Bělorusko – Ruský olympijský tím

1:2

konec (0:1, 1:1, 0:0)

08.02.2019, 18:00 • Daniela Mesíková sk

Zápas končí tesnou výhrou Ruska 2:1. To znamená, že v priebežnej tabuľke má Rusko 3 body, Slovensko 2 a Bielorusko 1. Na víťazstvo na Kaufland Cupe tak naši chlapci potrebujú v priamom súboji zdolať Rusov po riadnom hracom čase, prípadne po predĺžení či nájazdoch. Zápas Slovensko – Rusko sa uskutoční zajtra o 16:00 na ZŠ Ondreja Nepelu v Bratislave.

Ďakujem za pozornosť, prajem príjemný piatkový večer. (20:15:09)

59:48

Rusi držia hru pri mantineli, koniec zápasu sa blíži.

59:16

Karnauchov je na striedačke, Bielorusi hrajú powerplay!
Oddychový čas domácich.

59:08

Bočarov prikrýva puk a prerušuje hru, Bielorusi vybojovali útočné pásmo.

57:48

Bielorusi začínajú útok spoza vlastnej brány, ale nerozumeli si a puk končí na ruských hokejkách.

56:45

Bielorusom sa čas kráti, do konca tretej tretiny zostáva niečo vyše troch minút.

55:28

Karaban mal na hokejke vyrovnanie. Ocitol sa sám voči Bočarovovi, ale ebekhendovou strelou ruského gólmana neprestrelil!

53:59

Tak po niekoľkých šanciach Bieloruska prišli šance ruské a boli teda poriadne, gól sme však v tretej tretine ešte nevideli.

53:00

Tkačjov z prvej trafil presne do stredu brány, Karnauchov sklepol betóny práve včas, aby puk nepustil do brány!

52:02

Puk sa po strele odrazil k Semjonovovi, ktorý bol pri pravej žŕdke, no akoby ho to prekvapilo, puk mu skĺzol z hokejky a nedokázal ho zasunúť do odkrytej brány!

51:00

Pokus z diaľky Bočarova neohrozil, ruský gólman puk kontroloval.

50:08

Romanov vystrelil švihom, ale bránu netrafil, puk skončil na ochrannej sieti. Následná bieloruská akcia už bola nebezpečnejšia, no Bočarov odolal niekoľkým dorážkam.

48:28

Chochlačev hľadal Fjodorova, no nepodarilo sa mu adresovať presnú prihrávku. To dalo šancu Bielorusom zaútočiť, tí ale o puk prišli za súperovou bránou.

47:05

Hra je prerušená, nasleduje reklamná prestávka, po nej sa vhodí v strednom pásme.

45:30

Švets-Rogovoi sa predieral popri pravom mantineli, no podalo si ho niekoľko bieloruských hokejistov a tak sa do zakončenia, ani k prihrávke nedostal.

44:01

Spolupráca Alexandra a Sergeia Maljavka, prvý menovaný naservíroval puk druhému menovanému, ktorý spálil veľkú šancu na vyrovnanie!