na 1 nevyřešil Stone dobře. Hosté už měli v nohách dlouhé střídání a křídlo hostů bránu vůbec netrefilo.

62:16

Ottawa hru trochu uklidňuje a obě mužstva nyní střídají.

61:37

Dzingel ukázal, že má rychlé ruce a nachystal Cecimu velmi dobrou střeleckou pozici. Brankář Jets si s pozdější střelou poradil.

60:54

Scheifele dostal na pravém křídle prostor a projel až do útočné třetiny. Poté vystřelil. Nilsson stačil zasáhnout.

60:12

Velká šance hned na začátku! Stone zakončil a Brossoit jeho ránu udržel před brankovou čárou. Následná dorážka Duchena přesná nebyla.

60:01

Skončila nám třetí třetina. Winnipeg dokázal pět minut před koncem vyrovnat utkání na 3:3 a za malou chvíli půjdeme do prodloužení. Střely na bránu: 25-37.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:23

Duchene předal puk Stoneovi, který zápěstím vystřelil. Brossoita ale svým pokusem nepřekvapil.

58:46

Blake Wheeler mohl rozhodnout zápas! Connor ukázal svůj velký přehled a našel svého kapitána ve vyložené pozici před bránou. Nilsson se však skvěle přesunul a utěsnil spodní prostor ve své bráně.

3:4

Branky a nahrávky: 3. B. Tanev (Lowry), 6. T. Myers (B. Tanev), 55. T. Myers (Roslovic, Little) – 2. Mark Stone (B. Tkachuk, Duchene), 34. Balcers (Dzingel, Jaroš), 41. Duchene (B. Ryan, Mark Stone), 64. Dzingel (Tierney)

Winnipeg Jets: Brossoit (Hellebuyck) – Trouba, Morrissey, T. Myers, D. Kulikov, Niku, Chiarot – Wheeler (C), Scheifele (A), Connor – Roslovic, Little (A), Laine – B. Tanev, Lowry, Perreault – Appleton, Copp, Lemieux.

Ottawa Senators: A. Nilsson (Gustavsson) – DeMelo, Chabot, Ceci, Lajoie, Jaroš, Harpur – B. Ryan, Duchene (A), Dzingel – Mark Stone (A), White, B. Tkachuk – Pääjärvi, Pageau, Z. Smith (A) – Balcers, Tierney, D. Archibald.

Rozhodčí: Meier, Morton – Murphy, MacPherson

Diváci: 15 321

01:19 WPG 2+2 D. Kulikov, vysoká hůl
01:38 OTT 0:1 Mark Stone (B. Tkachuk, Duchene)
02:56 WPG 1:1 B. Tanev (Lowry)
03:40 WPG 2 D. Kulikov, nedovolené bránění