29.01.2019, 15:00 • Arena Metallurg • Jan Prošek

Tipsport: 3.85 4.3 1.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v zápase
Michal Bulíř (MET) 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:16. (17:13:12)
Domácí celek se v tomto zápase sice dostal do vedení, ale pak se třikrát v řadě dokázal prosadit hostující klub, který tak bere dva body za výhru 3:1. Hosté byli jednoznačně lepší ve třetí třetině, ve které vstřelil tři branky, čímž zápas rozhodli.

59:56

59:56 Sergej PLOTNIKOV - 1:3

59:56

Petrohrad právě vstřelil branku!
Hosté dávají gól do prázdné branky, přes celé kluziště se trefuje SERGEJ PLOTNIKOV. Asistence: Ilja Kablukov.

59:40

Alexej Běreglazov pálí, jeho rána byla zblokovaná.

59:20

Další rána Magnitogorsku končí mimo.

59:00

Alexej Běreglazov neměl komu rozehrát, situaci vyřešil dobře, domácí dál pokračují v akci.

58:50

Magnitogorsk se drží v útočném pásmu.

58:31

Domácí hrají bez brankáře.

58:12

Domácí celek se dostal do útočného pásma, kde drží puk a snaží se něco vymyslet.

57:50

Jarno Koskiranta dostal kotouč do útočného pásma, kde kombinuje se spoluhráči.

56:33

Vhazovat se tak bude před brankou Petrohradu.

56:01

Petrohrad rozehrává od své branky, rychle se pokoušel přenést hru, jenže je z toho icing.

55:26

Domácí celek se musí bránit aktivní hře soupeře. Sergej Plotnikov dostal kotouč před branku, ale vypálit nedokázal.

55:01

Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, Ivan Vereščagin pálil od modré čáry, jeho ránu kryje brankář.

54:32

Před brankou domácího celku se strhla potyčka, kterou vyprovokoval Iiro Pakarinen. Zdá se, že všechno sudí vyřeší domluvou.

54:00

Mnoho šancí momentálně k vidění není, Sergej Mozjakin pálil od modré čáry, jeho projektil kryje brankář Igor Šesťorkin.

52:59

Zakázané uvolnění, buly se bude vhazovat před brankou hostujícího celku.

1:3

Branky a nahrávky: 35. Ljubimov (Běreglazov, Olšanskij) – 43. Byvalcev (Gavrikov), 50. Jakupov (Prochorkin, N. Gusev), 60. S. Plotnikov (Kablukov)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Zagidulin) – Matuškin, Vereščagin, Rylov, Běreglazov, V. Vasiljev, J. Birjukov, Olšanskij – Mozjakin, N. Kuljomin, Ellison – Dorofejev, Rasmussen, Pakarinen – N. Shore, Čibisov, Bulíř – Několenko, Timkin, Ljubimov – Djukarev.

SKA Petrohrad: Šesťorkin (Hellberg) – Rundblad, Gavrikov, Chafizullin, A. Bělov, Zub, Zubarev, Sjomin – Dacjuk, S. Plotnikov, Kručinin – Byvalcev, Barabanov, Kuzmenko – Jakupov, Prochorkin, N. Gusev – Koskiranta, Kablukov, Ketov – Ivan Morozov.

Rozhodčí: Oskirko, Romasko – Bernesjov, Judin

13:37 PET 2 Sjomin, vysoká hůl
34:24 MET 1:0 Ljubimov (Běreglazov, Olšanskij)
42:19 PET 1:1 Byvalcev (Gavrikov)
45:58 MET 2 Vereščagin, držení
49:16 PET 1:2 Jakupov (Prochorkin, N. Gusev)