DHL Extraliga juniorů

Mountfield HK – HC ZUBR Přerov

2:3

po s.n. (0:1) (0:2, 0:0, 2:0 - 0:0)

19.01.2019, 12:00 • ČPP Aréna, Hradec Králové • Skupina o 13. - 24. místo • Jan Karel

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC ZUBR Přerov.
Vítěznou trefu v nájezdech obstaral Martin Ryšavý.

64:35

Poslední útok mohou využít domácí, konkrétně Vojtěch Síla, který však branku netrefil a jde se na nájezdy.

62:35

Szymon Bienek dostal krásnou nahrávku a ocitl se tváří v tvář Dvořákovi. Ten ho však opět vychytal.

61:30

Martin ryšavý jel osamocen na Daniela Dvořáka, který ho opět vychytal a drží šance svého týmu.

60:28

Rychlý brejk hostů z Přerova přerušil až výtečný zákrok Dvořáka.

59:11

Hradec právě vstřelil branku!
Vyrovnáno! Petr Poppel nahrál na modrou, kde byl osamocen MARTIN PĚNČÍK. Ten si srovnal mířidla a překonal Šimonů. Asistence: Petr Poppel.

58:27

Hradec odvolává gólmana.

58:03

A Hradec se přeci jen dočkal. Střelu z hole Jakuba Kynčla těsně před gólmanem hostí tečoval ŠIMON MARHA, který usměrnil kotouč za jeho záda a připravil ho o čisté konto. Asistence: Jaku bKynčl, Jakub Naar.

57:50

Hradec si zahraje přesilovku 6 na 4 po faulu Indráka, který podrazil svého protihráče.

57:30

Výhoz hostů přes celé hřiště jen tak tak nedoklouzal do branky. Jeden z hradeckých beků se stihl vrátit.

56:30

Hradec odvolává brankáře.

52:50

Na druhé straně se úplně sám před Dvořákem zjevil Martin Pěcha, jemuž hradecký gólman na poslední chvíli gól z čepele sebral.

52:25

Vojtěch Síla se ve vlastním oslabení dostal do gólovky, kdy mu nahrál spoluhráč na vrchol kruhu, ze kterého vystřelil jen do pravého betonu Šimonů.

51:56

Juraj Slafkovský oslabí Hradec na dobu dvou minut za podrážení.

50:29

Daniel Indrák dostal ideálně naservírovaný puk do pozice mezi kruhy, odkud vypálil jen těsně nad levý horní roh.

46:29

Hradec si s rozehrávkou v přesilové hře neví rady. Až teď se usazují v útočném pásmu. Tvrdou střelu od modré vyslal Kynčl a poté se ještě do šance před vypršením trestu hostujícího hráče, dostali Pěnčík a Janda, kteří viděli volný puk na brankové čáře a snažili se ho dostrkat až do sítě.

45:21

Hradec má možnost přesilovky 5 na 3. Martin ryšavá oslabí Přerov na dobu dvou minut za podrážení.

43:34

Dobša oslabí Přerov na dobu dvou minut, během kterých bude sedět na trestné lavici za pozdní dohrání.

41:06

Samuel Hrabčák jel spolu se Šimonem Marhou v přečíslení dva na jednoho. Zvolil střelu, se kterou si však Šimonů poradil a znemožnil změnu skóre.

36:43

Počet borců na ledě se srovná. Juraj Slafkovský držel svého protihráče a odpyká si 2 minuty na trestné lavici.

35:14

Hradečtí mají možnost přesilové hry, kdy se hákováním provinil Hradil a míří na dvě minuty na trestnou lavici.

34:30

Juraj Slafkovský teď vyslal tvrdou střelu mezi nohama přerovského obránce, která jen těsně minula levý horní roh branky hostí.

28:49

Martin Pěcha sekl svého protihráče a míří na trestnou lavici. A na dvě minuty oslabí Přerov.

23:26

Vojtěch Síla se dostal až před brankáře Šimonů, kterému udělal blafák. Skórování na poslední chvíli zamezila jeho lapačka, která se zjevila u levé tyčky branky.

22:35

Martin Pěcha vyslal na Dvořáka bombu z levého kruhu. Ten však vykopl střelu svým levým betonem a pokračuje se ve hře.

21:36

Petr Poppel mířil na konci oslabení sám na brankáře hostí, tet však jeho blafák vychytal. Změna skóre nenastává.

19:52

Hosté si zahrají první přesilovou hru a je jisté, že její hlavní část využijí v druhé třetině. Janoušek odchází na trestnou lavici za sekání protihráče.

19:35

Martin Ryšavý měl v posledních sekundách hry možnost zvětšit náskok svého týmu. Dostal ideální přihrávku přes osu hřiště a měl před sebou prázdnou branku. Daniel Dvořák se však ukázal v dobrém světle a famózním zákrokem změnu stavu nepřipustil.

13:17

Přerov právě vstřelil branku!
Další puk v hradecké síti. Střelu Jakuba Kleinera od modré tečoval DANIEL INDRÁK mimo dosah hradeckého gólmana. Hosté se ujímají vedení 2:0. Asistence: Jakub Kleiner.

12:20

Petr Poppel si našel volný puk, vyjel na vrchol mezikruží a vyslal na Šimonů tvrdou ránu. Ten však jeho pokus kryje.

09:15

Po chybě hradecké obrany se do přečíslení dva na gólmana dostal Ryšavý spolu s Hradilem. První jmenovaný zavezl puk a nahrál přes osu hřiště ADAMU HRADILOVI, který si srovnal mířidla a propálil Dvořáka na jeho bližší tyč. Asistence: Martin Ryšavý.

04:22

Hradec si zahraje první přesilovou hru. Uvidíme, zdali se mu ji povede využít. Fencl je vyloučen za zdržování hry.

2:3

Branky a nahrávky: 59. Marha (Kynčl, Naar), 60. Pěnčík (Poppel) – 10. Hradil (Ryšavý), 14. Indrák (Kleiner), rozh. náj. Ryšavý