1. liga (SR)

HC Topoľčany – HK 95 Považská Bystrica

4:0

konec (0:0, 1:0, 3:0)

29.01.2019, 18:00 • ZŠ Topoľčany • 44. kolo • Info o důležitých událostech (Viktor Kalinács) sk

Tipsport: 1.3 6.3 5.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Topoľčany síce vyhrali, no tretie miesto nevybojovali. Dubnica doma zvíťazila nad Martinom po predĺžení, keď aspoň remízu zachraňovala v hodine dvanástej. HC tak končí na štvrtej priečke, v play-off sa stretne so Skalicou.

Považská Bystrica sa do vyraďovacej časti nedostala. Na ôsmu Spišskú Novú Ves stratila päť bodov, nepomohla by jej ani výhra na pôde Topoľčian. (20:29:33)

58:09

Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Albín Podstavek – 2 min., držanie hokejky).

55:57

Topoľčany dali gól!
Ešte jeden klinec do rakvy Považskej Bystrice pridáva MARTIN UHNÁK.

Asistencia: Patrik Bečka.

55:46

Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Peter Lichanec – 2+2 min, hrubosť + 10 min. osobný trest, hrubosť).
Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Milan Drevenák – 2+2 min, hrubosť).

53:10

Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Jakub Cíger – 10 min. osobný trest, nešportové správanie).
Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Lukáš Ďurkech – 2 min., podrazenie).

52:29

Je definitívne rozhodnuté, MARTIN KALINÁČ strieľa svoj druhý zásah počas tohto dňa.

46:42

Oddychový čas hostí.

46:42

DOMINIK LAŠŠO navyšuje náskok favorita, domáce HC je blízko triumfu.

Asistencia: Peter Šťastný.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Sledujeme duel, ktorý veľa gólov neprináša. Aj preto môžeme čakať na finálne rozuzlenie. Bližšie k triumfu sú domáci hokejisti Topoľčian.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

38:07

Gólu sme sa dočkali necelé dve minúty pred koncom druhej tretiny. Presilovku využil MARTIN KALINÁČ.

Asistencie: Albín Podstavek, Miloš Bystričan.

36:05

Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Patrik Ligas – 2 min., krosček).

34:40

Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Jozef Klenko – 10 min. osobný trest, hrubosť).

34:40

Súčasné vylúčenie:
Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Jozef Klenko – 5 min., hrubosť + osobný trest do konca zápasu, hrubosť).
Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Jozef Danielčak – 2+2 min, hrubosť + 10 min. osobný trest, hrubosť).

30:01

Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Lukáš Ďurkech – 2 min., sekanie).

20:01

Začala sa druhá tretina.
Bezgólový výsledok necháva otvorené šance pre obe strany. Využiť to môžu Topoľčany, ktoré strácajú na tretiu Dubnicu len bod. Tá prehráva proti Skalici po prvej tretine 0:2.

4:0

Branky a nahrávky: 39. Kalináč (Podstavek, Bystričan), 47. Laššo (Šťastný), 53. Kalináč, 56. Uhnák (Bečka)

HC Topoľčany: Halo (Komžík) – Ďurčo, Bystričan, Hrudík, Loydl, Hruška, Hřebíček, Bulák, Gergel – Lichanec, Tomčák, Podstavek – Nemček, Kalináč, Kluka – Šťastný, Laššo, Uhnák – Pekarčík, Klenko, Bečka

HK 95 Považská Bystrica: Kompas (Klinčúch) – J. Ďurkech, L. Ďurkech, Trška, Fančovič, Leško, Niník, Augustín, Koreník – Drevenák, Zlocha, Cíger – Dolinajec, Ligas, Koleda – Bednár, Németh, Mokrohajský – Danielčak, Turan, Rodionov

Rozhodčí: Krist – J. Konc ml., D. Konc ml.

07:47 POB 2 Leško, sekání
13:03 POB 2 Cíger, hákování
30:01 POB 2 L. Ďurkech, sekání
34:40 TOP 5+DKZ Klenko, hrubost+hrubost