Tipsport extraliga

HC Oceláři Třinec – HC Kometa Brno

0:1

konec (0:1, 0:0, 0:0)

17.02.2019, 15:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 400) • 45. kolo • Daniel Ježek

Tipsport: 2.1 4.25 3.03 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

43:40

Štěpán Novotný si ve středním pásmu pomohl sekáním, hosty čeká přesilová hra.

39:18

Výhoda domácích bude dvojnásobná! Tomáš Malec ve vlastním pásmu hrubě atakoval Hrňu, Třinečtí mají k dispozici minutu a čtyřicet šest vteřin přesilovky pěti proti třem.

39:04

Alexandre Mallet u třinecké branky podrazil rozehrávajícího Rotha, Oceláři dohrají druhou třetinu v početní výhodě.

36:51

Hosté si zahrají další přesilovku, sekáním se totiž provinil Jakub Matyáš.

34:39

Za hostující brankou zůstal po tvrdém ataku Štěpána Novotného ležet Leoš Čermák. Hostující útočník se z ledu zvedal těžce, Novotný od sudích obdržel dvě minuty za vysokou hůl.

32:04

Oceláři se z tlaku domácích oklepali a po akci Adama Rašky si dokonce vybojovali přesilovou hru. Třineckého beka k ledu srazil Tomáš Malec. Komerční přestávka.

17:25

Aron Chmielewski se chtěl po levé straně prokličkovat až před Čiliaka, třineckého útočníka ale k ledu poslal Michal Barinka. Domácí mají další přesilovku.

14:35

Oceláři se pokusili dostat do útočného pásma, Svačinu ale k ledu poslal Bedřich Köhler. Přesilovka pro domácí.

00:39

Hosté si zahrají první přesilovou hru. Guntis Galvinš na vlastní modré podrazil pronikajícího Orsavu, lotyšský bek si odsedí dvouminutový trest.