4:1
konec (3:1, 0:0, 1:0 - 1:0)
19.01.2019, 13:00 • DRFG arena • O pořadí v play-off • Matouš Vojáček (@vojacekmatous), LB
HC Kometa Brno – HC Litvínov
4:1
konec (3:1, 0:0, 1:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 13. Svozil (Minárik), 15. Krejčí (Meluzín), 19. Kunc (Meluzín), 53. Kadlic (Kowalczyk, Kunc), 61. Plášek (Kowalczyk) – 12. Berka (Svoboda, Jindra)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Kometa Brno:
Rachůnek (Micka) – Kučeřík, Mlčák, Sedláček, Studený, Svozil, Kowalczyk – Popelka, Plášek, Snášel, Minárik, Meluzín, Škvrně, Krejčí, Malý, Kadlic, Primožič, Kunc, Bartes
Náhradníci:
Trenér:
HC Litvínov:
Zajíček (Zelenka) – Bártek, Šubrt, Viedemann, Baláž, Kroupa, Jonák, Háva – Jindra, Kysela, Berka, Limanovský, Bartoš, Jouza, Šarlinger, Fišer, Kovačič, Dufek, Svoboda
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Held – Bernard, Brzobohatý
Diváci:
1. třetina | ||||
03:27 | KOM | 2 | Kunc, hákování | |
04:44 | LIM | 2 | Bartoš, podrážení | |
05:59 | LIM | 2 | Háva, vysoká hůl | |
10:14 | KOM | 2 | Kowalczyk, krosček | |
11:06 | LIM | 0:1 | Berka (Svoboda, Jindra) | |
12:01 | LIM | 2 | Háva, držení | |
12:17 | KOM | 1:1 | Svozil (Minárik) | |
14:13 | KOM | 2:1 | Krejčí (Meluzín) | |
18:48 | KOM | 1:0 | Kunc (Meluzín) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:12 | LIM | 2 | Bartek, držení | |
27:22 | LIM | 2 | Šarlinger, podrážení | |
36:04 | KOM | 2 | Bartes, sekání | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:33 | LIM | 2 | Limanovský, pozdní dohrání | |
43:37 | KOM | 2 | Sedláček, sekání | |
48:24 | KOM | 2 | Háva, nedovolené bránění | |
49:51 | KOM | 2+2 | Krejčí, hrubost | |
LIM | 2+2 | Baláž, hrubost | ||
52:48 | KOM | 4:1 | Kadlic (Kowalczyk, Kunc) | |
Konec | ||||
Prodloužení | ||||
60:47 | KOM | 5:1 | Plášek (Kowalczyk) | |
po prodl. |
Salzburg – Slavia 11:00 5:3
Jihlava – K. Vary 12:00 0:5
Olomouc – Kladno • po prodl. 12:00 4:5
Mountfield HK – Přerov • po s.n. (0:1) 12:00 2:3
Č. Budějovice – Liberec 12:00 5:1
Vsetín – Plzeň 12:00 2:3
Vítkovice – Sparta 12:00 4:3
Třinec – Pardubice 12:00 3:0
Žďár n/S – Chomutov 13:00 2:4
Kometa Brno – HC Litvínov 13:00 4:1
Havlíčkův Brod – Zlín 13:30 1:4
Havířov – Mladá Boleslav 14:00 5:2
Havířov – Třinec 10:30 5:1
Havlíčkův Brod – Č. Budějovice 10:30 2:1
Pardubice – Kometa Brno 12:00 7:2
Zlín – Vítkovice • po prodl. 12:00 3:4
Kobra – PZ Kladno 12:00 2:3
Přerov – Vsetín 12:00 2:5
HC Litvínov – Slavia 12:00 3:1
Plzeň – Kladno 12:30 3:5
Jihlava – Mladá Boleslav • po s.n. (3:1) 12:45 2:1
Liberec – Mountfield HK • po prodl. 13:00 3:4
Tábor – Žďár n/S 14:45 3:4
HK MD Šumperk – Warriors Brno 15:15 5:2
Sparta – K. Vary 16:00 4:1
Olomouc – Technika Brno • po prodl. 16:30 2:3
49:51
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Baláž – 2+2 min, hrubost).
48:24
43:37
40:33
36:04
27:22
23:12
12:01
10:14
05:59
04:44
03:27