4:3
konec (1:1, 2:1, 1:1 - N 0:1)
19.01.2019, 12:00 • Ostravar aréna • O pořadí v play-off • Monika Baloghová
HC Vítkovice Ridera – HC Sparta Praha
4:3
konec (1:1, 2:1, 1:1 - N 0:1)
Branky a nahrávky: 13. Mrva (Fridrich, Smolka), 23. Věntus (Mrva), 24. Lednický (Beránek), 51. Fridrich (Bernovský, Ivan) – 7. Rubeš (Arnošt, Gluzman), 21. Prchal (Tomek), 54. Rubeš (Kropáček, Gajdoš), 65. Arnošt (Vitouch, Havlín)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Vítkovice Ridera:
Dolíška (Mrázek) – Bílý, Smolka, Smička, Zapletal, Vacula, Věntus – Fridrich, Bernovský, Krška, Lednický, Lewandowski, Vojtovič, Beránek, Mrva, Potočný, Gebauer, Ivan
Náhradníci:
Trenér:
HC Sparta Praha:
Mičán (Škorpík) – Truhlář, Guryevskiy, Pika, Havlín, Prchal, Tomek, Gajdoš – Klimo, Kropáček, Slavíček, Obadal, Rubeš, Kuracina, Vágner, Arnošt, Gluzman, Čech, Vitouch
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Z. Kubičík – P. Rychlý, M. Vengřín
Diváci:
1. třetina | ||||
06:31 | SPA | 0:1 | Rubeš (Arnošt, Gluzman) | |
11:46 | SPA | 2 | Kuracina, podrážení | |
12:18 | VIT | 1:1 | Mrva (Fridrich, Smolka) | |
15:06 | VIT | 2 | Vacula, faul kolenem | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:18 | SPA | 1:2 | Prchal (Tomek) | |
21:35 | SPA | 2 | nesportovní chování, odpyká Vágner | |
21:53 | SPA | 2+10 | Kropáček, vražení na hrazení+vražení na hrazení, odpyká Truhlář | |
22:58 | VIT | 2:2 | Věntus (Mrva) | |
23:42 | VIT | 3:2 | Lednický (Beránek) | |
24:03 | VIT | 2 | Lewandowski, hrubost | |
SPA | 2 | Klimo, hrubost | ||
29:15 | VIT | 2 | Smička, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
46:59 | SPA | 2 | Gluzman, krosček | |
50:27 | VIT | 4:2 | Fridrich (Bernovský, Ivan) | |
53:52 | VIT | 2 | Beránek, držení hole | |
53:59 | SPA | 4:3 | Rubeš (Kropáček, Gajdoš) | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
64:57 | SPA | 4:4 | Arnošt (Vitouch, Havlín) | |
Konec |
Salzburg – Slavia 11:00 5:3
Jihlava – K. Vary 12:00 0:5
Olomouc – Kladno • po prodl. 12:00 4:5
Mountfield HK – Přerov • po s.n. (0:1) 12:00 2:3
Č. Budějovice – Liberec 12:00 5:1
Vsetín – Plzeň 12:00 2:3
Vítkovice – Sparta 12:00 4:3
Třinec – Pardubice 12:00 3:0
Žďár n/S – Chomutov 13:00 2:4
Kometa Brno – HC Litvínov 13:00 4:1
Havlíčkův Brod – Zlín 13:30 1:4
Havířov – Mladá Boleslav 14:00 5:2
Havířov – Třinec 10:30 5:1
Havlíčkův Brod – Č. Budějovice 10:30 2:1
Pardubice – Kometa Brno 12:00 7:2
Zlín – Vítkovice • po prodl. 12:00 3:4
Kobra – PZ Kladno 12:00 2:3
Přerov – Vsetín 12:00 2:5
HC Litvínov – Slavia 12:00 3:1
Plzeň – Kladno 12:30 3:5
Jihlava – Mladá Boleslav • po s.n. (3:1) 12:45 2:1
Liberec – Mountfield HK • po prodl. 13:00 3:4
Tábor – Žďár n/S 14:45 3:4
HK MD Šumperk – Warriors Brno 15:15 5:2
Sparta – K. Vary 16:00 4:1
Olomouc – Technika Brno • po prodl. 16:30 2:3
64:57
Těsně před koncem prodloužení překovává z protiútoku domácího gólmana DOMINIK ARNOŠT a získává tak pro svůj tým alespoň bod. Asistence: David Vitouch, Ondřej Havlín.
53:59
Tak to byla rychlovka. Nejprve to zkoušel od modré Kropáček, ale nastřelil zadní mantinel, v následující chvíli se puk dostal k VÁCLAVOVI RUBEŠOVI, který snižuje na rozdíl jediné branky – 4:3. Asistence: Vojtěch Kropáček, František Gajdoš.
50:27
Vítkovičtí přece jen skórují, PETR FRIDRICH stojící před brankou nadvakrát překonal zblízka Mičána – 4:2. Asistence: Jan Bernovský, Ivan Ivan.
23:42
Domácí se dostávají do vedení, Beránek si sjel do volného prostoru, jeho střelu ale Mičán neudržel, VOJTĚCH LEDNICKÝ dostal dobrou přihrávku a prostřeluje sparťanského gólmana – 3:2. Asistence. Adam Beránek.
22:58
Je vyrovnáno!!! Domácí využívají dvojnásobnou přesilovku, po nahrávce Mrvy trefuje odkrytou horní část branky DOMINIK VĚNTUS – 2:2. Asistence.
20:18
Hosté strhávají vedení na svou stranu, od modré se trefuje JAKUB PRCHAL – 1:2. Asistence: Tomáš Tomek.
12:18
Je vyrovnáno!! Po nahrávce využívá přesilovku rychlou střelou JAKUB MRVA – 1:1. Asistence: Petr Fridrich, René Smolka.
06:31
Hosté jako první vyzráli na soupeřova gólmana díky střele Václava Rubeše – 0:1. Asistence: Dominik Arnošt, Simeon Gluzman.