3:2
konec (1:1, 1:0, 1:1)
19.01.2019, 17:30 • 33. kolo • Ondřej Krásný (@krasny_ondrej)
Tipsport: 1.8 4.5 3.0 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.8 - 4.5 - 3.0
SKLH Žďár nad Sázavou – DRACI PARS ŠUMPERK
3:2
konec (1:1, 1:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 19. Stehlík (Kunstmüller), 21. Krupka (Kuřítko, Prokš), 52. Váňa (Kurířtko) – 12. Vachutka (Kuťák, Pokorný), 42. Gewiese (Kuťák, Vachutka)
Karty:
Neproměněná penalta:
SKLH Žďár nad Sázavou:
Sláma (Kulich) – Kolda, Koželuh, Lojek, Pleva, Hort, Váňa – Kovářů, Prokš, Kunstmüller, Bureš, Kadlec, Krupka, Jícha, Kuřítko, Stehlík, Wasserbauer
Náhradníci:
Trenér:
DRACI PARS ŠUMPERK:
O. Haloda (Polívka) – Tolokonnikov, Gewiese, Drtil, M. Haloda, Řezáč, Sedlák – Pokorný, Romančík, Hroch, Vachutka, Kuťák, Urban, Plášek, Králík, Antonov, Čuřík, Vorobjev
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Čuňočka – Urubčík, Kleprlík
Diváci: 812
1. třetina | ||||
06:28 | SUM | 2 | Tolokonnikov, podrážení | |
08:06 | SUM | 2 | Gewiese, podrážení | |
11:17 | SUM | 0:1 | Vachutka (Kuťák, Pokorný) | |
18:12 | ZNS | 1:1 | Stehlík (Kunstmüller) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:57 | ZNS | 2:1 | Krupka (Kuřítko, Prokš) | |
32:03 | ZNS | 2 | Pleva, sekání | |
35:34 | ZNS | 2 | Koželuh, podrážení | |
ZNS | 10 | Kadlec, nesportovní chování | ||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:05 | SUM | 2:2 | Gewiese (Kuťák, Vachutka) | |
44:36 | SUM | 2 | Plášek, podrážení | |
51:57 | ZNS | 3:2 | Váňa (Kurířtko) | |
53:23 | ZNS | 2+10 | Kuřítko, vražení na hrazení | |
Konec |
Salzburg – Slavia 11:00 5:3
Jihlava – K. Vary 12:00 0:5
Olomouc – Kladno • po prodl. 12:00 4:5
Mountfield HK – Přerov • po s.n. (0:1) 12:00 2:3
Č. Budějovice – Liberec 12:00 5:1
Vsetín – Plzeň 12:00 2:3
Vítkovice – Sparta 12:00 4:3
Třinec – Pardubice 12:00 3:0
Žďár n/S – Chomutov 13:00 2:4
Kometa Brno – HC Litvínov 13:00 4:1
Havlíčkův Brod – Zlín 13:30 1:4
Havířov – Mladá Boleslav 14:00 5:2
Havířov – Třinec 10:30 5:1
Havlíčkův Brod – Č. Budějovice 10:30 2:1
Pardubice – Kometa Brno 12:00 7:2
Zlín – Vítkovice • po prodl. 12:00 3:4
Kobra – PZ Kladno 12:00 2:3
Přerov – Vsetín 12:00 2:5
HC Litvínov – Slavia 12:00 3:1
Plzeň – Kladno 12:30 3:5
Jihlava – Mladá Boleslav • po s.n. (3:1) 12:45 2:1
Liberec – Mountfield HK • po prodl. 13:00 3:4
Tábor – Žďár n/S 14:45 3:4
HK MD Šumperk – Warriors Brno 15:15 5:2
Sparta – K. Vary 16:00 4:1
Olomouc – Technika Brno • po prodl. 16:30 2:3
53:23
44:36
35:34
32:03
08:06
06:28