08.02.2019, 01:30 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Jan Prošek

Tipsport: 2.35 3.87 2.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Anders Nilsson (OTT) 45 zák., 0 gólů,100,0%
2. Matt Duchene (OTT) 2+0
3. Mark Stone (OTT) 1+1 (04:07:08)
Anders Nilsson pochytal všech 45 střel soupeře, a tak získal popáté v kariéře čisté konto v NHL. Anaheim byl střelecky aktivnější (45:35), jenže ani jednou nedokázal prostřelit výborně chytajícího brankáře Senators.

59:29

59:29 Matt DUCHENE - 4:0

59:29

Ottawa právě vstřelila branku!
MATT DUCHENE posílá ze středního pásma kotouč do prázdné branky Domácí tento zápas vyhrají o čtyři branky. Asistence: Cody Ceci.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině i v zápase.

58:47

Nick Ritchie stál na konci krásné kombinace, kterou zakončoval rychlou střelou. Brankář Anders Nilsson drží čisté konto.

58:01

Hosté hrají bez brankáře.

58:00

57:31

Adam Henrique pálil z první, jeho ránu kryje domácí brankář. Anders Nilsson své spoluhráče podržel.

57:00

Zbývají tři minuty zápasu.

56:42

Nick Ritchie ani Adam Henrique nedokázali poslat kotouč do odkryté části branky.

56:24

Domácí celek se brání přesilovce soupeře, sledujeme aktivní hru Ducks.

55:58

Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Matt Duchene – 2 min., sekání).

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.

54:40

Jaycob Megna rychle rozehrával od své branky, Michael Del Zotto nahodil do útočného pásma. Tam hosté kombinují.

53:46

Chris Tierney vel velmi dobré střelecké pozici na křídle trefil vzdálenější brankovou konstrukci.

53:04

Mark Stone rozehrává od své branky, dostal se do útočného pásma, ale domácí zakončit nedokázali.

52:20

Domácí celek se nyní musí bránit tlaku soupeře, Anaheim ale na svou výraznější šanci stále čeká.

52:05

Cam Fowler rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

51:16

Po krátké přestávce pokračuje hra dál.

51:05

Jean-Gabriel Pageau se pokoušel něco vymyslet v útočném pásmu, následně puk kryje brankář Ducks. Komerční přestávka.

50:44

Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:44

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, domácí celek má slibný náskok pro zbytek zápasu.

49:00

Jean-Gabriel Pageau byl volný před brankou, přihrávka od spoluhráče se k němu však nedostala.

48:22

Adam Henrique zakončoval z dobré střelecké pozice, jeho ránu kryje brankář Anders Nilsson.

48:00

30:33, tak vypadá statistika střel na branku, hosté jsou aktivnější, ale gól zatím nedali.

47:20

Komerční přestávka.

46:26

46:26 Mark STONE - 3:0

46:26

Domácí celek přidává další branku, tentokrát se dobrou ránou z kruhu prosazuje zápěstím MARK STONE. Hostující brankář nemohl nic vidět.Asistence: Chris Tierney a Cody Ceci.

46:00

Šest minut hry ze třetí třetiny je pryč, domácí celek stále vede o dvě branky.

45:13

Ryan Kesler byl malý moment volný před brankou, ale do střelecké pozice se dostal. Spíše jen nahrnul kotouč do brankáře.

44:27

Magnus Pääjärvi se dostal do situace dva na jednoho. Jeho pokus ale hostující brankář kryje.

44:17

43:30

Přesilovka se Anaheimu nedaří, navíc se dostal do postavení mimo hru.

43:10

Ducks se usadili v útočném pásmu, ale do střelecké pozice se nepropracovali.

42:46

Chris Tierney se do šance dostal při vlastním oslabení, jeho ránu z dobré pozice velmi dobře vyrazil Chad Johnson.

42:17

Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Brady Tkachuk – 2 min., podrážení).

41:10

Bude se vylučovat na straně Ottawy.

40:30

Hostující celek vystřídal do třetí třetiny brankáře, John Gibson byl pravděpodobně otřesený po situaci, při níž inkasoval.

40:01

Střídání v týmu Anaheim Ducks: ze hřiště odchází John Gibson, přichází Chad Johnson.

40:01

Podobně jako v první třetině, jsme i v té druhé viděli jednu branku. Znovu se prosadil domácí celek. V čase 38:08 přesně pálil Matt Duchene, který poslal Ottawu do dobré výchozí pozice před třetí třetinou.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:50

Už se nic nestane.

39:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině, domácí celek navýšil své vedení.

38:08

38:08 Matt DUCHENE - 2:0

38:08

Krátce před koncem druhé třetiny navyšuje domácí celek své vedení. Rychle si MATT DUCHENE přehodil puk z bekhendu na forhend, a pak jej poslal pod horní tyčku. Asistence: Chris Tierney a Thomas Chabot.

38:00

Probíhají poslední dvě minuty ve druhé třetině.

37:20

23:25, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku, hosté jsou mírně aktivnější, ale na gól stále čekají.

36:14

Senators se nyní dokázali ubránit, a tak mohou rozehrávat od své branky.

35:52

Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Hostující celek se snaží hrát aktivně.

34:49

Thomas Chabot pálil od modré čáry, jeho projektil kryje John Gibson. Vhazovat se tak bude před jeho brankou.

34:24

Zack Smith pálil z kruhu, jeho ránu kryje hostující brankář. Komerční přestávka.

33:50

Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje. Domácí celek stále vede o jednu branku, hosté hrají nyní nejlepší pasáž zápasu.

33:26

John Gibson si našel kotouč před brankou, natáhl po něm ruku, a tak přerušil hru.

32:55

Cam Fowler pálil od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný. Následně zasáhl domácí brankář.

32:25

Anders Nilsson přerušuje hru, hostující hráči byli delší dobu v útočném pásmu, ale prostřelit brankáře nedokázali. Adam Henrique byl blízko.

31:20

Matt Duchene pálil z dobré pozice, jeho projektil kryje hostující brankář.

30:17

Cam Fowler pálil od modré čáry, rána byla před brankou ještě tečovaná, ale i tak dokázal Anders Nilsson zasáhnout.

30:05

Anders Nilsson přerušuje hru. Komerční přestávka.

29:44

Rickard Rakell rozehrává od své branky, ve středním pásmu hráči Ducks však o kotouč přišli.

29:20

Snad poprvé v zápase je střelecky aktivnější Anaheim, na výraznější šanci ale čeká.

28:52

Devin Shore neudržel útočné pásmo, a tak hrají domácí.

28:15

Střelecky je tento zápas vyrovnaný, oba celky vyslaly na branku soupeře devatenáct střel.

27:01

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.

27:00

Bobby Ryan zakončoval od modré čáry, John Gibson kryje jeho ránu. Komerční přestávka.

26:27

Hostující celek se osvobodil jen za cenu zakázaného uvolnění.

25:50

Ryan Dzingel autorem další střely, se kterou si musel John Gibson poradit.

25:25

Mark Stone přihrával před branku, jeho střílená přihrávka byla hodně nepřesná.

24:34

17:14, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku. Aktivnější jsou domácí.

24:06

John Gibson přerušuje hru, vhazovat se tak bude před jeho brankou

23:50

Sledujeme klidnou pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.

22:51

John Gibson měl nyní štěstí, jeden z domácích hráčů z bezprostřední blízkosti netrefil branku.

22:28

Thomas Chabot pálil od modré čáry, jeho projektil dokázal zastavit brankář Ducks.

21:27

Přesilovku si tedy zahraje také domácí celek, hosté ale vyhazují rychle přes všechny čáry.

21:27

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Cam Fowler – 2 min., sekání).

21:01

Zápas pokračuje druhou třetinou, domácí celek vede o jednu branku.

20:01

Brady Tkachuk je zatím autorem jediné branky v tomto zápase, a tak po dvaceti minutách hry vedou domácí o jeden gól. Střelecky byli aktivnější domácí, v tomto ohledu vedou 16:8.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:40

Mark Stone vypálit na branku z mezikruží nedokázal.

19:13

Dostáváme se do poslední minuty hry v první třetině, Anaheim rozehrává od své branky.

18:00

Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.

17:53

Craig Anderson přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Josh Manson pálil od modré, puk má znovu brankář.

17:26

Hostující hráči rozehrávají od své branky, rychle se přes střední pásmo dostali do útoku, ale zakončit se jim nepodařilo.

17:14

16:56

16:30

Derek Grant dostal hru do útočného pásma, ale ani jeho rána se k brance nedostala.

16:02

Zbytečně se nepřerušuje, sledujeme plynulou hru.

15:04

Hampus Lindholm pálil a jeho střelu vyrazil domácí brankář.

14:36

Devin Shore se snaží rozehrávat od své branky, přes Keslera se puk dostal do útočného pásma Ducks, rána byla zblokovaná.

14:11

Mnoho šancí v této pasáži zápasu k vidění není.

14:00

Brandon Montour rozehrává od své branky, nikam se nežene.

13:26

Dylan DeMelo to zkoušel individuálně, rána od modré čáry byla zblokvaná.

13:10

Hosté přesilovku neproměnili, nyní se už hraje znovu pět na pět.

12:48

12:07

Adam Henrique byl volný na přihrávku, pak se k němu ale nedostal. Jakob Silfverberg zakončoval, a tak vybojoval bulky v útočném pásmu.

11:45

Až nyní se hostující Ducks dostali do útočného pásma, vypálit na branku ale nedokázali.

11:25

Domácí celek hraje v početní nevýhodě a situaci zvládá výborně.

10:48

Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Colin White – 2 min., vysoká hůl).

10:20

Jakob Silfverberg zastavil rozehrávku domácích, a tak se dostal do útočného pásma. Následná rána od modré čáry byla nepřesná.

10:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry, Dylan DeMelo pálil od modré čáry, jeho ránu vyrazil brankář před sebe.

09:05

Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje. Ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.

07:23

07:23 Brady TKACHUK - 1:0

07:23

Domácí celek otevírá skóre. Stane vypálil, jeho střelu vyrazil hostující brankář, a pak rychle BRADY TKACHUK ránou z první dorážel. Asistence: Mark Stone a Colin White.

07:09

Jakob Silfverberg zkoušel vypálit přes obránce, jeho rána byla zblokovaná.

06:42

John Gibson přerušuje hru, komerční přestávka.

06:30

Magnus Pääjärvi rozehrává od své branky, oba týmy střídají.

06:07

Rickard Rakell byl v útočném pásmu, ale vypálit na branku nedokázal. O puk totiž rychle přišel, a tak mohou hrát domácí.

04:37

Ryan Dzingel se propracoval do útočného pásma, jeho akci však chybyělo přesnější zakončení.

04:10

Střelecky je tento zápas vyrovnaný, oba celky vyslaly tři střely.

03:30

Hostující celek hraje nyní aktivněji, snaží se něco vymyslet v útočném pásmu.

02:30

Jeden z hostujících hráčů nyní zakončoval z dobré střelecké pozice, trefil brankovou konstrukci. Derek Grant trefil tyčku.

02:16

Anders Nilsson kryje ránu, kterou vyslal Hampus Lindholm od modré čáry. Hosté tak vybojovali buly v útočném pásmu.

01:38

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Ducks.

01:20

Hostující brankář John Gibson musel hned ve druhé minutě zasahovat proti střele soupeře.

00:55

Brady Tkachuk rozehrává od své branky, sledujeme velmi klidný úvodu zápasu.

00:01

Zápas začíná.

00:01

Ottawa Senators: A. Nilsson (C. Anderson) – Chabot, DeMelo, Lajoie, Ceci, Borowiecki, Harpur – B. Tkachuk, White, Mark Stone – Dzingel, Duchene, B. Ryan – Rodewald, Tierney, Balcers – Z. Smith, Pageau, Pääjärvi.

Anaheim Ducks: Gibson (Ch. Johnson) – H. Lindholm, Manson, Fowler, Montour, Del Zotto, Jaycob Megna – Rakell, Getzlaf, Perry – Rowney, Henrique, Silfverberg – D. Shore, Kesler, Cracknell – N. Ritchie, Sprong, D. Grant..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Poslední dva vzájemné zápasy vyhrála Ottawa 2:1 v prodloužení.
Narazí na sebe kluby, které posledních pět zápasů prohrály. Anaheim nestačil na Islanders 0:3, Blues 1:5, Jets 1:9, Maple Leafs 1:6 a na Canadiens 1:4. Ottawa nestačila na Blues 2:3, Coyotes 2:3, Penguins 3:5, Red Wings 0:2 a Maple Leafs 4:5.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Ottawa Senators a Anaheim Ducks.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.

4:0

Branky a nahrávky: 8. B. Tkachuk (Mark Stone, White), 39. Duchene (Tierney, Chabot), 47. Mark Stone (Tierney, Ceci), 60. Duchene (Ceci)

Anaheim Ducks: Gibson (41. Ch. Johnson) – H. Lindholm, Manson, Fowler, Montour, Del Zotto, Jaycob Megna – Rakell, Getzlaf, Perry – Rowney, Henrique, Silfverberg – D. Shore, Kesler, Cracknell – N. Ritchie, Sprong, D. Grant.

Rozhodčí: Hebert, Rank – Driscoll, Devorski

Diváci: 12 617

07:23 OTT 1:0 B. Tkachuk (Mark Stone, White)
10:48 OTT 2 White, vysoká hůl
21:27 ANA 2 Fowler, sekání
38:08 OTT 2:0 Duchene (Tierney, Chabot)
40:01 ANA -Ch. Johnson +Gibson (Střídání)