2:0

konec (1:0, 1:0, 0:0)

29.01.2019, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • 40. kolo • Jakub Mahr

Tipsport: 2.57 4.3 2.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V Karlových Varech tedy končíme za stavu 2:0 pro domácí. Oba týmy se snažili v posledních dvaceti minutách vstřelit gól, oba brankáři však výborně bránili svá útočiště a nenechali svoje spoluhráče v nesnázích. Olomouc ještě na konci posledního dějství nasadila šestého hráče, ani jí, a ani domácím se však nepodařilo dostat puk do klece. Z tohoto online přenosu je to již ode mne vše, děkuji, že jste jej sledovali a u dalších se budu těšit. Jakub Mahr (20:21:32)

58:44

Olomouc to zkouší v šesti bez brankáře.

58:01

Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:10

Flek pálil zprava, Lukáš ale zastavil puk lapačkou.

56:43

Energie posílá puk do zakázaného uvolnění, buly u Novotného.

55:37

Černý dorážel puk z předbrankového prostoru, poslal jej ale nad Lukášovu klec.

54:42

Domácí nahodili kotouč přes celou ledovou plochu a Jakub Flek za ním sprintoval, před Lukášem se jej však zmocnila olomoucká obrana.
Dnešní utkání sleduje 2903 diváků.

53:58

Novotný skočil po puku, který mu vypadl z lapačka a zabránil tak možnému nebezpečí.

52:24

Po inkasovaném tvrdém zákroku u mantinelu zůstal Beránek ležet na ledové ploše, za doprovodu spoluhráčů nyní odjíždí na střídačku.

51:56

Západočechům se nedaří osvobodit z vlastního pásma.

50:58

Lukáš zastavil další pokus energetiků a dává tak svému týmu ještě trochu naděje.

49:45

Sičák obdržel přihrávku na modrou a vystřelil z nápřahu, střela mu ale nevyšla, a tak puk přebírají hosté.

48:49

Vlach pálil zpoza levého kruhu, Lukáš však jeho střelu vyrazil hokejkou.

46:57

Energie vyrazila s pukem do útočné třetiny, hosté je však posílají na druhou stranu.

45:41

Lapšanský po souboji u mantinelu vyhodil kotouč do ochranné sítě, vhazovat se bude za modrou.

44:56

Ostřížek pálil zleva od mantinelu, Novotný ale na jeho střelu parádně vytáhl lapačku.

43:24

Zdeněk Irgl (OLO) odjel na trestnou lavici, kde bude odpykávat dvě minuty za zdržování hry, vystřelení puku mimo hrací plochu.

2:0

Branky a nahrávky: 4. O. Beránek (R. Vlach), 34. Balán (T. Mikúš, J. Černý)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Kuchař) – Plutnar, Šenkeřík, Sičák (A), M. Rohan, Kozák, Eminger, Šafář – T. Rachůnek, Gríger, Flek – J. Černý, R. Vlach, O. Beránek – Lapšanský, Skuhravý (C), Kohout – Stloukal, Balán (A), T. Mikúš.

HC Olomouc: Lukáš (Konrád) – Vyrůbalík (C), Jaroměřský, Ondrušek (A), J. Galvas, Švrček, Rutar – Ostřížek, J. Knotek (A), Jergl – Burian, Strapáč, Irgl – Laš, Skladaný, Mráz – Handl, V. Tomeček.

Rozhodčí: Pešina, Bejček – Brejcha, Jelínek