5:3
konec (1:3, 3:0, 1:0 - N 1:0)
19.01.2019, 11:00 • O pořadí v play-off • Info o změnách stavu (Adam Dořák)
EC Red Bull Salzburg – HC Slavia Praha
5:3
konec (1:3, 3:0, 1:0 - N 1:0)
Branky a nahrávky: 12. Harnisch (Maier, Polegoshko), 23. Harnisch (Polegoshko, Reisnecker), 28. Harnisch (Hede, Schwaiger), 32. Harnisch (Peterka, Hede), 59. Eliaš (Hadamczik, Eham), 63. Maier (Peterka, Nyman) – 3. Fiala (Janča, Čapka), 5. Kižlin, 15. Kižlin (Havrda, Čapka)
Karty:
Neproměněná penalta:
EC Red Bull Salzburg:
Bugl (Kristiansen) – Hadamczik, Menner, Szuber, Nyman, Wimmer – Borzecki, Schwaiger, Hede, Eham, Eliaš, Vogt, Myklukha, Polegoshko, Maier, Harnisch, Hengelmüller, Peterka, Reisnecker.
Náhradníci:
Trenér:
HC Slavia Praha:
Málek (Němeček) – Fiala, Němeček, Bureš, Mareček, Srdínko, Čapka, Holý – Kižlin, Všetečka, Havrda, Křenek, Hasil, Turek, Labuzík, Janča, Martinec, Petrák.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kevin Kontschieder – Julia Kainberger a David Wiggins
Diváci:
1. třetina | ||||
00:35 | SLZ | 2 | Myklukha, nedovolené bránění | |
02:02 | SLA | 10:1 | Fiala (Janča, Čapka) | |
04:05 | SLA | 0:2 | Kižlin | |
11:42 | SLZ | 1:2 | Harnisch (Maier, Polegoshko) | |
14:54 | SLA | 1:3 | Kižlin (Havrda, Čapka) | |
18:08 | SLA | 2 | Holý, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:05 | SLA | 2 | Němeček, podrážení | |
22:07 | SLZ | 2:3 | Harnisch (Polegoshko, Reisnecker) | |
27:08 | SLZ | 3:3 | Harnisch (Hede, Schwaiger) | |
31:04 | SLZ | 4:3 | Harnisch (Peterka, Hede) | |
35:11 | SLZ | 2 | Harnisch, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
48:58 | SLA | 2 | Havrda, podrážení | |
SLA | 2 | Turek, podrážení | ||
58:36 | SLZ | 5:3 | Eliaš (Hadamczik, Eham) | |
Konec | ||||
62:27 | SLZ | 5:3 | Maier (Peterka, Nyman) | |
po prodl. |
Salzburg – Slavia 11:00 5:3
Jihlava – K. Vary 12:00 0:5
Olomouc – Kladno • po prodl. 12:00 4:5
Mountfield HK – Přerov • po s.n. (0:1) 12:00 2:3
Č. Budějovice – Liberec 12:00 5:1
Vsetín – Plzeň 12:00 2:3
Vítkovice – Sparta 12:00 4:3
Třinec – Pardubice 12:00 3:0
Žďár n/S – Chomutov 13:00 2:4
Kometa Brno – HC Litvínov 13:00 4:1
Havlíčkův Brod – Zlín 13:30 1:4
Havířov – Mladá Boleslav 14:00 5:2
Havířov – Třinec 10:30 5:1
Havlíčkův Brod – Č. Budějovice 10:30 2:1
Pardubice – Kometa Brno 12:00 7:2
Zlín – Vítkovice • po prodl. 12:00 3:4
Kobra – PZ Kladno 12:00 2:3
Přerov – Vsetín 12:00 2:5
HC Litvínov – Slavia 12:00 3:1
Plzeň – Kladno 12:30 3:5
Jihlava – Mladá Boleslav • po s.n. (3:1) 12:45 2:1
Liberec – Mountfield HK • po prodl. 13:00 3:4
Tábor – Žďár n/S 14:45 3:4
HK MD Šumperk – Warriors Brno 15:15 5:2
Sparta – K. Vary 16:00 4:1
Olomouc – Technika Brno • po prodl. 16:30 2:3
48:58
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Havrda – 2 min., podrážení).
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Turek – 2 min., podrážení).
35:11
20:05
18:08
00:35