4:3
konec (1:1, 2:2, 1:0)
19.01.2019, 19:15 • 39. kolo • Lukáš Caha (@Lukiys16)
Tipsport: 2.16 4.72 2.54 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.16 - 4.72 - 2.54
Dornbirn Bulldogs – HC LERAM Orli Znojmo
4:3
konec (1:1, 2:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 12. Timmins (O´Donnell, Trotter), 22. Häußle (Parks), 34. O´Donnell (Trotter), 50. O´Donnell – 10. Luciani (Vainonen, Matuš), 27. Mrázek (Bartoš, Němec), 30. Hlava (McPherson, Bartoš)
Karty:
Neproměněná penalta:
Dornbirn Bulldogs:
Rinne (Stroj) – Magnan, Gauthier, McNeill, Connelly, Pulli, Vallant, Wolf – O´Donnell, Dupont, Trotter – Pöschmenn, Timmins, Reid – Neubauer, Häußle, Parks – Haberl, Zwerger.
Náhradníci:
Trenér:
HC LERAM Orli Znojmo:
Lassila (Halász) – Parkkonen, Sedlák, Vainonen, Tejnor, Lattner, Stehlík, Kruckovyč, Jonáš – Kalus, Matuš, Luciani – Hlava, Stretch, McPherson – Němec, Bartoš, Mrázek – Špaček, Novák, Oščádal.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Iverson, Nikolic K. – Schauer, Seewald
Diváci:
1. třetina | ||||
09:54 | ZNO | 0:1 | Luciani (Vainonen, Matuš) | |
11:02 | DOR | 1:1 | Timmins (O´Donnell, Trotter) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:57 | DOR | 2:1 | Häußle (Parks) | |
26:25 | ZNO | 2:2 | Mrázek (Bartoš, Němec) | |
29:11 | ZNO | 2:3 | Hlava (McPherson, Bartoš) | |
30:02 | DOR | 2 | Pulli, podrážení | |
32:44 | ZNO | 2 | Vainonen, držení | |
33:43 | DOR | 3:3 | O´Donnell (Trotter) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
44:52 | DOR | 2 | Trotter, hození hole nebo předmětu | |
49:12 | DOR | 4:3 | O´Donnell | |
51:08 | ZNO | 2 | Stehlík, podrážení | |
DOR | 2 | Connelly, nafilmovaný pád nebo přehrávání | ||
56:13 | DOR | 2 | Connelly, sekání | |
56:43 | ZNO | 2 | Hlava, nedovolené bránění | |
Konec |
Salzburg – Slavia 11:00 5:3
Jihlava – K. Vary 12:00 0:5
Olomouc – Kladno • po prodl. 12:00 4:5
Mountfield HK – Přerov • po s.n. (0:1) 12:00 2:3
Č. Budějovice – Liberec 12:00 5:1
Vsetín – Plzeň 12:00 2:3
Vítkovice – Sparta 12:00 4:3
Třinec – Pardubice 12:00 3:0
Žďár n/S – Chomutov 13:00 2:4
Kometa Brno – HC Litvínov 13:00 4:1
Havlíčkův Brod – Zlín 13:30 1:4
Havířov – Mladá Boleslav 14:00 5:2
Havířov – Třinec 10:30 5:1
Havlíčkův Brod – Č. Budějovice 10:30 2:1
Pardubice – Kometa Brno 12:00 7:2
Zlín – Vítkovice • po prodl. 12:00 3:4
Kobra – PZ Kladno 12:00 2:3
Přerov – Vsetín 12:00 2:5
HC Litvínov – Slavia 12:00 3:1
Plzeň – Kladno 12:30 3:5
Jihlava – Mladá Boleslav • po s.n. (3:1) 12:45 2:1
Liberec – Mountfield HK • po prodl. 13:00 3:4
Tábor – Žďár n/S 14:45 3:4
HK MD Šumperk – Warriors Brno 15:15 5:2
Sparta – K. Vary 16:00 4:1
Olomouc – Technika Brno • po prodl. 16:30 2:3
56:43
56:13
51:08
Vyloučení v týmu Dornbirner EC (Connelly – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
44:52
32:44
30:02