0:5
konec (0:1, 0:0, 0:4 - N 0:0 - 1:0)
19.01.2019, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Skupina o 13. - 24. místo • Milan Horák
HC Dukla Jihlava – HC Energie Karlovy Vary
0:5
konec (0:1, 0:0, 0:4 - N 0:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 14. Křemen (Jiskra), 41. Novák (Křemen, Záruba), 44. Křemen (Záruba), 52. Tureček (Křemen), 55. Křemen (Záruba, Křehlík)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Dukla Jihlava:
Chaloupek (Krejčí) – Moravec, Vála, Rašín, Mareš, Piskač, Trávník – Vala, Juda, Brož – Barák, Čermák, Chlubna – Kardoš, Krajíček, Doležal – Zvěřina, Zadražil, Smolko. Trenér: Karel Nekvasil
Náhradníci:
Trenér:
HC Energie Karlovy Vary:
Kašpar (Bednář) – Zavřel, Novák, Halberštát, Tureček, Kořán, Pohanka, Remeš, Novotný – Záruba, Jiskra, Křemen – Hotěk, Křehlík, Prošek – Rozhon, Černý, Holub. Trenér: Václav Eismann
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Doležal – Kotlík, Polák
Diváci: 77
1. třetina | ||||
00:09 | JIH | 2 | Brož, sekání | |
13:34 | KVA | 0:1 | Křemen (Jiskra) | |
14:32 | JIH | 2+10 | Brož, faul loktem+faul loktem | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:45 | JIH | 2 | Trávník, nedovolené bránění | |
24:48 | KVA | 2 | Hotěk, držení hole | |
26:08 | JIH | 2 | Kardoš, sekání | |
29:38 | KVA | 2 | Kašpar, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká Záruba | |
30:23 | KVA | 2 | Zavřel, hrubost | |
JIH | 2 | Juda, hrubost | ||
30:48 | JIH | 2 | Rašín, vysoká hůl | |
31:18 | KVA | 2 | Hotěk, nedovolené bránění | |
33:22 | JIH | 2 | Krajíček, hrubost | |
36:18 | JIH | 2+2 | Doležal, vysoká hůl | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:29 | KVA | 0:2 | Novák (Křemen, Záruba) | |
43:13 | KVA | 0:3 | Křemen (Záruba) | |
47:16 | KVA | 2 | Holub, sekání | |
50:01 | JIH | 2 | Kardoš, hákování | |
51:16 | KVA | 0:4 | Tureček (Křemen) | |
54:14 | KVA | 0:5 | Křemen (Záruba, Křehlík) | |
56:39 | JIH | 2 | Vála, faul loktem | |
59:02 | KVA | 2 | Zavřel, podrážení | |
Konec | ||||
Prodloužení | ||||
64:52 | JIH | 2 | Moravec, podrážení | |
Samostatné nájezdy | ||||
Konec |
Salzburg – Slavia 11:00 5:3
Jihlava – K. Vary 12:00 0:5
Olomouc – Kladno • po prodl. 12:00 4:5
Mountfield HK – Přerov • po s.n. (0:1) 12:00 2:3
Č. Budějovice – Liberec 12:00 5:1
Vsetín – Plzeň 12:00 2:3
Vítkovice – Sparta 12:00 4:3
Třinec – Pardubice 12:00 3:0
Žďár n/S – Chomutov 13:00 2:4
Kometa Brno – HC Litvínov 13:00 4:1
Havlíčkův Brod – Zlín 13:30 1:4
Havířov – Mladá Boleslav 14:00 5:2
Havířov – Třinec 10:30 5:1
Havlíčkův Brod – Č. Budějovice 10:30 2:1
Pardubice – Kometa Brno 12:00 7:2
Zlín – Vítkovice • po prodl. 12:00 3:4
Kobra – PZ Kladno 12:00 2:3
Přerov – Vsetín 12:00 2:5
HC Litvínov – Slavia 12:00 3:1
Plzeň – Kladno 12:30 3:5
Jihlava – Mladá Boleslav • po s.n. (3:1) 12:45 2:1
Liberec – Mountfield HK • po prodl. 13:00 3:4
Tábor – Žďár n/S 14:45 3:4
HK MD Šumperk – Warriors Brno 15:15 5:2
Sparta – K. Vary 16:00 4:1
Olomouc – Technika Brno • po prodl. 16:30 2:3
64:52
59:02
56:39
50:01
47:16
36:18
33:22
31:18
30:48
30:23
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Zavřel – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Juda – 2 min., hrubost).
29:38
26:08
24:48
22:45
14:32
00:09