08.02.2019, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.98 3.95 3.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Radek Faksa (DAL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 13:44
Roman Polák (DAL) 0+1, 0 střel, čas na ledě 19:46 (05:12:07)

1. Ryan Johansen (NSH) 1+1
2. Viktor Arvidsson (NSH) 1+1
3. Craig Smith (NSH) 1+0
Statistiky: Střely na bránu: 24-29; Zablokované střely: 7-9; Vhazování: 53%-47%; Hity: 15-13; Přesilové hry: 0/1-0/2; Trestné minuty: 6-4.
O osudu dnešního utkání v Bridgestone Areně muselo rozhodnout prodloužení, které po 43 sekundách ukončil Ryan Johansen, a Brian Boyle s Codym McLeodem prožili v dresu Predators úspěšný debut. Konečný výsledek. Nashville Predators 3 Dallas Stars 2.

60:47

60:47 Ryan JOHANSEN - 3:2

60:47

Nashville právě vstřelil branku!
Viktor Arvidsson v levém rohu útočného pásma dokázal dobruslit puk a poté parádním zpětným diagonálním pasem oslovit RYANA JOHANSENA, který z pravého kruhu pro vhazování krásnou střelou zápěstím zamířil mezi lapačkou a levým betonem Antona Chudobina do bližšího rohu! Asistence: Viktor Arvidsson a Roman Josi.

60:01

Oba týmy během dnešního utkání vstřelili dva góly, když na úvodní branku Craiga Smitha po přestávce odpověděl obránce Miro Heiskanen a na gól Viktora Arvidssona poté bleskově ve třetí části duelu Taylor Fedun, a čeká nás prodloužení. Skóre po třetí třetině dnešního klání. Nashville Predators 2 Dallas Stars 2.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:24

P. K. Subban napřáhl na pravém křídle ke tvrdé ráně s příklepem, která byla na přední tyči zablokována.

59:00

Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

58:13

Alexandr Radulov se ocitl u levé tyče ve velké šanci, jenže ani nadvakrát Juuseho Sarose z úhlu překonat nedokázal! Fanoušci tleskají.

58:02

Hodně plynulá hra je u konce poté, co nahození Predators skončilo v lapačce Antona Chudobina.

55:20

Andrew Cogliano na levém křídle nabral obrovskou rychlost, Juuse Saros ale jeho pokus z úhlu vyrazil.

54:50

Mattias Ekholm se ocitl na levém křídle v postavení mimo hru a prostor dostává krátká komerční přestávka.

54:13

Stars na pravém křídle vystřelili od modré čáry a Juuse Saros tečovaný puk vyrazil levým betonem.

53:51

Další šance Stars přišla po střele z vrcholu mezikruží, kterou Juuse Saros úspěšně vyrazil hrudí mimo.

53:21

Andrew Cogliano mohl po přihrávce z levého křídla obstarat obrat, jenže z blízkosti Juuseho Sarose mezi betony z blízkosti nepřekonal!

52:25

Juuse Saros si snadno poradil s nahozením Stars z levého křídla a prostor dostává reklamní přestávka.

51:10

Staňte se fanoušky NHL.cz!

51:10

Filip Forsberg napřáhl na vrcholu pravého kruhu k pěkné střele, kterou Anton Chudobin vyrazil pravým betonem.

50:09

Stars na levém křídle vystřelili od hrazení a Juuse Saros na přední tyči vyrazil puk za bránu.

49:46

49:46 Taylor FEDUN - 2:2

49:46

Dallas právě vstřelil branku!
TAYLOR FEDUN před bránou tečoval nahození Andrewa Cogliana z vrcholu mezikruží a kotouč vedle levého betonu Juuseho Sarose zamířil k přední pravé tyči! Znovu je vyrovnáno – 2:2. Asistence: Andrew Cogliano a Jason Dickinson.

48:41

48:41 Viktor ARVIDSSON - 2:1

48:41

Stars nedokázali vyhodit puk z obranného pásma a Predators jejich obranu rozebrali do posledního šroubku, když předvedli nádhernou kombinační akci, na jejímž konci sklepl puk do prázdné sítě VIKTOR ARVIDSSON! Preds vedou 2:1! Asistence: Filip Forsberg a Ryan Johansen.

47:41

Anton Chudobin nedokázal udržet ránu Callea Järnkroka z pravého kruhu a Roman Polák poté zabránil tomu, aby kotouč doklouzal do brány!

46:38

P. K. Subban napřáhl na pravém křídle k táhlé střele od modré čáry, kterou Anton Chudobin zastavil.

46:03

Kevin Fiala nezakončil u levé tyče přesně a Anton Chudobin zmrazil puk pod lapačkou. Komerční přestávka.

45:53

Esa Lindell vypálil ihned po vhazování od modré čáry a jeho rána s příklepem minula vzdálenější pravou tyč.

44:05

MIRO HEISKANEN si najel na vrcholu levého kruhu na odražený puk a parádní ranou bez přípravy ho napálil nad lapačkou Juuseho Sarose do vzdálenějšího pravého horního rohu brány – 1:1! Asistence: Tyler Seguin a Roman Polák.

44:05

44:05 Miro HEISKANEN - 1:1

43:50

Jason Spezza na levém křídle předvedl hodně nepřesnou přihrávku, která skončila na holi brankáře Stars.

42:59

Viktor Arvidsson dobře vypálil na vrcholu pravého kruhu, jeho rána ale skončila nad bránu Antona Chudobina.

42:08

Utkání je na začátku třetí třetiny hodně plynulé a ani jeden z týmů se zatím po přestávce nedostal ke střele.

40:01

Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 15-17; Zablokované střely: 7-4; Vhazování: 51%-49%; Hity: 13-9; Přesilové hry: 0/1-0/2; Trestné min.: 6-4.
Třetí třetina začne přibližně v 3:59.
Brankář Juuse Saros předvedl ve druhé třetině několik fantastických zákroků a drží hladové hokejisty Dallasu stále na uzdě. Stav utkání v Bridgestone Areně stále určuje jeden kuriózní gól, který vstřelil Craig Smith. Po druhé třetině. Nashville Predators 1 Dallas Stars 0.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:00

Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

38:24

Vyloučený Ryan Hartman je zpět na ledě a hokejisté Nashvillu hrají opět v plném počtu.

37:55

Predators zatím zvládají oslabení skvěle a před pár okamžiky se navíc dostali ke střele v levém kruhu pro vhazování. Kotouč ale minul bránu Stars.

36:24

Ryan Hartman byl vyloučen za podražení a Dallas si po reklamní přestávce zahraje druhou přesilovou hru.

36:00

Stars už se pomalu radovali z gólu, jenže Juuse Saros jim ho dokázal ukrást levým betonem!

35:36

Predators se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a proti domácím se pískalo zakázané uvolnění.

34:20

Ryan Ellis na pravém křídle vystřelil od modré čáry a kotouč minul vzdálenější levou tyč brány Dallasu.

33:01

Tyler Seguin dobře vystřelil z úhlu, jenže Juuse Saros předvedl další dobrý zákrok a puk vyrazil mimo.

32:39

Stars vypálili po zakázaném uvolnění Predators od modré čáry a Juuse Saros předvedl pěkný semafor.

32:31

Blake Comeau na pravém křídle vyrazil do přečíslení tři na dva, jenže při přechodu přes útočnou modrou čáru ztratil kontrolu nad pukem.

31:37

Po krátké reklamní přestávce jsme zpět a zatím sledujeme velice vyrovnaný zápas, jehož skóre určuje jediný a velmi kuriózní gól ze závěru první třetiny.

31:12

Anton Chudobin si snadno poradil s nahozením Predators a prostor dostává krátká komerční přestávka.

28:36

Dan Hamhuis dostal dvě minuty za hrubost, zatímco Roman Polák za nedovolené bránění. Hra 4 na 4.

28:36

Andrew Cogliano mohl v pravém kruhu po přihrávce Jasona Spezzy z levé křídla skórovat do prázdné brány, jenže Juuse Saros vytáhl spektakulární zákrok, když na levém boku vyrazil puk mimo! Skóre utkání málem bylo vyrovnáno.

28:02

Dallas na pravém křídle vypálil od modré čáry a Juuse Saros bombu hostů bez problému ukryl ve výstroji.

27:25

Stars se v mezikruží dostali k dorážce a puk se od pravé tyče odrazil do ochranné sítě! Skvělá šance. Následuje krátká komerční přestávka.

25:06

Roman Josi mohl vzápětí skórovat znovu, když z bodu pravého kruhu mířil rychlou střelou zápěstím ke vzdálenější pravé tyči, Anton Chudobin ho ale vychytal pravým betonem.

24:49

Roman Josi dobře vystřelil z pravého kruhu pro vhazování, jenže Anton Chudobin na přední tyči jeho střelu vkleče vyrazil mimo.

23:09

Před bránou Antona Chudobina vznikl obrovský závar, brankář Dallasu ale nakonec dokázal puk zmrazit.

22:44

Predators se po přestávce dostali ke dvěma střelám, Anton Chudobin ale obě dvě snadno zneškodnil.

21:09

Jeden z hráčů Stars skončil v mezikruží na ledě, rozhodčí ale přerušili hru kvůli postavení mimo hru.

20:01

Predators vstřelili v závěru první třetiny kuriózní gól, a tak do druhé části vstupují s jednobrankovým vedením.

20:01

Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 9-8; Zablokované střely: 1-3; Vhazování: 41%-59%; Hity: 9-3; Přesilové hry: 0/1-0/1; Trestné minuty: 2-2.
Druhá třetina začne přibližně v 3:02.
Úvodní třetina utkání v Bridgestone Areně přinesla jeden gól a byl to gól hodně kuriózní, když se kotouč od zad Antona Chudobina po odrazu od hrazení za jeho bránou odrazil do sítě. Skóre po první třetině utkání zní těsně. Nashville Predators 1 Dallas Stars 0.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:00

Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.

18:29

Stars se ocitli na levém křídle v postavení mimo hru a prostor dostává krátká komerční přestávka.

17:48

17:48 Craig SMITH - 1:0

17:48

CRAIG SMITH chtěl zpoza brány přihrávat do mezikruží, což se mu sice nepovedlo, jenže odražený kotouč se přenesl přes bránu Stars a poté se od zad Antona Chudobina odrazil do sítě! Kuriózní gól, po kterém se Preds ujali vedení! Asistence: Kevin Fiala a Yannick Weber.

17:28

Hra je v závěru první části hodně plynulá, diváci v Bridgestone Areně ovšem zatím marně čekají na gól.

14:57

Kevin Fiala se ocitl v levém kruhu ve velké šanci, jenže jeho střela byla tečována a minula vzdálenější tyč.

13:53

P. K. Subban napřáhl na vrcholu pravého kruhu ke tvrdé ráně s příklepem, kterou Anton Chudobin dokázal vyrazit poté, co na přední tyči rychle zaklekl.

13:38

Stars se nepodařilo rozehrát podél střídaček a nepřesná přihrávka skončila na zakázaném uvolnění.

13:30

Do konce první třetiny zbývá odehrát 6 minut a 30 sekund a na střely na bránu je to vyrovnané 6:6.

12:28

Před bránou Antona Chudobina bylo velké horko, Predators ale obrovského závaru využít nedokázali.

12:00

Anton Chudobin podržel střelu Predators z levého kruhu a prostor dostává krátká komerční přestávka.

11:23

Kevin Fiala se ocitl po krásné přihrávce z levého křídla na vzdálenější pravé tyči v obrovské šanci, jenže Anton Chudobin ho dokázal vychytat výtečně svým levým betonem a zabránit gólu!

10:18

Jason Dickinson na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu a Juuse Saros sražený kotouč přikryl rychle lapačkou.

10:11

Juuse Saros si snadno poradil s nahozením Stars z pravého křídla a ukryl puk v lapačce. Komerční přestávka.

09:02

Brett Ritchie se ihned po návratu na led dostal ke střele v levém kruhu, jeho pokus ale minul přední tyč.

08:45

Brett Ritchie se vrátil z trestné lavice zpět na ledovou plochu a oba týmy hrají opět v plném počtu.

08:10

Predators krásně přenesli hru z pravého křídla doleva, rána Filipa Forsberga z bodu levého kruhu ale byla nepřesná a skončila na ochranném skle.

07:29

P. K. Subban je zpět na ledě a začíná zkrácená přesilová hra domácích hokejistů Nashvillu Predators.

06:45

Stars hráli v šesti a jejich lavička dostala dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě, který odpyká Brett Ritchie. Alexandr Radulov opustil trestnou lavici na pokyn trenéra Jima Montgomeryho.

05:29

P. K. Subban byl vyloučen na dvě minuty za držení a Dallas si zahraje první přesilovou hru zápasu.

05:02

Dallas na pravém křídle vystřelil od modré čáry a Juuse Saros táhlý pokus na přední tyči podržel v náručí.

04:50

Stars se ocitli u levé tyče ve velké příležitosti, jenže Juuse Saros se stačil přesunout a kotouč vkleče vyrazit.

03:59

Predators opět vystřelili z úhlu, tentokrát ale zasáhl Anton Chudobin, který si připsal druhý úspěšný zákrok.

02:34

Roman Josi na levém křídle vypálil z ostrého úhlu a jeho gólovou radost překazila branková konstrukce, přestože se už všichni radovali!

02:14

Stars se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a proti hostům bylo odpískáno zakázané uvolnění.

01:48

Anton Chudobin vyrazil střelu Predators z levé strany a Juuse Saros se poté vydal za bránu, aby zastavil nahození Stars.

00:09

Utkání v Bridgestone Areně bylo zahájeno a v sestavě Predators nechybějí Brian Boyle a Cody McLeod.

00:01

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm, P. K. Subban, Hamhuis, Y. Weber – F. Forsberg, Johansen (A), Arvidsson – B. Boyle, Turris, Järnkrok – Fiala, F. Gaudreau, C. Smith – C. McLeod, Sissons, Hartman. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

Dallas Stars: Chudobin (Bow) – Lindell, J. Klingberg (A), Heiskanen, R. Polák, Oleksiak, Fedun – Ja. Benn (C), Faksa, Comeau – Janmark, Seguin (A), Radulov – Cogliano, Dickinson, Spezza – Gurjanov, Hintz, B. Ritchie. Hlavní trenér: Jim Montgomery.

Rozhodčí: Pierre Lambert, Wes McCauley. Čároví: Derek Amell, Andrew Smith.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Předpokládané úvodní sestavy:

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Josi, Ellis, Ekholm, P. K. Subban, Hamhuis, Y. Weber – F. Forsberg, Johansen, Arvidsson – B. Boyle, Turris, Järnkrok – Fiala, F. Gaudreau, C. Smith – C. McLeod, Sissons, Hartman.

Dallas Stars: Chudobin (Bow) – Lindell, J. Klingberg, Heiskanen, R. Polák, Oleksiak, Fedun – Ja. Benn, Faksa, Comeau – Janmark, Seguin, Radulov – Cogliano, Dickinson, Spezza – Gurjanov, Hintz, B. Ritchie..
DALLAS STARS

Dallas se pokusí vyhrát šesté utkání v řadě, což se mu naposledy podařilo v roce 2012 mezi 3.-14. březnem. Stars by mohl dovést k vítězství útočník Tyler Seguin, který bodoval třikrát v řadě a zaznamenal pět bodů za 4 góly a jednu asistenci. Dokáže se v noci prosadit?
NASHVILLE PREDATORS

Predators přivedli Briana Boylea z New Jersey výměnou za volbu ve druhém kole draftu 2019, zatímco Cody McLeod přišel z New Yorku Rangers výměnou za volbu v sedmém kole draftu NHL 2020. Brian Boyle během tréninku bruslil po boku útočníků Kylea Turrise a Callea Järnkroka. Kyle Turris se vrací na led po 17 zápasech.
Nashville se představí v pátek v Bridgestone Areně proti Dallasu, proti kterému by si měli odbýt debut v dresu Predators útočníci Brian Boyle a Cody McLeod.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

3:2

Branky a nahrávky: 18. C. Smith (Fiala, Y. Weber), 49. Arvidsson (F. Forsberg, Johansen), 61. Johansen (Arvidsson, Josi) – 45. Heiskanen (Seguin, R. Polák), 50. Fedun (Cogliano, Dickinson)

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm, P. K. Subban, Hamhuis, Y. Weber – F. Forsberg, Johansen (A), Arvidsson – B. Boyle, Turris, Järnkrok – Fiala, Bonino, C. Smith – C. McLeod, Sissons, Hartman. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

Rozhodčí: Pierre Lambert, Wes McCauley. Čároví: Derek Amell, Andrew Smith

Diváci: 17174

05:29 NSH 2 P. K. Subban, držení
06:45 DAL 2 HL příliš mnoho hráčů, odpyká B. Ritchie
17:48 NSH 1:0 C. Smith (Fiala, Y. Weber)
28:36 NSH 2 Hamhuis, hrubost