08.02.2019, 01:30 • Bell Centre, Montreal • Veronika Loudová

Tipsport: 2.54 3.8 2.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tomáš Tatar (Montreal) 0+0, 4 střely, čas na ledě 15:56
1. Jonathan Drouin (Montreal) 2+2
2. Phillip Danault (Montreal) 1+3
3. Brendan Gallagher (Montreal) 0+2
A je konec! Ve třetí třetina strhli domácí vedení na svou stranu když se ve 45. minutě prosadil dělovkou Weber. V 52. minutě se radoval z dorážky Danault a v 55. minutě zasadil hřebíček do rakve střelou z jedničky Kotkaniemi. Za hosty ještě korigoval skóre Lemieux, který dostal kotouč do branky po odrazu od Price. Canadiens tedy pokračují v solidních výkonech a připisují si další 2 body. Naopak Winnipeg odjíždí z Montrealu s prázdnou.
Střely po 3. třetině: Domácí – 53, Hosté – 34.

59:10

59:10 Brendan LEMIEUX - 5:2

59:10

Winnipeg právě vstřelil branku!
Jets se přeci jen dočkali další branky! BRENDAN LEMIEUX měl kotouč u branky a odrazem od Price dostal touš za brankovou čáru, tohle je trochu smolný moment pro jinak bezchybného Price.
Asistence: Andrew Copp, Jacob Trouba

58:50

Kotouč na hokejkách domácích hráčů.

58:10

Montreal se znovu osvobozuje, tohle je zatím nepovedená přesilová hra hostů.

57:57

Střela Jacka Roslovice trefila Price do ramena.

56:58

Montreal vystihl nahrávku a ihned odpaluje kotouč.

56:31

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Max Domi – 2+2 min, hrubost).
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Mathieu Perreault – 2 min., hrubost).

56:16

Tomáš Tatar obětavě zblokoval střelu Tylera Myerse od modré.

55:40

Price si připisuje další zákrok betonem, tentokrát proti střele od modré.

54:04

54:04 Jesperi KOTKANIEMI - 5:1

54:04

Montreal právě vstřelil branku!
Tak to je neuvěřitelné co předvádí mladičký JESPERI KOTKANIEMI, který prodlužuje svou šňůru zápasů ve kterých skóroval na 4! Finská hvězda se nyní prosadil střelou z jedničky z pravé strany.
Asistence: Phillip Danault a Shea Weber.

53:47

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Tyler Myers – 2 min., krosček).

53:30

Jets se usadili ve třetině Habs, ale Price zatím nemusel zasahovat.

52:20

Nahrávka Nicolase Deslaurierse byla ztečovaná až do ochranné sítě a hra je přerušená.

51:23

51:23 Phillip DANAULT - 4:1

51:23

A je tu další branku domácího týmu! Brendan Gallagher doslova prolétl obranou hostů a vypálil, Connor Hellebuyck jeho střelu vyrazil přímo před PHILLIPA DANAULTA, který poslal kotouč do odkryté klece.
Asistence: Brendan Gallagher a Victor Mete.

51:10

Hra 4 na 4 zatím vyhovuje více domácím, kteří kotouč ještě nepůjčili Jets.

50:40

Domi zavezl kotouč do třetiny, ale Tatar ho za brankou ztratil.

50:11

Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:11

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Jonathan Drouin – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Mark Scheifele – 2 min., hrubost).

49:40

Habs brání modrou čáru a Winnipeg nemá nejmenší problém s rozehrávkou.

49:05

Drouin byl příliš nedočkavý a útok Habs zastavuje offside.

48:31

Laine vjel do třetiny příliš brzy a rozhodčí píská offside.

47:40

Domácí tým v posledních minutách hraje skvěle a fanoušci v Bell Center hlasitě povzbuzují svůj tým. Parádní atmosféra.

47:05

Skvělá kombinace domácího týmu vyústila ve střelu Tatara ze středu hřiště, ale slovenský útočník nepřekonal brankáře.

46:30

Jacob Trouba výborně do obrany, když si nevšímal puku a odzbrojil Gallaghera.

45:50

Další povedená střela v podání Armii, ale domácímu útočníkovi asi není souzeno prosadit se proti bývalému týmu.

45:20

Joel Armia se dostal ke střele z kruhu pro vhazování, Connor Hellebuyck střelu vyrazil ramenem!

44:02

44:02 Shea WEBER - 3:1

44:02

Montreal přidává další branku! Habs se usadili ve třetině, když se kotouč dostal na modrou na SHEAE WEBERA, který svou pověstnou pumelicí rozechvěl síť v brance. Asistence: Jonathan Drouin a Phillip Danault.

43:20

Jets se usadili ve třetině, Mason Appleton tečoval kotouč těsně před brankou a Price měl plné ruce práce!

42:50

Laine zavezl kotouč do třetiny,ale za brankou o něj přišel.

42:20

Jacob Trouba zahrál výborně tělem a odstavil od puku rozjetého Gallaghera.

41:40

Mete promáchl skákavý kotouč před brankou, ale Price byl připravený a ukořistil touš.

41:01

Tyler Myers vypálil dělovku od modré, jeho pokus Price neviděl,ale podařilo s emu reflexivně zasáhnout!

40:30

Phillip Danault zapracoval výborně do obrany a získal kotouč ve vlastním rohu.

40:01

I třetí úvodní buly patří domácímu týmu.

40:01

A je tu konec i druhé třetiny. V této části se prosadili pouze domácí zásluhou Drouina a skóre se tak zastavilo na 2:1. Oba týmy měly několik vyložených šancí, ale Price i Hellebuyck jsou dnes fantastičtí. Uvidíme, kterému týmu zbylo více sil na 3. a rozhodující třetinu.
Střely po 2. třetině: Domácí – 37, Hosté – 24.
Třetí třetina začne přibližně v 3:31.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:27

Jonathan Drouin v další velké šanci, ale ani tentokrát domácí útočník hattrick nedovršil!

38:58

Tatar je zpět na ledě a ihned se zapojil do útočné akce.

38:22

Útočnou snahu Jets zastavuje offside.

37:50

Price si připsal 3 zákroky proti střelám Marka Scheifeleho, skvělá práce od domácího brankáře!

37:34

Price vyrazil kotouč před sebe po střele Laineho, ale kanadský gólman touš před sebou našel a zamezil dorážkám.

37:09

Parádní zákrok Price proti střele z jedničky a Montreal vyhazuje kotouč.

36:49

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Tomáš Tatar – 2 min., nedovolené bránění).

36:32

Po delší době je kotouč ve třetině Habs, ale hráči o něj bojují podél mantinelů.

35:56

Adam Lowry se dostal ke kotouči po chybě domácích, ale Price se zaskvěl dobrým zákrokem!

34:59

Jesperi Kotkaniemi našel krásnou zadovkou před brankou postaveného Armiu,ale ten se nedokázal prosadit!

34:27

Connor je na ledě, Winnipeg přežil oslabení.

33:27

Habs kombinují ve třetině,ale střela Petryho byla hodně nepřesná a ke kotouči se dostali hosté.

32:56

Obrovská šance pro Drouina, který mohl završit hattrick,ale Connor Hellebuyck zasáhl "haškovsky" a zabránil vstřelení branky!

32:13

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Kyle Connor – 2 min., podrážení).

31:43

Blake Wheeler se dostal ke střele z kruhu pro vhazování, ale jeho pokus prolétl těsně vedle tyče!

31:05

Hra je teď plná nepřesností a ztratila trochu na tempu.

30:20

Další neuvěřitelný zákrok v podání hostujícího brankáře, tentokrát si na něm vylámal zuby Nicolas Deslauriers, který se nedokázal prosadit z dorážky!

29:23

Connor Hellebuyck výborně povyjel a zasáhl proti teči Gallaghera, která přišla v jeho bezprostřední blízkosti! Parádní zákrok hostujícího brankáře!

28:59

Nepovedená rozehrávka Habs končí zakázaným uvolněním.

28:20

Joel Armia se dostal před obránce,ale nepodařilo se mu zakončit, velká škoda pro domácí tým.

27:50

Blake Wheeler vypálil od modré, Price neměl zakrytý výhled a bez problému zasáhl.

26:50

Bryan Little se dostal ke střele po krosové nahrávce, a i k následné dorážce, ale Price poradil a přerušil hru!

26:10

Hra je po delší době ve třetině Habs, ale Price nemusel zasahovat.

25:40

Phillip Danault se dostal do šance, ale při střele zlomil hůl!

24:25

Price si poradil se střelou, která 2x změnila směr a vysloužil si ovace od fanoušků v hale!

23:27

Blake Wheeler hledal žabičkou spoluhráče před brankou,ale jeho nahrávka nenašla adresáta.

22:27

Victor Mete se prohnal s pukem kolem obránců a zakončil, Connor Hellebuyck se štěstím vyrazil kotouč nad branku!

20:43

20:43 Jonathan DROUIN - 2:1

20:43

Tak to ej povedený vstup do třetiny od Canadiens! JONATHAN DROUIN se dostal k puku na mantinelu ve středním pásmu, dovezl ho až k brance hostů a vymetl pavučinky z šibenice branky Hallebuycka!
Asistence: Phillip Danault.

20:01

Úvodní buly pro Habs.

20:01

A je tu konec první třetiny. V úvodním dějství se prosadily oba týmy, když se hned v 5. minutě prosadil Scheifele a Jets vedli. O 3 minuty později přispěchal s odpovědí Drouin a bylo srovnáno. Po zbytek třetiny byl domácí tým aktivnějším, ale další gól se Habs vstřelit nepovedlo. Price si v závěru připsal pár důležitých zákroků a do šaten se jde tak za stavu 1:1.
Střely po první třetině: Domácí – 18, Hosté – 11.
Druhá třetina začne přibližně v 2:34.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:59

Max Domi se v poslední vteřině dostal do šance,ale nestihl zakončit před sirénou.

19:13

Dustin Byfuglien se dostal ke střele z mezikruží, hostující hráč mířil nad rameno, ale Price si dokázal poradit!

18:40

Jesperi Kotkaniemi vypálil zápěstím ze středu hřiště,ale nezamířil přesně a kotouč minul branku.

17:50

Tyler Myers vypálil od modré, jeho pokus Price neviděl,ale touš nakonec prosvištěl těsně vedle tyče!

17:14

Jonathan Drouin hledal zadovkou spoluhráče,ale pouze odevzdal kotouč Jets.

16:15

Price si dobře povyjel a odpálil hokejkou kotouč před dotírajícím Markem Scheifelem.

15:58

Joel Armia napřáhl ke střele z kruhu pro vhazování, ale jeho pokus nezamířil do branky.

15:40

Lehkonen promáchl kotouč před brankou, to byla velká šance pro Habs!

15:10

Dělovka Dustina Byfugliena od modré skončila v lapačce Price.

14:50

Phillip Danault se dostal ke střele ze střední vzdálenosti,ale jeho pokus zablokovala obrana hostů.

14:25

Price si po delší době sáhl na kotouč, když zasáhl proti střele od modré. Následuje komerční přestávka.

13:59

Jonathan Drouin se proháčkoval až před branku,ale svůj backhandový pokus nenamířil do branky!

13:05

Montreal je nyní častěji na puku a udává tempo hry.

12:30

Na střely je nyní 16:6 pro Habs!

11:47

"Finská" lajna domácího týmu nyní zamkla Jets ve třetině a vytvořila si několik pěkných šancí!

11:01

Connor Hellebuyck teď předvedl několik až místy neuvěřitelných zákroků, když v leže zabránil dorážkám domácích.

10:40

Shea Weber se dostal ke své pověstné pumelici od modré, ale jeho pokus Hellebuyck vykopl betonem!

09:50

Mike Reilly vypálil dělovku od modré, k dorážce se dostal Domi,ale nedostal kotouč za záda Connora Hellebuycka.

08:58

Winnipeg mohl být znovu ve vedení,ale Brendan Lemieux promáchl kotouč před prázdnou brankou!

07:50

07:50 Jonathan DROUIN - 1:1

07:50

Domácí přispěchali bleskurychle s odpovědí! Brendan Gallagher našel zadovkou před brankou volného JONATHANA DROUINA, který se střelou z jedničky prosazuje. Asistence: Brendan Gallagher a Phillip Danault.

05:30

Price vyrazil střelu soupeře do ochranné sítě a máme tu komerční přestávku.

04:54

04:54 Mark SCHEIFELE - 0:1

04:54

A je tu první branka utkání! Ben Chiarot našel krásnou nahrávkou takřka přes celé hřiště volného Connora, který se dostal do přečíslení 2 na 1 a předložil kotouč MARKU SCHEIFELEMU, který uklidil kotouč do prázdné branky.
Asistence: Kyle Connor a Ben Chiarot.

04:15

Brendan Gallagher vypálil od mantinelu, jeho pokus Hellebuyck vykopl betonem i přes zakrytý výhled!

03:50

Brendan Gallagher našel krásnou nahrávkou před brankou volného Phillipa Danaulta, který tečoval kotouč těsně mimo branku!

02:52

Hudon zavezl kotouč před branku soupeře a Connor Hellebuyck měl obrovské problémy a plné ruce práce.

02:07

Dorážka Laineho mířila do odkryté klece,ale Price se stihl přesunout!

01:41

Tatar se po nemoci vrátil do sestavy a vypálil, ale jeho pokus se nevešel mezi 3 tyče.

00:48

Winnipeg se usadil ve třetině soupeře a Carey Price si připisuje první zákrok utkání.

00:01

Úvodní buly pro domácí tým.

00:01

Montreal Canadiens: Price (Niemi) – S. Weber, Mete, Petry, Reilly, Jo. Benn, Kulak – Gallagher, Danault, Drouin – Peca, Domi, Tatar – Armia, Kotkaniemi, Lehkonen – Hudon, Chaput, Deslauriers.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey, Trouba, Chiarot, Byfuglien, D. Kulikov, T. Myers – Connor, Scheifele, Wheeler – Laine, Little, Roslovic – Perreault, Lowry, B. Tanev – Lemieux, Copp, Appleton.

Rozhodčí: Rehman, Watson – Murray, Nowak.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Montreal Canadiens
Canadiens jsou na tom úplně stejně. Z posledních 5ti zápasů získali 7 bodů, když si poradili s Arizonou, Edmontonem a v minulém kole s Anaheimem. V zápase s Ducks se dokázal znovu prosadit mladičký Jesperi Kotkaniemi, který se stal prvním mladíčkem v histotii Habs. který vstřelil gól ve 3 zápasech za sebou. V tabulce Východní konference najdeme Habs na 4. místě s 66 body.
Nejproduktivnější hráči
1. Domi – 17 + 30
2. Drouin – 15 + 27
3. Tatar – 16 + 23
Winnipeg Jets
Jets se v poslední době daří. Z posledních 5ti zápasů se hostující tým radoval hned 3x a získal 7 bodů.Jets si poradili s Bostonem, Columbusem a Anaheimem. V minulém zápase stíhačky podlehly San Jose 2:3 v prodloužení a zapsaly aspoň bod. Na listinu střelců se v zápase proti Sharks dostali Wheeler a Perreault. V tabulce Západní konference najdeme Jets na 2. místě se 71 body.
1. Wheeler – 11 + 54
2. Scheifele – 26 + 36
3. Connor – 22 + 20
Dobré ráno, vítám všechny fanoušky nejlepší hokejové ligy. Dnes se spolu podíváme na souboj mezi Montreal Canadiens a Winnipeg Jets.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.

5:2

Branky a nahrávky: 8. Drouin (Gallagher, Danault), 21. Drouin (Danault), 45. S. Weber (Drouin, Danault), 52. Danault (Gallagher, Mete), 55. Kotkaniemi (Danault, S. Weber) – 5. Scheifele (Connor, Chiarot), 60. Lemieux (Copp, Trouba)

Rozhodčí: Rehman, Watson – Murray, Nowak

04:54 WPG 0:1 Scheifele (Connor, Chiarot)
07:50 MTL 1:1 Drouin (Gallagher, Danault)
20:43 MTL 2:1 Drouin (Danault)
32:13 WPG 2 Connor, podrážení
36:49 MTL 2 Tatar, nedovolené bránění
44:02 MTL 3:1 S. Weber (Drouin, Danault)
50:11 MTL 2 Drouin, sekání