3:5
konec (0:1, 3:2, 0:2 - N 0:0 - 0:1)
19.01.2019, 12:30 • Home Monitoring Aréna • Nadstavba A • Vojtěch Honzík
HC Škoda Plzeň – Rytíři Kladno
3:5
konec (0:1, 3:2, 0:2 - N 0:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 21. Dáňa (Dvořák, M. Soukup), 23. Kupčo (Jánský, Soukup), 24. Hauser (Špaček) – 20. Bareš, 38. Hrabík (Koštoval, Šilhavý), 40. Šapovaliv (Bareš, Chrenka), 56. Bareš (Havel, Alscher), 60. Sojka (Koštoval, Hrabík), rozh. náj. Sojka
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Škoda Plzeň:
Bočan (Lokajíček) – Hodinář, Dolhý, Jánský, Jiříček, Špaček, Houdek, Páník – Hauser, D. Soukup, Korčák, Dvořák, Dáňa, M. Soukup, Václavík, Kaiser, Šiler, Kupčo
Náhradníci:
Trenér:
Rytíři Kladno:
Suk (Jaňour) – Danda, Alscher, Havel, Koštoval, Kohlíček, Ticháček – Kouba, Sojka, Hrabík, Šilhavý, Bareš, Adam, Šapovaliv, Chrenka.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Šindel – Brejcha, Pešek
Diváci:
1. třetina | ||||
05:48 | KLA | 2 | Koštoval, hákování | |
18:41 | KLA | 2 | Ticháček, sekání | |
19:03 | KLA | 0:1 | Bareš | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:32 | PLZ | 1:1 | Dáňa (Dvořák, M. Soukup) | |
22:26 | PLZ | 2:1 | Kupčo (Jánský, Soukup) | |
23:35 | PLZ | 3:1 | Hauser (Špaček) | |
24:19 | PLZ | 2 | Jiříček, hákování | |
31:52 | PLZ | 2 | Jánský, podrážení | |
33:50 | PLZ | 2 | Páník, hrubost | |
KLA | 2 | Bareš, hrubost | ||
35:10 | KLA | 2 | Danda, vysoká hůl | |
37:46 | KLA | 3:2 | Hrabík (Koštoval, Šilhavý) | |
38:44 | PLZ | 2 | Jánský, hákování | |
39:26 | KLA | 3:3 | Šapovaliv (Bareš, Chrenka) | |
40:00 | KLA | 2 | Kouba, sekání | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:33 | PLZ | 2 | Hodinář, nedovolené bránění | |
52:36 | PLZ | 2 | Korčák, sekání | |
55:24 | KLA | 3:4 | Bareš (Havel, Alscher) | |
57:37 | PLZ | 2 | Hodinář, podrážení | |
59:27 | KLA | 3:5 | Sojka (Koštoval, Hrabík) | |
Konec | ||||
Prodloužení | ||||
61:23 | PLZ | 2 | Šiler, podrážení | |
Samostatné nájezdy | ||||
KLA | 3:6 | Sojka (rozh. náj.) | ||
po s.n. |
Salzburg – Slavia 11:00 5:3
Jihlava – K. Vary 12:00 0:5
Olomouc – Kladno • po prodl. 12:00 4:5
Mountfield HK – Přerov • po s.n. (0:1) 12:00 2:3
Č. Budějovice – Liberec 12:00 5:1
Vsetín – Plzeň 12:00 2:3
Vítkovice – Sparta 12:00 4:3
Třinec – Pardubice 12:00 3:0
Žďár n/S – Chomutov 13:00 2:4
Kometa Brno – HC Litvínov 13:00 4:1
Havlíčkův Brod – Zlín 13:30 1:4
Havířov – Mladá Boleslav 14:00 5:2
Havířov – Třinec 10:30 5:1
Havlíčkův Brod – Č. Budějovice 10:30 2:1
Pardubice – Kometa Brno 12:00 7:2
Zlín – Vítkovice • po prodl. 12:00 3:4
Kobra – PZ Kladno 12:00 2:3
Přerov – Vsetín 12:00 2:5
HC Litvínov – Slavia 12:00 3:1
Plzeň – Kladno 12:30 3:5
Jihlava – Mladá Boleslav • po s.n. (3:1) 12:45 2:1
Liberec – Mountfield HK • po prodl. 13:00 3:4
Tábor – Žďár n/S 14:45 3:4
HK MD Šumperk – Warriors Brno 15:15 5:2
Sparta – K. Vary 16:00 4:1
Olomouc – Technika Brno • po prodl. 16:30 2:3
Hosté dnes i ve velice úzké sestavě dokázali na ledě indiánů vybojovat všechny čtyři body, když předvedli parádní obrat z 1:3 na 5:3 a v nájezdech nepovolili domácím ani jeden gól.
Střely na branku: 36:31.
Tímto konstatováním se s vámi loučím a těším se někdy z Plzně opět na počtenou! (14:52:37)
Oba úspěšní exekutoři – ADAM SOJKA i Adam Bareš – uspěli svižnými ranami k tyči.
4. série 0:2
4. série 0:2
3. série 0:1
3. série 0:1
2. série 0:1
2. série 0:1
1. série 0:1
1. série 0:1
65:00
64:50
64:01
63:23
63:04
62:42