2:1
konec (0:0, 2:1, 0:0 - N 1:0)
19.01.2019, 10:30 • ZS Kotlina • Nadstavba D • Milan Sochor (@minusochor)
BK Havlíčkův Brod – HC Motor České Budějovice
2:1
konec (0:0, 2:1, 0:0 - N 1:0)
Branky a nahrávky: 29. Krejčí (Dvořák, Zych), 33. Janko (Prášek), 64. Dvořák (Dymák) – 31. Březina (Kudrnáč)
Karty:
Neproměněná penalta:
BK Havlíčkův Brod:
Kubík – Dvořák, Besmák, Zych, Kuchta, Jiráček, Kutlvašr, Doležal – Dymák, Juřica, Rauš, Janko, Holenda, Beneš, Kozlík, Krejčí, Vašák, Prášek
Náhradníci:
Trenér:
HC Motor České Budějovice:
Slanina (Máca) – Novák, Cibulka, Hail, Hromada – Hála, Lukeš, Dub, Marhoun, Petrásek, Březina, Pitel, Placek, Kumpfmüller, Budík, Kudrnáč, Dubský, Čančura, Sochor
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jakub Macek – Václav Kubíček, Martina Zadinová
Diváci:
1. třetina | ||||
11:48 | CEM | 2 | Marhoun, sekání | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:41 | CEM | 2 | Kumpfmüller, podrážení | |
25:31 | HBR | 2 | Rauš, podrážení | |
27:04 | CEM | 2 | Hail, nedovolené bránění | |
28:45 | CEM | 2 | Dubský, podrážení | |
28:56 | HBR | 1:0 | Krejčí (Dvořák, Zych) | |
30:01 | CEM | 1:1 | Březina (Kudrnáč) | |
32:43 | HBR | 2:1 | Janko (Prášek) | |
33:30 | HBR | 2 | Zych, podrážení | |
36:03 | CEM | 2 | Hail, držení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:40 | HBR | 2 | Juřica, krosček | |
42:14 | HBR | 2 | Zych, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
49:06 | HBR | 2 | Kozlík, hákování | |
50:11 | CEM | 2 | Petrásek, hákování | |
50:55 | HBR | 2 | Besmák, podrážení | |
Konec | ||||
Prodloužení | ||||
62:58 | CEM | 2 | Březina, sekání | |
63:49 | HBR | 3:1 | Dvořák (Dymák) | |
po prodl. |
Salzburg – Slavia 11:00 5:3
Jihlava – K. Vary 12:00 0:5
Olomouc – Kladno • po prodl. 12:00 4:5
Mountfield HK – Přerov • po s.n. (0:1) 12:00 2:3
Č. Budějovice – Liberec 12:00 5:1
Vsetín – Plzeň 12:00 2:3
Vítkovice – Sparta 12:00 4:3
Třinec – Pardubice 12:00 3:0
Žďár n/S – Chomutov 13:00 2:4
Kometa Brno – HC Litvínov 13:00 4:1
Havlíčkův Brod – Zlín 13:30 1:4
Havířov – Mladá Boleslav 14:00 5:2
Havířov – Třinec 10:30 5:1
Havlíčkův Brod – Č. Budějovice 10:30 2:1
Pardubice – Kometa Brno 12:00 7:2
Zlín – Vítkovice • po prodl. 12:00 3:4
Kobra – PZ Kladno 12:00 2:3
Přerov – Vsetín 12:00 2:5
HC Litvínov – Slavia 12:00 3:1
Plzeň – Kladno 12:30 3:5
Jihlava – Mladá Boleslav • po s.n. (3:1) 12:45 2:1
Liberec – Mountfield HK • po prodl. 13:00 3:4
Tábor – Žďár n/S 14:45 3:4
HK MD Šumperk – Warriors Brno 15:15 5:2
Sparta – K. Vary 16:00 4:1
Olomouc – Technika Brno • po prodl. 16:30 2:3
62:58
50:55
50:11
49:06
42:14
40:40
36:03
33:30
28:45
27:04
25:31
24:41
11:48