3:4
po prodl. (2:0, 1:1, 0:2 - 0:1)
19.01.2019, 12:00 • ZS Luďka Čajky • Nadstavba B • Vojtěch Jurák
Berani Zlín – HC Vítkovice Ridera
3:4
po prodl. (2:0, 1:1, 0:2 - 0:1)
Branky a nahrávky: 9. Šindelek (Laciga, Lavička), 14. Chludil (Laciga, Hoferek), 37. Šindelek (Šimášek, Chludil) – 24. Kotásek (Krejsa, Petr), 50. Schauer (Petr, Rajčan), 54. Krejsa (Petr), 63. Kotásek (Bystroň)
Karty:
Neproměněná penalta:
Berani Zlín:
Synek (Hamrla) – Nábělek, Šimášek, Sýkora, Burian, Šindelek, Čapka, Hoferek – Chludil, Tomeček, Ševčík, Mojžíš, Laciga, Ramert, Frömel, Kráčalík, Lavička
Náhradníci:
Trenér:
HC Vítkovice Ridera:
Münch (Bartošák) – Bystroň, Cubo, Machů, Kosina, Puchala, Řepa – Holaník, Kotásek, Přibyl, Krejsa, Petr, Rajčan, Brada, Schauer, Juříček
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Goňa – Kociňák, Pospíšil
Diváci:
1. třetina | ||||
1:48 | VIT | 2 | Cubo, hákování | |
8:24 | VIT | 2 | Krejsa, pozdní dohrání | |
8:51 | ZLN | 1:0 | Šindelek (Laciga, Lavička) | |
12:46 | VIT | 2 | Řepa, hákování | |
13:12 | ZLN | 2:0 | Chludil (Laciga, Hoferek) | |
17:44 | VIT | 2 | Puchala, podrážení | |
19:49 | ZLN | 2 | Chludil, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:36 | VIT | 2:1 | Kotásek (Krejsa, Petr) | |
25:17 | ZLN | 2 | Kráčalík, faul kolenem | |
27:12 | ZLN | 2 | Šindelek, vysoká hůl | |
32:07 | ZLN | 2 | Kráčalík, sekání | |
32:47 | VIT | 2 | Rajčan, sekání | |
36:27 | ZLN | 3:1 | Šindelek (Šimášek, Chludil) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:08 | ZLN | 2 | Hoferek, hákování | |
42:38 | ZLN | 2 | Šimášek, hrubost | |
VIT | 2 | Krejsa, držení hole | ||
47:28 | ZLN | 2 | Lavička, hákování | |
49:54 | VIT | 3:2 | Schauer (Petr, Rajčan) | |
53:08 | VIT | 3:3 | Krejsa (Petr) | |
57:00 | VIT | 2 | Rajčan, podrážení | |
58:33 | ZLN | 2 | Burian, sekání | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
62:59 | VIT | 3:4 | Kotásek (Bystroň) | |
po prodl. |
Salzburg – Slavia 11:00 5:3
Jihlava – K. Vary 12:00 0:5
Olomouc – Kladno • po prodl. 12:00 4:5
Mountfield HK – Přerov • po s.n. (0:1) 12:00 2:3
Č. Budějovice – Liberec 12:00 5:1
Vsetín – Plzeň 12:00 2:3
Vítkovice – Sparta 12:00 4:3
Třinec – Pardubice 12:00 3:0
Žďár n/S – Chomutov 13:00 2:4
Kometa Brno – HC Litvínov 13:00 4:1
Havlíčkův Brod – Zlín 13:30 1:4
Havířov – Mladá Boleslav 14:00 5:2
Havířov – Třinec 10:30 5:1
Havlíčkův Brod – Č. Budějovice 10:30 2:1
Pardubice – Kometa Brno 12:00 7:2
Zlín – Vítkovice • po prodl. 12:00 3:4
Kobra – PZ Kladno 12:00 2:3
Přerov – Vsetín 12:00 2:5
HC Litvínov – Slavia 12:00 3:1
Plzeň – Kladno 12:30 3:5
Jihlava – Mladá Boleslav • po s.n. (3:1) 12:45 2:1
Liberec – Mountfield HK • po prodl. 13:00 3:4
Tábor – Žďár n/S 14:45 3:4
HK MD Šumperk – Warriors Brno 15:15 5:2
Sparta – K. Vary 16:00 4:1
Olomouc – Technika Brno • po prodl. 16:30 2:3
58:33
57:00
47:28
42:38
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Krejsa – 2 min., držení hole).
41:08
32:47
32:07
27:12
25:17
19:49
17:44
12:46
8:24
1:48