2:3
konec (0:2, 1:0, 1:1 - N 0:0 - 0:1)
19.01.2019, 12:00 • Nadstavba C • Info o změnách stavu (Matěj Vybíral (@Matavyb))
HC Kobra Praha – PZ Kladno
2:3
konec (0:2, 1:0, 1:1 - N 0:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 30. Kvasnička (Lederer), 57. Král (Frydrich) – 2. Hanousek (Šugár), 13. Šugár (Hanousek), 48. Sýkora, rozh. náj. Hurta
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Kobra Praha:
Tuček (Černý) – Bucek, Mašek, Šesták, Bartoň, Frydrich, Klobouček – Král, Tichý, Sekula, Valenta, Halfar, Strnad, Lederer, Kvasnička, Tůma
Náhradníci:
Trenér:
PZ Kladno:
Gabriška (Danda) – Melichna, Sýkora, Hříbal, Deniger, Horn, Hvězda – Bareš, Rejna, Hurta, Hanousek, Šugár, Kulich, Vimmer, Redlich, Mikeska
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Müller – Špůr, Sekera
Diváci: 65
1. třetina | ||||
01:15 | KLP | 0:1 | Hanousek (Šugár) | |
08:55 | KOB | 2 | Šesták, krosček | |
10:11 | KLP | 2 | Šugár, nesportovní chování | |
12:32 | KLP | 0:2 | Šugár (Hanousek) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:05 | KOB | 2 | Klobouček, napadení | |
KOB | 2 | Kvasnička, faul kolenem | ||
25:49 | KLP | 2 | Sýkora, nesportovní chování | |
29:33 | KOB | 1:2 | Kvasnička (Lederer) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:40 | KLP | 2 | Sýkora, krosček | |
44:50 | KLP | 2 | Hříbal, vysoká hůl | |
47:08 | KLP | 1:3 | Sýkora | |
56:33 | KOB | 2:3 | Král (Frydrich) | |
58:17 | KLP | 2 | Hříbal, vysoká hůl | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
65:00 | KLP | 2:3 | Hurta (rozh. náj.) | |
Konec |
Salzburg – Slavia 11:00 5:3
Jihlava – K. Vary 12:00 0:5
Olomouc – Kladno • po prodl. 12:00 4:5
Mountfield HK – Přerov • po s.n. (0:1) 12:00 2:3
Č. Budějovice – Liberec 12:00 5:1
Vsetín – Plzeň 12:00 2:3
Vítkovice – Sparta 12:00 4:3
Třinec – Pardubice 12:00 3:0
Žďár n/S – Chomutov 13:00 2:4
Kometa Brno – HC Litvínov 13:00 4:1
Havlíčkův Brod – Zlín 13:30 1:4
Havířov – Mladá Boleslav 14:00 5:2
Havířov – Třinec 10:30 5:1
Havlíčkův Brod – Č. Budějovice 10:30 2:1
Pardubice – Kometa Brno 12:00 7:2
Zlín – Vítkovice • po prodl. 12:00 3:4
Kobra – PZ Kladno 12:00 2:3
Přerov – Vsetín 12:00 2:5
HC Litvínov – Slavia 12:00 3:1
Plzeň – Kladno 12:30 3:5
Jihlava – Mladá Boleslav • po s.n. (3:1) 12:45 2:1
Liberec – Mountfield HK • po prodl. 13:00 3:4
Tábor – Žďár n/S 14:45 3:4
HK MD Šumperk – Warriors Brno 15:15 5:2
Sparta – K. Vary 16:00 4:1
Olomouc – Technika Brno • po prodl. 16:30 2:3
58:17
44:50
42:40
25:49
24:05
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Kvasnička – 2 min., faul kolenem).
10:11
08:55